Opinie Tajemnica Góry Mikołaja i Pełnia księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 14 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ostatnie 3 kroki i zostanie zbieranie kart i granie w planszówki:p
     
  2. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Tak żeby nie umknęło to jutro "Wesoły dzień obniżek"
    [​IMG]
    Piątek, 31.12.2021, godz. 10:00

    [​IMG]

    Piątek, 31.12.2021, godz. 22:00

    [​IMG]
     
  3. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Wedle powiedzenia "Ostatni będą pierwszymi", a poza tym pozostają jeszcze 124 godziny do końca eventu, więc spokojnie można sobie wolniutko iść na górę. Z tych 6 misek jedna to bombki.
     
  4. Ornak_1

    Ornak_1 Forumowy żółtodziób

    Targ Świąteczny - segment II pole 11 czyli SN - chyba 6x zagadkowe drzewa - mignęło szybko
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Całego sklepu chyba nie ma szans wykupićxD:cry:xD Piszę o nagrodach konkursowych;) Nawet przy założeniu, że nieograniczone wielokrotne nagrody biorę raz:)
     
    PoloMit, Aisha1969 oraz IRENOWO lubią to.
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Kto nie ma, ten nie ma.:p
    Wystarczy systematyczność.
    Mniej latania po próżnicy, więcej farmerowania.;)
    Za GT mam wybrane 3 itemy.
    Jeden na pnącze, dwa mnożniki.
    Za PK zostały do brania banany i gwiazdki.
     
  7. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    za gt zostało mi wykupić imprezówki 3 itemy nigdy nie trać głowy wykupiłam ,w drugiej opcji banany i gwiazdki co mnie nie bardzo kręci bo mam ich mnóstwo :)
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale fajnie:D Już jutro po południu, w Nowy Rok, zostaną mi tylko karty do zbierania i gierki do grania:D A bombek na plusie na chwilę obecną ponad 2k na plusie.

    EDIT z 01.01.2022: Na razie zarówno w nagrodach konkursowych, jak i tych za GT doszedłem do Super Paszy:p W konkursowych licząc od końca, w talarkowych licząc od początkuxD Stan na około 20:00 - teraz tylko zbieranie kart. Zostały mi 1023 świąteczne wieńcomanie, 528 farmerskich, 474 wyspowe, 103 księżycowe oraz 2 765 bombek na plusie.

    EDIT2: Z nagród głównych do wzięcia zostało 5 imprezowych wejściówek a z konkursowych 24 SP i ewentualnie SNZ (SN mam ponad 1 tysiąc, więc na razie to wystarczająca ilość dla mnie) i/lub PD. Naklejki raczej nie biorę, bo i tak nie ma już na nią miejsca w albumie. Pamiętajcie jednak, że to mój subiektywny wybór i gram na spokojnie, nie spieszy mi się do kolejnych poziomów:)
     
    Aisha1969, stoone1 oraz nikolabln lubią to.
  9. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Ostatnia! :p Wspięłam się w końcu. Za chwilę odpalam pnacze.
     
  10. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    A wcale nie ostatnia , ja mam przed sobą jeszcze 2 zbiory :D
     
  11. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    w kłizie nie pomyliłem się ani razu ... taki ze mnie ananasekxDxD nigdy nie trać głowy x 5, SP, neonowe, skrzynia z bonusami, piccolo, reniferki wyczyszczone. w co by tu teraz .. imprezowych nie mam a kumulacja , tylko 12 za szt:eek:

    po rozegraniu wszystkich gierek wyszło tak, iż wszystkie imprezowe , SNZ i zaczynam SN ( 2/15 )
     
    Ostatnie edytowanie: 2 stycznia 2022
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  12. mahartka

    mahartka Baron forum

    no i niespodziankowo udało się zakończyć event w całości O_O a tu jeszcze parę godzin zostało. :)
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  13. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Mam na stanie 1 klucz, nie wiem, czy coś przegapiłam
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli zrobiłaś wszystkie zadania, to jeden klucz powinien zostać. Nic nie przegapiłaś :)
     
    Aisha1969, danabog oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    slawek56, Miśka84 - Wasze posty usunęłam. Nie dość, że prośby o wypadajki, to jeszcze w niewłaściwym wątku.
     
    Aisha1969, KsiądzxD oraz krasnoludek10 lubią to.
  16. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Miałam nie robić, ale wczoraj skończyłam.
     
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Miśka84 - Zauważ, że ten wątek dotyczy innego eventu, Głownie dlatego posty zostały usunięte. Kolejny Twój post, który nie dotyczył tematyki wątku usunęłam.
     
    Aisha1969, KsiądzxD oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    macie gdzieś spisane gdzie się kryją dodatkowe nagrody na tych planszach w mini grach
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na przykład na poprzedniej stronie tego wątku. Wystarczy poszukać a nie czekać od razu na gotowca;) Konkretnych postów Ci nie podam, ponieważ piszę z telefonu.

    EDIT: Wszystko co chciałem za punkty konkursowe wziąłem, teraz będą dodatkowe nagrody. Za talary do kupienia zostały mi imprezówki chyba, że na drugi item "Nigdy nie trać głowy" wystarczy GT, które również zdobywamy grając w planszówki.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 stycznia 2022
    Honorat. i Aisha1969 lubią to.
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Na początku wydawało mi się, że w sklepiku nie poszaleję, bo i z eventem się grzebałam, i o odbieraniu wejściówek zapominałam...
    Tymczasem z nagród konkursowych zostały mi do kupienia 3 zagrody reniferów i 10 pakietów TNZ (no i PD, ale ich nie będę kupować):)
     
    KsiądzxD, krasnoludek10 oraz Aisha1969 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.