Opinie Szkoda, że Cię tu nie ma

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 lipca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania5757

    ania5757 Baron forum

    oj gapa ze mnie
    na warzywa na wyspie -faktycznie kamien filozoficzny nie dziala
    ale-esencja wiedzy i masc lecznicza-owszem-
    no chyba ze znowu cos pokrecilam
    ale-to ten kamien-uwiera na zoladku
    ale trzeba to przetrawic
    dziekuje za wyprowadzenie z bledu
    poprostu zarlam co popadnie
    bo girland-duzo duzo brakuje
    wiec robie co moge-ale z losowoscia-nie wygrasz farmerze
     
    kybek93, gretag, Nutka i dalsza osoba lubią to.
  2. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witajcie!
    Do ukończenia
    -4 zadania brakuje 20 szt miętowego moktajlu ( za 4 ha będzie);
    -5 zadania brakuje 50 prezentów -po prostu za mało girland.
    Bambus na ulotki posiany więc wypadajki też polecą....
    Pozdrawiam ciężko pracujących farmerów
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lipca 2017
  3. spikloje

    spikloje Naśladowca mistrzów

    mięty trochę ponad komplet, kręcę moktajle jak tylko miejsce w młynie się zwalnia, bambus posiany i czekamy na wypadajki, prezentów też połowę już ukręciłam
     
  4. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    3 zadania zrobiłam,ale do 4 zabrakło mi girland i to 282szt,dlatego na razie sieję i kręcę ulotki

    ślepa jestem i nie widze ile trzeba tych recenzji gości
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lipca 2017
  5. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    2000 bambusa na podstawę i 400 na ulotki trzeba żeby było dobrze ?
    Czy nie...za mało...Skąd ja wzięłam 2400...?
    Mięty 3000 i wystarczy.
    Na piąty pokój trzeba się skupić tylko na bambusie i wypadajkach ?
     
    gretag i kybek93 lubią to.
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    2 tysiaki potrzebujesz do zadania , 400 na rozsiew .
    mięty 3 tysiaki starczy . A na ulotki trzeba siać tyle , ile będziesz chciała ich użyć .
     
  7. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Na jedna ulotkę potrzebujesz 45 bambusa i 6 muszla. Tych ulotek trochę trzeba...a ile to zależy od tego kiedy skończysz pierwszą część, czy będziesz zbierać jak w zegarku recenzje co 6 h czy będziesz je przyspieszać i ile ich będziesz przyspieszać. Jedna ulotka skraca ci czas oczekiwania na recenzje o 1 godzinę. Maksymalnie możesz użyć 6 ulotek na przyspieszenie każdej recenzji do minimalnego czasu oczekiwania na nią. Recenzji potrzebujemy w sumie 35 szt...
     
  8. miss_ines

    miss_ines Aktywny autor

    Widze,ze tu praca wrze,a ja w lesie jestem xDxD,oczywiscie tym tropikalnym. Wszystko rozgrzebalam jak kura pazurem,ciekawe czy jajko na koniec zniose xD. Eventowka rosnie mlyn dziala czyli jest ok.
     
  9. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    z girlandami widzę, że wszyscy mają problem chyba znowu chodzi o kpienie koszyków
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    35, ale wypadają co 6 godzin, więc trzeba sobie ukręcić przyspieszające ulotki.

    Girland potrzeba jedynie 660. Nie wiem ile Ci wypadło dotychczas, ale minęła dopiero doba ewentu, więc bez przesady, że słabo lecą.
     
  11. abask

    abask Komandor forum

    Ja jeszcze nie zrobiłam ani jednego zadania :(
     
    kybek93, agni33 oraz magdusia668 lubią to.
  12. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    girlandy i muszelki lecą całkiem spoko ale narazie jestem w czarnej ...dziurze;) narazie sieję i zbieram a jutro może rusze z zadaniami :D
     
  13. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    215 girland i 281 muszelek.
    Oj coś kiepsko to idzie, znak zapytania wisi w powietrzu.
    Przynajmniej za 2h dojrzeje ostatni zasiew bambusa a mięty mam większe pół :sleepy:
     
  14. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    tez mam taki plan... ile zrobię tyle będzie... weekend przy domowych porządkach, a chwila odpoczynku na farmie
     
    gretag i kybek93 lubią to.
  15. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Zostało mi jeszcze zrobić plusik z powitalnym prezentem i biorę się za 5 poziom,którego nadal nie ogarniam,ale pewnie wyjdzie w praniu :) Nie nastawiam się na pnącze.
     
    magdusia668 i gretag lubią to.
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    3 zadania zrobione, 29 moktajli zrobione do prezentow, czekam na roslinke i na girlandy tez :p
     
    gretag i kybek93 lubią to.
  17. miss_ines

    miss_ines Aktywny autor

    Ja zrobilam 2 zadania,ograniczyla mnie roslinka i girlandy kwiatowe. Tak jak chyba wiekszosc farmerow wychodze z zalozenia,ze ile zrobie tyle mojego. Pozdrawiam weekendowo xD
     
    magdusia668, gretag oraz kybek93 lubią to.
  18. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Trochę statystyki. 26h godzin eventu za mną. Uzbierane (metodą naturalną:)) 411 girland czyli 62% potrzebnych i 570 muszli czyli 37% potrzebnych (licząc dla maksymalnej ilości ulotek tj. 1560 - przyspieszenie do 0 wszystkich 35 recenzji). Luzik, myślałam, że będzie dużo, dużo gorzej:)
     
  19. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    oddałam wszystkie bambusy do misji,,,czekam na dopisanie 5,,na co ja liczę,,,już po ewencie
     
    kybek93 i gretag lubią to.
  20. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    a tej maski tiki nie ma na targu ?
    ach nie ma :( nie mam tego pnacza. u mnie najdluzsza to melon. innych nie odslaniam poki co . sciskam banany na zas

    ja mialam dzis ruszyc z sianiem i sprawdzac co do minuty to znow caly dzien nad morzem. co zrobic ... a pnacze takie fajne
     
    kybek93 i gretag lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.