Opinie Szkoda, że Cię tu nie ma

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 lipca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobra - też wiem, że nic nie wiem:p No.. Prawie.. Wiem tylko, że najlepiej posiać cuś na SP z H2O i kupkąxD
     
    kybek93 i winiulka lubią to.
  2. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Jeśli ktoś zechce sobie skrocic czas zbioru ulotek o godzinę to musi nasiac dodatkowo 1575 bambusa i nabierać 280 myszelek. Inna opcja czyli do 4 godzin to odpowiednio 3150 bambusa i 560 muszelek. Jezeli chcemy skrocic czas do 3 godzin to trzeba dodatkowo nasiac 4725 bambusa i nazbierac 840 muszelek.
    Nasianie roslin do 4 zadan nie wymaga zadnego wysilku bo 2 tys. i 3 tys. rosliny to jest nic. Gorzej bedzie wyglądała sprawa z wypadajkami. Na wyspie nie ma żadnej uszlachetnionej rosliny. Pozostaje jedynie alchemik i supernawoz. Ja tak to widzę.
     
  3. robert_k

    robert_k Czeladnik forum

    Przekombinowali z tym eventem. Nie podoba mi się. Za dużo wypadajek, za dużo zachodu z młynem czas trwania eventu 168h. Czas potrzebny na zdobycie 35 recenzji 210h czyli nawet brak czasu na sen ergo bez dużych ilości "skracacza" się nie obejdzie.
    Nie wiem co się stało z tą farmą ani kiedy, ale coraz bardziej trzeba dostosowywać swoje życie do tej gry. Kiedyś to był relaks, dziś wyścig :(
     
  4. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    No i tu jest wlasnie klopot...bambus rosnie 7 godzin- nasiac dosc, zeby czas otrzymania recenzji skrocic to tez bedzie zabawa..albo przez 80% czasu bambus na polach albo SN :)
     
    kybek93 lubi to.
  5. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Jeśli wypadajki polecą tak jak szczotki w gruntownych porzadkach to można zrobić event na luzie. No i pozostaje otwarta sprawa ulotek.
     
  6. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    można od razu 6 i spokoj, tak jest na pokazówce w poradniku
     
    kybek93 lubi to.
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No tak, tylko wtedy potrzebujesz dodatkowo 9450 bambusa i 1680 muszli.
     
  8. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    skrocenie do 3 godzin tez powinno być oki, zależy jak szybko zrobisz pierwsze 4 zadania
     
  9. wadam63

    wadam63 Młodszy ekspert

    W sobotę wyjeżdżam xD na 8 dni xDwięc event spoko nie robię xDxDPozdrawiam i jadę tam gdzie mnie nie ma xDxDxD
     
  10. irenad

    irenad Aktywny autor

    w poradniku pisze ze będziemy siac na całej baharami oraz na glownej lace a czytając wasze rozmowy wynika ze tylko na baha
     
    kybek93 lubi to.
  11. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum


    Ja wyrazam swoje zdanie, pewno, ze nie robie bo wypoczywam, ja urlop mam, od farmy tez. Na takich levelach jak mam, moge wybierac co robic a czego nie. Przyjemnej pracy na farmie.
     
    kybek93, Majeczka13 oraz marciaaa84 lubią to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobra - posiany kaktus z wodą i qpą na SP i na małych melon..
     
    kybek93 lubi to.
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    glowna plantacja Bahamy i las tropikalny
     
    kybek93 lubi to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Takie pytanko - 2 ulotki na domek, żeby na luzie skończyć event chyba starczą? Jak myślicie?
     
    kybek93 lubi to.
  15. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Jesli dasz rade zrobic 4 podstawowe zadania w ciagu 4-ch godzin to pewnie, ze tak xD:cry:xD

    No i nie rozumiem, dlaczego ulotki chcesz oddawac do domkow? o_O Ja widze, ze na planszy, w prawym dolnym rogu jest zamek z piasku i tam te ulotki trzeba oddawac, zeby przyspieszyc wypadanie recenzji.
     
  16. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no ale jak przyjdzie wozny i pozamiata piach to i tak wszystko pojdzie do domku :D
     
    kybek93 lubi to.
  17. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Zycze udanego urlopu :)

    Ja urlop mam w sierpniu i wtedy tez farme odpuszcze. Tymczasem event zrobie, bo czas mam. Albo nie zrobie..ja decyduje na szczescie cale xD
     
    kybek93 lubi to.
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No proszę, event.
    Ciekawe to pnącze, hmm... gdyby ktoś chciał szybko wleźć na najwyższy level w SPA 8)
    Ale pewnie nikt nie chce 8)xD
    Co tam te 800 PD dla SPA na dobę, prawda...? Tak całkiem za friko 8)
    Odpowiednik czterech skromnych maseczek z aloesu, razem na moim targu na przykład ponad 120 tysi SG. Wolałabym pnącze od zakupów.
    Ale co ja tam wiem 8)

    Z tym, że ja właściwie nie w tej sprawie.
    Choć samolot mi już warczy za oknem, zauważyłam taki dziwny brak w polskim poradniku...
    ... a może to niemiecki poradnik w wyniku błędu (ech ci Niemcy) zawiera nadmiar info...?

    Mamy mianowicie u Niemców coś takiego, cytuję:

    Für die Broschüren zur Zeitverkürzung der Zeit bei der Bewertung würden weitere Abgabemengen für Riesenbambus und Muschelschalen hinzukommen, die jedoch individuell gerechnet werden müssen. Aber als Hinweis vom Team: Ohne Zeitverkürzung der Broschüren ist der Raum 5 nicht in der Eventlaufzeit zu schaffen.

    (http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/event-tiki-resort-inselträume.62358/)

    A po naszemu to będzie:

    Na ulotki skracające czas oczekiwania na opinię potrzeba dodatkowych ilości bambusa i muszelek, które jednakże należy doliczyć indywidualnie. Wskazówka od Zespołu: bez skrócenia czasu produkcji ulotek nie da się zrobić 5. etapu w czasie trwania eventu. (podkreślenie moje)

    Ech Niemcy to mają fajnie, zespół im jeszcze wskazówek udziela 8)
     
  19. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witam :)
    Cosik pewnie zrobię, bo aktualizacja bahamy zbliża się wielkimi krokami...tak wnioskuję po hojności w postaci ZB w nagrodach i po Zgaduli oczywiście ;)

    a tak z innej beczki :oops: co to ta melonowa magia ?
     
    kybek93 lubi to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czyli jednak 3 to minimum, bo nie wiadomo ile będzie wypadajców i ile czasu zajmie mi wysiewanie ogromu roślinekxD
     
    kybek93 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.