Opinie Szopy mylą tropy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 5 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    To prawda:)zaraz kończę:inlove:
     
  2. Rufinka2

    Rufinka2 Aktywny autor

    Koniec ;)
    Event z tych szybkich, miłych i przyjemnych :)
     
  3. marnyfarmer

    marnyfarmer Okazjonalny autor

    U mnie również koniec.
     
  4. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Skończone. Zaraz odpalam pnącze :)
     
  5. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Pnącze odpalone.:)
     
  6. mahartka

    mahartka Baron forum

    jeżozwierz i pnącze zdobyte :) szybko i sprawnie :) może by tu jeszcze poklonować.. :music::music:
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Szopy tak myliły tropy, że dopiero skończyłam, w oazach cały czas bociany latały.:sleepy:
    No ale pnącze wisi i wreszcie mam wyraka i jeżozwierza, super.:)
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie też latały... Dopiero użycie kuponu na kombajn pomogło-.- Nawet czyszczenie ciasteczek nic nie dawało:cry:


    Perfumy się skończyły, na targu ich brak, otwierania skrzynek też nie mam potrzeby, więc poczekam sobie 4 godziny i równocześnie z trawą ozdobną je zbiorę, bo nawet jak bym zebrał ją planowo, to w nocy nie ma bata abym wstał na kolejny zbiór:p;) Wskutek tego postanowiłem zsynchronizować sobie zbiory oaz i badyla:)
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Perfumy można spokojnie kupić w czerwonym koszyczku i zwykle są tańsze niż te serwowane na targu. Aż dziw, że tego nie wiesz.
     
  10. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    no i mi się udało, zaczęłam chomikować super paszę i się opłaciło.
     
  11. siasia48

    siasia48 Naśladowca mistrzów

    Pnącze wisi. W mojej oazie nie ma bocianów. Jestem wyjątkiem?
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Perfumy kupuję raz na ruski rok, bo rzadko kiedy robiłem eventy hodowlane, dopiero od niedawna robię je regularnie;)
     
  13. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    ostatnio zaliczyłem taką skuchę...( jak było BB to zamiast poczekać na magię zimowego targu, żeby zgarnąć wypadajki to oczywiście zrobiłem to wcześniej -.-:sleepy:xDxD) , więc tym razem chociaż połączę BB z odznakami i farmarkami. Dziś skończę na pewno , nie spieszy mi się, pierwsze krzyżówki odpaliłem na 1 czy dwa flakonika, spokojnie wyszedłem z psem :p więc ptaki mam , teraz ssaki mi się robią , zostaje jakieś 40 odznak płazów ( na 132 sloty - 115 ptaki, 17 płazy, tak samo teraz z ssakami)

    nawet użyłem +1000 do hodowli , w ogóle tego nie używam a mam ze 100kęxD
     
  14. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    3 ostatnie zadania i meta

    edit* skończyłem i ja :D
     
    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2022
  15. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    wyzerowałem 1000 SP :music: reszta dla zabawy w miksowanko:)

    koniec
     
  16. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    1,5 h na event ...to chyba nieźle xDxDxD I pnącze już się plącze;)
     
  17. skretnik

    skretnik Forum Pro


    Gdzie te jeżozwierze?? Ja tylko widzę wyraki, a reszta to zagadkowe zagrody.
     
  18. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    i po zawodach :)nareszcie dorobiłam się wyraków i jeżozwierzy :D jakoś z tajemniczych nie chciały wyjść :)
     
  19. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    wyraki u mnie też są, ale niestety nieodblokowane jeszcze roślinki na paszę, więc na razie będą się kisić w pasku.
     
  20. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Hura xD wyraki i jeżozwierze na polach :) moje pierwsze :) szkoda tylko że przegapiłem klonowanie za 1 SP :cry:
    Wszystkich zachęcam do ich zdobycia bo druga taka okazja już się nie nadarzy :sleepy:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.