Opinie Szopy mylą tropy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 5 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. alka044

    alka044 Młodszy ekspert

    Ja to samo xD Dwa razy ominiete wesole dni obnizek, ale nic dziwnego jesli info o evencie dadza juz po jego rozpoczeniu (zamiast dzien wczesniej jak zwykle), a calosc trwa 12 godzin. Jeszcze w niedziele dali... Specjalnie tak zrobili zeby jak najmniej osob hodowle puscilo
     
    tabeh, Kasiunia13 oraz krasnoludek10 lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tu się śmiem nie zgodzić. W niedzielę to chyba wręcz odwrotnie - jak najwięcej skorzystało, bo niedziela to z reguły w wielu pracach (zaryzykuję stwierdzenie, że w większości) dzień wolny;) Pomijam już fakt, że mini event trwał od 10 do 22, więc na którąś chwilę w tym przedziale nawet wielu pracujących by się wstrzeliło.

    W temacie - oaza cała zapełniona zwierzami gdy była hodowla za 1 SP. Starałem się po równo, ale podejrzewam, że tak średnio wyszło. Czekam do 14 i zbieram. Następnie policzę ile potrzebuję jeszcze odznak i sprawdzę czy nie muszę doprodukować/dokupić (zobaczę którą opcję wybiorę) podstawowych zwierząt lub kolorowanych. <- To jest mój plan.
     
  3. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Ponad 1200 SP w stodole. Oczywiście że robię :) Tym bardziej, że ani wyraków, ani jeżozwierzy nie mam.
     
  4. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Informacja o ostatnim dniu obniżek pojawiła się 30. 12. ( czwartek) a dzień obniżek był 31. 12(piątek) , a więc pojawiła się z wyprzedzeniem. Wystarczy więc czytać ogłoszenia.
    A w temacie : event robię chociażby dlatego że nie mam wyraków, a drugie jeżozwierze i kolorki też chętnie przygarnę:) Poza tym jest to event do zrobienia w godzinę więc oczywiście warto zrobić:p
     
    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2022
    krasnoludek10, pies008 oraz izabell2468 lubią to.
  5. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Piękne wyliczenie, dzięki Sąsiedzie, mam identycznie, też potrzebuję 173 klonowania. Event machnę w weekend, mam nadzieję, że też dadzą BB, oby :music:xD Piękne nagrody :D
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzięki wielkie:) To super paszy mi chyba wystarczy, bo z tego co widziałem, to mam jej ponad 500:p Z kolorkami się zobaczy jak to będzie.
     
    basia_z_ lubi to.
  7. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    puki co farma chodzi jak <ciach>...

    Na tym forum wulgaryzmów nie tolerujemy...
    BA_Marion
     
    basia_z_ i krasnoludek10 lubią to.
  8. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    specjalne pole nie działa, jak zwykle.
     
    basia_z_ i krasnoludek10 lubią to.
  9. micra83

    micra83 Czeladnik forum

    i gdzie ten event?!
     
    basia_z_, krasnoludek10 oraz zefirek55 lubią to.
  10. monsal

    monsal Naśladowca mistrzów

    Ja ju
    Ja już szósty raz się logowałam cały cza tylko biegnące owieczki albo kręcące kwiatki>:(Może tylko u mnie tak jest..
     
    basia_z_ i krasnoludek10 lubią to.
  11. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Jakoś eventu nie widać;) a może tylko u mnie
     
    Anetta41, basia_z_ oraz krasnoludek10 lubią to.
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli gracie w przeglądarce wystarczy odświeżyć grę. Zaraz po starcie eventu będzie chodzić trochę wolniej, ponieważ wszystkie nowe elementy muszą się załadować.
    Jeśli korzystanie z autonomicznego klienta to odświeżenie nie pomoże. Trzeba go zamknąć i otworzyć ponownie. Dopiero wtedy się zaktualizuje tj. wczytają się nowe wydarzenia.
     
    basia_z_ i krasnoludek10 lubią to.
  13. skretnik

    skretnik Forum Pro

    Dlaczego nie mogę wybrać od jakiej hodowli zacząć??!!
    Zmuszają nas do robienia całości choć nie chcę większości robić?
     
    basia_z_ i krasnoludek10 lubią to.
  14. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    ciekawe że dożynki i renzo bez problemu się ładują a hodowlany nie... tak ta wiem cud xD
     
    basia_z_ i krasnoludek10 lubią to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie wiem czy cud, u mnie wszystko działa prawidłowo i chyba nie jestem wyjątkiem. Odśwież jeszcze grę/zamknij klienta. Jeśli event się nie pojawi, skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną.
     
    basia_z_, krasnoludek10 oraz -norbijas- lubią to.
  16. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    chyba braknie paszy...eh
     
    bogusiania, basia_z_ oraz krasnoludek10 lubią to.
  17. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    koniec:)
    pnącze wisi:)
     
  18. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Event zrobiony, wyraki mojexD
     
  19. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Pnącze odpalone :)
     
  20. md_m

    md_m Naśladowca mistrzów

    U mnie też :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.