Opinie Szkoda, że Cię tu nie ma

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 lipca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ja też wstawała w nocy do tego eventu więc skończyć trzeba nie ma innej opcji. A o bonusie 200% czy nawet +1 to mogę pomarzyć. Mijają mnie szerokim łukiem.

    dziękuję za maski jesteście kochani :inlove:

    dziś będzie na spokojnie :) farma z telefonu, a ja na działce z rodzinką przy grillu. Trzeba będzie tylko pamiętać o zbirach i o ulotkach. Powodzenia w evencie :)
     
  2. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Jesteś w lepszej sytuacji bo masz 71 ulotek ja tylko jedną a bambusa coś koło 1,5k :p
    No nic zrobię to będzie ok nie zrobię pozostanie niesmak.
     
    agni33, Marzenakruczek oraz kybek93 lubią to.
  3. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Długo sobie nie pospałam ... netoperki wzywają...
    A tak naprawdę to mam takie dwie żwawe istotki co to rozrabiają ile wlezie ...
    Na obecną chwilę brak 17 recenzji...
    Za 1 ha zbiór bambusa no i mam nadzieję ,że posypią się muszelki....
    Robię bez masek TiKi bo nie posiadam takiego pnącza
    Bonusik 200% też złowiłam na kole ale co z tego ,skoro cała farma w kurnikach...
    Udany Strzał w "10"z pomocnikami xD
    Pozdrawiam Was gorąco...i ...aby do przodu hihihi
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lipca 2017
  4. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    Zaraz zostanie mi 5 zadanie ale mało mam ulotek zobaczymy co z tego wyniknie brakuje mi bambusa do zrobienia ulotek.
    Ale macie rację jak się nie zrobi to pech i rozczarowanie.
     
    agni33 i kybek93 lubią to.
  5. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam niedzielnie. Oddalam 11 recenzji,teraz czekam na bambusa,muszelek mam kilka,wiec jeszcze pare ulotek ukrece. Nie wiem czy mam realne szanse ukonczyc event? Zobaczymy,okaze sie w praniu,czyli za jakies 77 godzin.
     
    kybek93 lubi to.
  6. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    trzeba walczyc o swoje :D ;)

    Dziekuje i niech Ci Bog wynagrodzi za takie podsumowanko ! wiec teraz moge ulozyc plan dnia na farmie :)
    szybkiego ukonczenia eventu zycze !

    jak komus maski sie walaja rowniez przygarne .

    zmykam na sniadanie i kolejna kawe czas parzyc 8)
     
  7. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Dzień dobry w niedzielę.:)
    Za 9 recenzji będzie koniec ewentu.
    Bambus w komplecie, tylko muszli brak.
    Za 4 godziny zbiór kolczocha.
    Mam nadzieję , że dzisiaj skończę ten zakręcony ewent;)
     
  8. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Nie był taki zły. Trzeba było tylko troszkę strategi. Ale wolę to niż samo nudne sianie. U mnie daleko do końca, nie wiem czy się uda, ale nic to. Miałam zły początek, bezmyślnie siałam, teraz brakuje jednego, drugiego w nadmiarze. Miłego dnia.
     
  9. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Zgadzam się w 100%, tyle, ze ta strategia objawiła mi się dopiero po mądrych postach graczy, bo chociaż poradnik czytałam wiele razy nic konstruktywnego z tego czytania nie wynikałoxD:cry:
     
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Nie spodziewałam się, że taki durnowaty event mnie jednak wciągnie i zrobię cały. Rozpoczęłam go, bo i tak wchodziłam na farmę z powodu pełni. Później pomyślałam, że zrobię go dla tych 108.000 TPD dziennie.:)

    No i jestem w piątym zadaniu, oddałam 21 recenzji i w tej chwili muszelek mam na 6 recenzji (czyli 36 ulotek) i sieję na okrągło bambus.
    Wyliczyłam, że potrzebuję go jeszcze 3780 szt. Gdyby nie wyleciała mi z bambusa odpowiednia ilość muszelek, na noc mam zamiar wystawić zagrody i sprawdzić jak z nich polecą muszelki.

    Girlandy wyleciały mi z habanero i kolczocha z wodą, nawozem, Maską Tiki i w slotach miałam maść leczniczą (skraca o 4%) i esencję wiedzy (skraca o 6%) - tak jak już kilka razy było tutaj pisane.
    Powodzenia wszystkim robiącym ten event. Z sąsiadami stwierdziliśmy, że jesteśmy naprawdę szaleni :D i chyba jeszcze trochę lubimy nasze farmy:).
     
