Opinie Tajemnica Góry Mikołaja i Pełnia księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 14 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Mam 6391 bombek w nadmiarze. Event skończony w sobotę :D.
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sieję, ale zbieram jak mi się przypomni, bo i tak bombki będą w nadmiarze, i tak. Konkretniej sieję kwiat pagody do jakiejś misji. Świąteczna wieńcomania ponownie posiana.
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zbieram się w sobie, zbieram, ale wciąż nie mam melodii na buszowanie w planszówkach:music:
    Przeszłam każdą z nich po razie i póki co to wszystko.

    Ale z czym innym tu przyszłam. Chyba byłam grzeczna, bo ostatnia partia Piccolo (5 szt.) dała mi: muchołapkę, 2 parasolki, opryskiwacz i drzewo florenów:inlove: Z Piccolo to już mój trzeci florenowiec, w tym drugi w dość krótkim czasie:) Opryskiwacze gromadzę w poczuciu, że powinnam je efektywniej wykorzystać niż tylko jako przedmiot dający fajne PD i w efekcie nie wykorzystuję ich wcalexD:cry:
     
  4. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    może ktoś pamięta gdzie ukryte są dodatkowe prezenty...
     
    krasnoludek10 i Aisha1969 lubią to.
  5. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Dziś ostatnia eventówka oddana, pnącza odpalone, gierek kilka tylko pozostało do rozegrania.

    Piccolo nadal florenowca nie dało, tak jak zawsze do tej pory na mojej farmie.

    Ewent pokręcony i lekko niestrawny przed startem.

    Lubię jednak długie ewenty jak ten, nie jak te weekendowe gdzie często o 23:00 przypomina mi się, że jakiś ewent jest w pasku i trzeba nadrabiać. Poproszę o więcej takich długich ewentów, tylko prosimy o nagrody adekwatne do włożonego czasu, a jak mam czekać na jakieś pnącze pół roku to niech da mi coś takiego, że z krzesła spadnę.
     
  6. lilka49

    lilka49 Okazjonalny autor

    witam,jestem rozczarowana tym eventem według mnie powinien trwac choć do połowy stycznia ,przecież święta i sylwester wykluczają z gry, chyba że ktoś siedzi non stop przed komputerem, mam nadzieje że wydawcy tej gry wezmą te uwagi pod rozwagę a graczy pozdrawiam i życzę lepszych eventów w nowym 2022 roku, wszystkiego najlepszego w nowym roku
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tu się nie zgodzę. Wigilię spędzałem u cioci a Święta u babci i ani razu nie zajrzałem w tym czasie na farmę, Sylwestra nawet jak spędzę w domu, to czas jest (a co za problem w pociągu i/lub przed wyjściem zebrać i znowu posiać?) i sieję już świąteczną wieńcomanię, event na wykończeniu, tylko planszówki jeszcze nierozegrane. Pomógł trochę bonus dla roślin eventowych z kalendarza adwentowego, ale tylko trochę.
     
  8. Krystyna_Marach

    Krystyna_Marach Czeladnik forum

    nadal nie rozumiem skąd wziąć do rzędu mróz na szybie: chomikową struclę, słodkie bystrzaki i bojowe pieczenie. może ktoś podpowie?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Chomikową struclę i bojowe pieczenie zadanie 26 i 27 ścieżka 1

    słodkie bystrzaki zadanie 18 ścieżka 2

    W razie problemów z odblokowaniem szczególnie itemów tych za bombki napisać do PT
     
  10. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bajkowe pieczenie, Chomikowa strucla i ogniskowi przyjaciele znajdują się na planszy nr 1
    Słodkie bystrzaki na planszy nr 2
     
    Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.
  11. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    dodatkowe prezenty są na : Bałwan.. biegun północny w I segmencie pod perfumami zagadkowe zagrody i II segmencie góra pod gwiazdkami 1mln PD ... Miś ...fabryka zabawek I segment pod białą niewinnością imprezowa i II 1 pole zagadkowe zagrody .. Piernik ...piernikowa wioska II segment pod ekskluzywne perfumy zagadkowe drzewa ...może będzie taki układ kart że uda się zdobyć dodatkowe...powodzenia
     
  12. zdun44

    zdun44 Czeladnik forum

    no to miałeś szczęscie bo u mnie goście od wigili i dopiero w niedziele odjazd /chociaż bardzo jestem szczesliwa że dzieci z wnukami byli u mnie wnuki tak absorbują ze nie mam czasu ani ochoty zaglądać do komputera pozdrawiam



    to miałe
     
    Aisha1969 lubi to.
  13. winiulka

    winiulka Ekspert forum

    Temat dotyczy tego eventu a konkretnie uruchomienie rzędu nr 2, więc chyba dobrze piszę w odpowiednim dziale.
    Bardzo dziękuję Pomocy Technicznej za bardzo szybką odpowiedź i fachową pomoc .
     
  14. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    A ja dopiero przeszłam za bramę xD. Zaczynam sobie człapać na górkę. Chyba wygrałam w konkursie na ostatnie miejsce :D
     
  15. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Stawiam dwie drachmy, że NIE :sleepy:
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tylko dwieo_O?? Ja aż pięćxD:cry:xD

    Zbiór świątecznego badyla rano:)
    Jeszcze targ świąteczny (krecik, czyli na głównej planszy ikona prezentu), I segment, pod farmarkami imprezówka:)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 grudnia 2021
  17. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Hej, nie róbcie mi tego!:p
    Juz tak wolno robię... Szykowałam się na wygranie pucharu "ostatni gasi światło". A tymczasem nic z tego?-.-xD
     
  18. milka1057

    milka1057 Zaawansowany

    witam...ja mam takie pytanko....ewent skończony,pnącza odpalone...a w stodole pozostał 1 klucz srebrny...czy coś przeoczyłam....ma może ktoś tak samo?...pozdrawiam
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Każdy, kto przeszedł przez wszystkie ścieżki na pierwszej planszy ma tak samo;) Ten ostatni klucz nie jest do niczego potrzebny. Po evencie zostanie wymieniony na PD,TPD i SG. Pole z nim trzeba było jednak odkryć, ponieważ inaczej nie byłoby dostępu do środkowego pola - z gałązką pnącza:)
     
    krasnoludek10 i Aisha1969 lubią to.
  20. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Właśnie skończyłam pierwszą planszę xD I mam środkowe pnącze. Idę sobie wolniutko na górkę...:music: Mam jeszcze do odkrycia 6 misek ścieżkowych do końca. Ktoś jest za mną? Pytam z czystej ciekawości i chęci bycia ostatnią :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.