Opinie Tajemnica Góry Mikołaja i Pełnia księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 14 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Wesołych Świąt! Ciesz się tym magicznym czasem ze swoimi zwierzakami, grając w różnych miejscach gry planszowej i na ścieżkach Góry Mikołaj. Czeka na ciebie góra dobrej zabawy i świąteczne nagrody!

    news.PNG

    Jednocześnie zapraszamy na event:
    Pełnia Księżyca

    [​IMG]


    [​IMG]
    Środa, 15.12.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 04.01.2022, godz. 22:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No, i wszystko jasne.
    Mogą jeszcze ze dwa ewenty połączyć, pomiksować, dam radę.
    Zwłaszcza dla pnącza zbieranego co pół roku:

    Rząd chmur 1 "Tajemnica Góry Mikołaja"
    (nagroda do kupienia w sklepiku eventowym)
    [​IMG]
    Należy ustawić na nim itemy Pod ostrzałem śnieżek, Ogniskowi przyjaciele oraz dowolny item o wymiarach 2x2.
    Co 4.380 godz. otrzymamy:
    · 1 x Skrzynia neonowych zagród,
    · 5 x Skrzynia bonusów,
    · 32 x Super pasza,
    · 5 x Imprezowa wejściówka.
    xD:cry:xD
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    o_O rany, jaki Galimatiaso_O Sam nie wiem od której planszy zacząć. Pewnie posieję najdłuższe badyle, ale co dalej, to serio nie wiem. Oprócz pełni rzecz jasna, bo tam po ostatniej było już posiane.
     
  4. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Galimatias, ale ogarnac sie da, jak sie ma czas. Ja pasuje, na glowie swieta, rodzina, goscie, praca, jednym slowem -real.
     
  5. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    To na pewno event świąteczny a nie prima aprilis bo według mnie powinni to wydarzenie pociągnąć do 1 kwietnia akurat pnącze pasuje do tej daty powodzenia walczącym .Mój kot też powiedział passss i postukał się pazurem w czoło :eek:
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Główną trudnością jest to, od którego badyla zacząć dla mnie8)

    PS. U mnie na głowie studia, kupno prezentów świątecznych dla rodziny i rzeczy na święta (te drugie z mamą), sprzątanie, pewna ważna dla mnie aplikacja mobilna...:sleepy: Ogółem - głównie przygotowania do Świat, których na pewno nie będę spędzał na farmie. Wszystko jeszcze na dodatek będę zbierał ręcznie przez ten miesiąc, trudno-.-
     
    Ostatnie edytowanie: 14 grudnia 2021
  7. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    przekombinowany ten event na potęgę8), a to pnączę co się odnawia 4380 godzin (181,5 dnia), to jakiś żartxDxD
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jest wyzwanie, jest zabawaxD Pobawię się, lubię planszówki. Grunt, to przejść wszystkie 3 ścieżki pierwszej planszy. Całe szczęście, że tych wejściówek nie zbiera się co 3 godz. Co 12 godz. nie jest dokuczliwe, a jak wyżej pisałam, lubię planszówki:)
    No i wszyscy lamentują nad pnączem zbieranym raz na pół roku (fajny dowcip swoją drogąxD:cry:), a ja widzę fajne pnącze dające nową skrzynię bonusów:) Lubię to:)
     
  9. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    No cóż, właściciele gry mają inny kalendarz i inne święta. Ewent dla mnie to czysta złośliwość z ich strony. Wiadomo ile znaczą dla nas święta Bożego Narodzenia. Jest to czas na spotkania rodzinne, a nie pilnowanie farmy.
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Chyba w tym BP komuś troszke w głowach sie poprzewracało :mad: No okres świąteczny juz mogli by choć troszkę przystopować :mad:
     
  11. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Dali by ten event w styczniu to byłby czas to wszystko rozkminić i spokojnie robić, a tak to nie wiem..... może zacznę te pierwsze 9 zadań i zobaczę czy dalej robić. Święta spędzam rodzinnie i nie mam zamiaru odrywać się od stołu żeby coś tam zbierać i siać.
    A czy czasami nie dojdą jeszcze misje tygodniowe? No przesada........
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też mnie to okropnie drażni, że event na evencie eventem pogania (razem z błędami z resztą) - kiedyś było lepiej jak było więcej czasu wolnego:mad::mad::mad: Tak naprawdę gram tylko dla ludzi, bo sama gra mnie już powoli nudzi-.-
     
  13. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    No proszę,
    a wiec planszówkę też dali radę zepsuć
     
  14. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Event pogmatwany, że ho, ho, chyba ktoś na górze BP bardzo nie lubi>:( świąt i całej tej otoczki okołoświątecznej.
    Po pierwszym czytaniu poradnika mam w głowie jeden wielki chaos i dylemat odpuścić, czy podjąć rękawicę:sleepy:
    Jutro się okaże po ponownym przetrawieniu poradnika. Na razie na start długorosnące na pola trzeba wysiać.
     
  15. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    muszę się zastanowić czy pnącze co pół roku jest mi potrzebne z drugiej strony widzę parę ciekawych nagród :) oczywiście miecio już wypatrzył pikolaki i zaczyna się wiercić :D
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    BP wywaliło miksowany trzytygodniowy ewent i ma spokój do stycznia.
    Mogą spokojnie świętować.
    A maluczcy na pola!!
    xD:cry:xD
    **************
    A może chcą mieć spokój, żeby w tym czasie dożynki naprawić?
    xD:cry:xD
     
  17. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Wymagania to : 15.340 badyla na farmie, 14.230 na wyspie 7.820 na polu pełni oraz 5.500 wypadajek. na koniec łączone sianie 11.080 badyla i 3.500 wypadajek.
     
  18. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    Odpuszczam. Mam tyle planów na okres przedswiateczny, swiateczny i poswiąteczny - ze nawet nie mam czasu na ogarnianie tego poradnika! Wole poszukac nowe przepisy świąteczne lub pooglada filmy albo poczytać książki :) serio
    Powodzenia tym co robią!
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O ja cie [​IMG]

    trzy eventy w jednym
    ale miks
    dali by pojedynczo byłby wybór pominąć 2 z nich xD
    a tak
    by zgarnąć pnącze nr 3
    muszę zrobić ścieżkę 1 i ścieżkę 2
    a jak już tyle ścieżek przejdę /zrobię to i pójdę ścieżką 3 xD


    ***
    całkiem fajne nagrody widzę
    kukawki :inlove:
    i
    proście a będzie wam dane :pxD a mówi się że nas nie słuchają ;)
    zagroda potwornych pomidorów ( poszukiwana -pożądana przez wielu graczy )
    no i piccolo ale nie wiem czy to w nagrodę czy za karę xD
     
  20. Dorotka8888

    Dorotka8888 Okazjonalny autor

    w zadaniu 13 dochodzi jeszcze 3500 bombek czyli w sumie 9000
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.