Opinie Szkoda, że Cię tu nie ma

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 12 lipca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. the_cleaner-

    the_cleaner- Forumowy żółtodziób

    Cześć wszystkim. Jak zmaksymalizować zysk wypadajek ze zbioru?? Jakie przyspieszacze dodać/ Aktulanie korzystam tylko z chytey marchwiowo-jabłkowego. Coś jeszcze do tego dorzucić??
     
    kybek93, gretag oraz agni33 lubią to.
  2. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    No to co? Działamy? Mam dziś wolne (nie na okoliczność eventówxD), to trochę się pobawię bo i chata wolna i obiad zrobiony:)
    Ten event jest chyba mało popularny wśród graczy (przynajmniej w Polsce;)), ale jak patrzę na tempo w jakim przybywa wypadajek, to nie wydaje się taki straszny. Póki co mam 275 girland i 373 muszle. Intensyfikacja upraw SN chyba też nie będzie potrzebna, użyłam go tylko na rozsiew. Dziś skompletuję miętę - 3 zasiewy na małych polach + kręcenie moktajli i robienie prezentów, na noc coś dłuższego, żeby nie było przestoju, a od jutra działam z bambusem i produkuję ulotki:)
     
  3. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    u mnie z wypadajkami gorzej ale mam nadzieję, że będzie dobrze najważniejsze żeby zrobić 4 zadania
     
    kybek93, ankak106 oraz gretag lubią to.
  4. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Oddałam roślinki do pierwszego plusika,wstawiłam produkcje mohito.Nadal mi się nie podoba.Za duży chaos i za duże wymagania.Więc pnącza pewnie nie będzie.SN nie wydam już ani kropli ( standardowo na 2 pierwsze zasiewy poszedł).
     
  5. Honorata

    Honorata Młodszy ekspert

    Może nie trzeba będzie produkować dużo ulotek, skoro jedną ulotkę można użyć wielokrotnie?
     
    kybek93 i xBabciaEwa lubią to.
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    to nie tak - ulotkę możesz użyć raz . Ale do recenzji możesz dać np 5 ulotek , które musisz ukręcić w młynie i skrócisz sobie czas oczekiwania .
     
  7. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    ja narazie sieje, wiec cmj zwieksza oczywiscie plony. poczatkowo z s.nawozem. i z Zoska.
    gdybym chciala zeby cos lecialo mi z zagrod to przyspieszalabym je s.pasza i do tego doniczka walentynkowa, kulki z sera.
    co do wypadajek, to wiadomo ze z czegos dlugorosnacego najlepiej leca
    oczywiscie jest to losowe.
     
    kybek93 lubi to.
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A puchary na drzewie masz?
     
  9. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Poproś o przysłanie maski Tiki, ktora skraca czas wzostu warzyw na wyspie. Do tego produkt z alchemika i taki kolczoch jadalny rosnie z woda i nawozem rosnie 8 godzin. W sam raz na noc.
     
  10. ross2

    ross2 Komandor forum

    Za 4 godz przechodze do 5 zadania .Teraz juz z gorki bo mam ukrecone 70 ulotek moze do niedzieli skoncze event a jesli wczesniej to jeszcze lepiej :)
     
  11. ewalopata70

    ewalopata70 Czeladnik forum

    jakiej maski tiki?
    o czym mówisz? jest totem tiki ,ale on nic nie skraca.
    Ale może o czymś nie wiem,możesz wyjaśnić
     
    gretag i kybek93 lubią to.
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Mnie w tej chwili brakuje 324 girlandy na powitalny prezent aby zakończyć 4 zadanie.
    Ulotek już ukręciłam 29.
     
  13. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Maska Tiki skraca czas wzrostu warzyw na Bahamie o 20%. Wypada z któregoś z zegarów z pozytywką. Podesłałam jedną (maskę, nie zegar).
    Czekam na zbiór mięty nr 2 z 3:)
     
  14. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    gretag, ross2, kybek93 i dalsza osoba lubią to.
  15. Emi37

    Emi37 Aktywny autor

    witam 3 domki zrobione teraz kręcę powitalny prezent 8 już ukręcone czekam na wypadajki na polu olbrzymi bambus
     
    gretag, AnnDżelina oraz kybek93 lubią to.
  16. ewalopata70

    ewalopata70 Czeladnik forum

    gretag, ross2 oraz kybek93 lubią to.
  17. ania5757

    ania5757 Baron forum

    dziekuje i ja
    napewno tez skorzystam z tej podpowiedzi
    a jaki produkt z alchemika-najkorzystniejszy?
    pozdrawiam
    juz wiem-chyba kamien filozoficzny albo esencja wiedzy
    tylko sloty pozajmowane
    ale cos za cos
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lipca 2017
    gretag, ross2 oraz kybek93 lubią to.
  18. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum

    ja was podziwiam sieje na obu łąkach , oczywiście z sn na rozsiew 1 i 2 potem już tylko małe pola chmj i na chwile obecną wypadajek nie komentuje rośliny z wodą i zwykłym nawozem rosną strasznie długo obecnie nawet na 1 zadanie niczego nie mam

    dodam że puchary mam oba
     
    gretag i kybek93 lubią to.
  19. dosias

    dosias Generał forum

    maść lecznicza działa na bahamie a tamte na farmie jedynie ( jeśli się mylę niech ktos poprawi)
    roślinki obydwie wysiane na 4 zadania ( wczoraj dostałam 100% towarów z koła) teraz na dzień sadzę bambus olbrzymi a na noc coś długo rosnącego na wypadajki bo ich sporo brakuje
     
  20. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    i zdaje się że tu się załącza stop i próg jak się go przejdzie to już event będzie niemalże gotowy :p
    [​IMG]

    brakuje girland i zanim one wypadną to można ukręcić ulotki i w końcu może być ich za dużo nawet jak się rozpędzimy
    dlatego nam je przeliczą po evencie jak coś albo i nie :p
    ile tych ulotek się przyda?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.