  11. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Z dwóch pól bambusa wyleciało 78 muszelek,w zapasie 4 szt od sąsiadów
    Ukręciłam 13 ulotek co starczy chyba na 2 recenzje...więc brakuje jeszcze 13 ...
    Strategii nie zmieniam ,sieję bambus , zbiór za 5 ha
    Ewent ukończę jutro...
    Powodzenia Wszystkim w zdobywaniu pozytywnych recenzji...
     
    Marzenakruczek, bari06 oraz Sekme lubią to.
  12. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzień dobry :)

    Event naprawdę nie jest taki zły, tylko dobrze planować trzeba.

    Tym, co się zastanawiają nad "zdążę/nie zdążę", proponuję policzyć, ile muszą zrobić zasiewów bambusa, żeby zdobyć te 34 recenzje lub tyle, ile im brakuje. Uwzględniać należy dane ze swojej farmy.

    Np. u mnie jeden zasiew na obu polach (deszczowy las nie jest cały, małe pola +CJM) daje 5 recenzji - czyli 24 ulotki to 4 recenzje + 1 recenzja, która się robi bez skracania czasu wtedy, gdy rośnie bambus.

    W sumie trzeba wyprodukować 34 recenzje (1 szt. dostajemy gratis na start), czyli na mojej farmie potrzeba 7 zasiewów bambusa (7x5=35), bambus z wodą rośnie 5:36 h, czyli komfortowo (bez wstawania w nocy) na dobę można zebrać 3 razy, gdyby się postarać, to i 4 razy. To wszystko oznacza, że produkcja 100% ulotek od zera zajmie 2 dni z kawałeczkiem. Do końca zostało 3 dni i 4 godz.

    Jak ktoś nie musi oszczędzać SN i SNZ, na noc może ustawić super pola i podlać tymi nawozami, wtedy za jednym zamachem będzie miał nie tylko przespaną noc, ale i sporo bambusa i wypadajek. Ale IMHO na razie jeszcze nie ma takiej potrzeby, no chyba że komuś ogromnie brakuje wypadajek. Ustawiając super pola, nie zapominajcie obok dać małe pola, których oczywiście nie podlewamy nawozami - całkiem sporo się mieści, więc będą dodatkowe rośliny.


    Stan na chwilę obecną: 9 recenzji do końca - wieczorem będzie koniec.

    Miłej niedzieli! :)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lipca 2017
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie 13 recenzji oddanych, muszelek jeszcze mam troche w zapasie, sieje bambusa na okraglo :)
     
    kybek93 lubi to.
  14. ewanta

    ewanta Komandor forum

    wszystko ładnie i pieknie ale mnie girland brakuje:)) ulotki są bambus jest tylko kwiecia brak
     
    Tralanetka, bari06 oraz kybek93 lubią to.
  15. christoph29

    christoph29 Zaawansowany

    Ja całkowicie zgłupiałem, skąd mam brać te recenzje?
     
    kybek93 lubi to.
  16. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Dz.Dobry :) czarno widzę ukończenie ewentu , u mnie kwiatowe girlandy nie wypadają współmiernie do muszelek :wuerg:.
    Mam 550 muszelek i 1 girlandę :wuerg:. Sieję bambus i kręcę prezenty , brak mi jeszcze 40 z powodu braku girlandów.:eek:
    Spróbuję siać coś innego może stan girlandów się poprawi. Szkoda mi używać SN .
     
    kybek93 i Tralanetka lubią to.
  17. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Oddane 16 recenzji i powoli ale do przodu.
    Przybij 5;)
    Przeczytałam poradnik i wiedziałam,ze trzeba siać,zbierać,mielić i oddawać.Przeczytała rady graczy i życie farmera stało sie łatwiejsze:D
     
  18. abask

    abask Komandor forum

    [​IMG]
    Ja po przeczytaniu poradnika także jestem w czarnej dziurze :( Ciężko będzie zrobić ten event :(
     
    kybek93, Tralanetka oraz bari06 lubią to.
  19. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    [​IMG]
    [​IMG]
    Dobry ;)
    Ja już w Raju jakby ktoś pytał, fajnie było :p
     
  20. Sekme

    Sekme Generał forum


    Nie martw się i nie panikuj.
    Jeśli wykonałaś wszystkie zadania z domkami i tylko ostatnie się ślimaczy, bo blokują Cię girlandy, to jest dobrze - zrobisz event. Zwyczajnie siej teraz bambus i na bieżąco produkuj ulotki. Jak tylko skończysz ten ostatni domek (zakładam, że w ciągu 3 dni te girlandy bez problemu wypadną), wtedy hurtem w minutę oddasz wszystkie ulotki i otrzymasz wszystkie recenzje. Jak się ma odpowiednią ilość ulotek, to wcale nie trzeba czekać - oddajesz ulotki i migiem masz wszystkie recenzje, tylko wcześniej trzeba wyprodukować ulotki.
    Jesteś na dobrej drodze. Dasz radę :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.