Opinie Sztuka robienia psikusów - misje 24 godz.

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 6 grudnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Trochę się wahałam - całość, czy poprzestać tylko na hodowli. W końcu stanęło na całości. Wiele tej roślinki nie ma, jutro wieczorem będzie koniec siania, a zawsze 2 drzewka produktowe (i coś tam jeszcze) wpadną:)

    Przy okazji, taki "kwiatuszek" wyrósł mi w oazie:
    upload_2023-12-7_15-37-51.png
    Od dłuższego czasu (mierzonego już chyba w latach) nie miałam takiego przeskoku:D
     
  2. skretnik

    skretnik Koneser forum


    A jak go nie zdobędę ?? Czy ukończę pozostałe misje?
     
    Ciasteczkowa♥ lubi to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W każdej z misji do zdobycia jest 1 brzęczyk. Jeśli nie zdobędziesz go w aktualnej misji (czyli nie zaliczysz kampanii diamentowej w zadaniu 1) to po prostu nie zrobisz złotej i diamentowej kampanii w zadaniu 2. Zajrzyj proszę do >>FAQ<<. Wydaje mi się że tabelki z wymaganiami/nagrodami są dość czytelne...
     
  4. skretnik

    skretnik Koneser forum

    No widzisz, wszyscy piszą że można nie siać rośliny eventowej, jednak żeby go zdobyć, trzeba zasadzić 320 szt rośliny.
     
    Ciasteczkowa♥ lubi to.
  5. kit6kat

    kit6kat Okazjonalny autor

    Gra znowu nie działa, udało się zebrać roślinkę ale posadzić już nie -.-
    Rewelacja :(
     
  6. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    U mnie też gra muli strasznie na każdej przeglądarce. Udało mi się zebrać i posiać na kliencie.
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ukazała się informacja od BP, że techniczni pracują aby nam się dobrze grało, to ja już nie wiem, czy to można i wypada pisać, że gra muli, zacina, w oazie bociany latają i nie chcą pokazać co się wykluło.-.-
    Robię te misje ale nie jest to niestety fajna rozrywka, na długie, zimowe wieczory.:oops:
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zgraj to z nazwą ewentu.8)
    xD:cry:xD
    -----------------------------------------------
    Zdążyłem klonować przed psikusami.:oops:
    Zapas odznak na jutro też jest.:)
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Oczywiście, że można nie siać rośliny eventowej jeśli ktoś nie ma na to ochoty. Po prostu w pierwszym i drugim zadaniu robisz tylko 1 krok (srebrną kampanię), natomiast w ostatnim zadaniu wszystkie 3 kampanie. Item do pnącza zdobywasz bez wysiania choćby 1 szt. rośliny. Brzęczyka też nie zdobywasz, ale to mało ważne, bo jest on potrzebny w zadaniach z roślinami.

    Różnica taka, że osoby które zrobią całość (czyli i zadania z hodowlą i z sianiem) będą mieli podwójne itemy i inne dodatkowe nagrody. Natomiast Ci, którzy wykonają część zadań (z hodowlą albo z rośliną eventową) będą mieli 1 egz. itemu. Ale ta 1 szt. na pnącze wystarczy:)
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hej,udało mi się zrobić oazami.
     
  11. wieśniak2

    wieśniak2 Stały bywalec

    jak się dziś na jutro sztuczne zęby zbierze, to nie zaginą ????
     
    Ciasteczkowa♥ lubi to.
  12. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Zostaną na jutro. :) A dziś nawet lepiej opłaca się klonować w oazie niż jutro, bo trwa BB. :)
     
  13. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Pierwsza misja bez siania :)
    Do jutrzejszej zaraz będzie komplet z oaz.
     
  14. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Zrobione w całości z sianiem a jutro zbiorę zapasy na kolejny ewentxD
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Pierwszą misję skończyłam.:)
    Wrzuciłam do oazy szopy na jutrzejszą misję i miksy nawet wyszły - może nie rewelacja, ale przeskoki były.
    Nareszcie coś pozytywnego.:)

    [​IMG]
     
  16. Iskierka

    Iskierka Czeladnik forum

    Ośmielam się nanieść drobną poprawkę. Otóż: osoby będą MIAŁY....,a nie MIELI..
     
  17. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    ALe CI będą mieli:)
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No, pierwsza misja odfajkowana :D

    upload_2023-12-8_9-57-12.png
    Wypadajki na drugą już są, zielsko będzie późnym popołudniem. Sprawnie idzie:)
     
  19. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    W sobotę dzień obniżek więc chyba zapakuję ptaki i stawonogi na sobotnio- niedzielny ewent 24h;)
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Kto to wiedział.
    Nie licząc wczoraj, można resztę zrobić w oazach po taniości.
    Z dzisiejszą poczekać do jutra, do odpalenia obniżek i BB.
    W poniedziałek zapakować oazy na ostatnią wtorkowa misję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.