Opinie Sztuka robienia psikusów - misje 24 godz.

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 6 grudnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    SP w ruch, przecież nigdzie jej nie zabiorę, a kiedyś te 16 tys. trzeba wykorzystać :p.
    A swoją drogą, liczył może ktoś, czy po zdobyciu obecnego pnącza hodowle w oazie będą przypadkiem 1-sekundowe? Bo to pnącze to kolejne, które skraca czas hodowli w oazie ;).
     
  2. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    Szukam i nie widze do czego ten brzeczyk ?Czy tylko do wymiany po evencie?
     
  3. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    Zdaje się, że brzęczyk dostajesz w pierwszym zadaniu (k. diamentowa), a oddajesz do misji w drugim zadaniu (k. złota):)
     
  4. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Hodowlany...albo sianie... wreszcie cos do wyboru :)

    Rzecza jasna, ze hodowla :)

    Na glownej lace i plantacji moze cos tam posieje, dzika zawalona zagrodami :)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 grudnia 2023
  5. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    To możemy sobie rękę podać, bo mnie też na wakacje wysłali i pierwszy raz w życiu musiałam w PT się odwoływać xD:cry: No i przez zabawy w Renzo prawie pół ostatniego eventu przeleciało :sleepy:
    Misje oczywiście robię i postaram się zrobić wszystkie zadania. Itemy są ładne, a być może kiedyś przydadzą się w balonie :music:
    Jakieś tam zapasy SP są :p
    [​IMG]
     
  6. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    Dziekuje teraz widze:)ale gapa ze mnie
     
  7. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Nie lubię misji 24 h. Jak pracujesz szanse male na ukończenie. Chyba, że ktos może w pracy robic.
     
  8. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Jak masz SP, to nie musisz siac i event zrobi się szybko (codzienna hodowla nie jest czasowym problemem) Pnącze warte odrobinę pracy na farmie
     
    Honorat., Ciasteczkowa♥ oraz niebo016 lubią to.
  9. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Robię podstawę eventu: pojedyńcze itiemy tylko. Pnącze "psikusów" fajne :)
     
    Ciasteczkowa♥ lubi to.
  10. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Dasz rade, hodowla wszystko zalatwisz. Jak masz rozowa galaretke to doslownie w minuty :)
     
  11. dorro007

    dorro007 Baron forum

    Trochę nie ogarniam: jak zrobić event bez siania? Bo z tego, co Szanowni Gracze piszą, ma się dać. Ja się pytam, jak :)
     
    Ciasteczkowa♥ lubi to.
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zadanie 1, 2 srebrne i zadanie 3 srebrne złote diamentowe
    na przykładzie I misji

    oddajesz 10 szt krowa
    i 70 szt wylotki z oaz sztuczne zęby
     
  13. dorro007

    dorro007 Baron forum

    Mądrego to dobrze posłuchać. Dzięki, @agniecha$
     
  14. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    może mnie wpuści ...owce na 55% a teraz 78% się wożą...powtórka z rozrywki..
     
    Ciasteczkowa♥ lubi to.
  15. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Pierwsza misja (wersja minimum czyli hodowla) zrobiona i na jutrzejszą tez zaraz będzie komplet sztucznych zębów
     
    Ciasteczkowa♥ i hlnrys lubią to.
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zeby dosyac zeby to co do oazy wsadzic acha juz wiem
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    właśnie teraz zobaczyłam,że wcale nie trzeba siać tych roslin i można zdobyć pnącze i do niego itemy :D
    plan minimum zrobiony bedzie a i wpadnie nawet troszkę PSN na takie eventy czekam bez siania,hahahahah :p
     
  18. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Event można zrobić bez siania, ale omija Was wtedy jajeczne i mleczodrzew :p
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Po wpłaceniu startowych 10 badyli, mogę drzewo mieć za 208 FL.
    [​IMG]

    1/3 ceny za gwarantowanego TSa.:D
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja tam nie lubię roboty po łebkach, misje mało wymagające, mimo braku czasu chcę zrobić całość. Na razie mam 58%.:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.