Opinie Szkockie zawody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 25 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    2900 ewentowki to sporo, ale wierzę w Ciebie, dasz radę.:)
     
  2. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    Na dokończenie bocznych zadań nie ma szans ale pasek zrobiony a to najważniejsze
     
  3. rysio

    rysio Ambasador forum

    9:59 wynik 61/61 skonczone jak zwykle na ostatni gwizdek. ilosc pozostajacych wypadajek w pasku 13
     
  4. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    ups, udało się 61/61. 3mam kciuki za walczących:)
    :):):)
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dziękuje Eluś ze wierzyłaś:inlove: zawazył wyjazd ewent na spokojnie był do zrobienia :)pnącze zdobyłam :D
    ostateczny mój wynik 40/61
    juz nie walcze kropelki zużyłam :p
    tym co całośc ukończyli wielkie gratulacje :)
    a tym co walczą 3mam kciuki :)
     
  6. Piotrusia1

    Piotrusia1 Okazjonalny autor

    :eek:A u mnie odwrotnie. Zielska zostanie z spinek brakuje. Szkoda że nie można się wymienić-oddałabym 2500zielska za 25spinek:pDobry byłby przelicznik...?
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no bardzo dobry:D szkoda ze nie mozna:) spinek nawet wiecej bym ci dała:p zostało ich 359
     
  8. Piotrusia1

    Piotrusia1 Okazjonalny autor

    Mi by te 25 wystarczyło:inlove:
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No pięknie... Im bliżej szkoły, tym dłużej śpię8) A powinno być na odwrót:p Chyba te tańce dla kalinki mnie wykończyły, bo żem tańczył do 00:40 - 1 w nocyxD

    Na polach goździk rosnący 44 minuty.
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dasz rade uzbierać :)jak chcesz spineczke to slij sówke :)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Prawie, że w ostatniej chwili zrobiłem całość (tak, 59/61 z lewej i 61/61 z prawej to dla mnie całość), ale ile SG na to poszło.. I to z użyciem SN a dodatkowo tak jak Anhedrea - na styk. Zostało mi 6 dud i 8 spinekxD Jak to dobrze, że nagrody w uczcie wiadomego narządu nie urywają:p
     
    dantic3 i robins71 lubią to.
  12. Piotrusia1

    Piotrusia1 Okazjonalny autor

    No i po ostatnich zbiorach brak 7 spinek. Normalka. Pewnie i tak zamiast mrówek dostałabym mrówkojadaxD
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Masz taki nick jak na forum?
     
    dantic3, robins71 oraz kalinamala lubią to.
  14. Piotrusia1

    Piotrusia1 Okazjonalny autor

    Tak
     
    dantic3 i krasnoludek10 lubią to.
  15. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    No to Brawo Ty :D
    A co do nagród - we wszelkich ewentach - to one mają cieszyć, a nie coś tam urywać :p;)
    - urwać to może , ot choćby ten sporran, jak będzie za ciężki i źle przypięty do spódniczki - albo mocno w tych tańcach poobijać - wiadomo co *xD:cry:
    -a żeby już na dzień przed ucztą nie uraczono mnie ciach-em to od razu ,,przetłumaczę,,
    * -kolanka :p
     
    Ostatnie edytowanie: 2 października 2019
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Poszło. Daj znać czy skończyłeś/aś. A ile się Ciebie naszukałem...

    Oj Kalina:p Mnie te nagrody nawet nie cieszą a nie chcę robić czegoś wbrew sobiexD Poza tym zostało mi całe 6 imprezówek a bonus w ostatnim evencie nawet nie był łaskaw wpaść w moje sidełka8)
     
  17. kamder

    kamder Hrabia forum

    Ja natomiast zrobiłem 110 zadań :).
    [​IMG]
    Mogłem zrobić więcej, ale bonusy z koła jakoś nie wylatywały :(, ze skrzynki ze florenami dostałem 6 FL.
    Z zagadkowych zagród nic ciekawego nie wyleciało niestety :cry:.
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja sobie czekam z otwieraniem tej skrzyneczki na lepsze czasy:D
     
  19. Piotrusia1

    Piotrusia1 Okazjonalny autor

    Dzięki za pomoc...przyfrunęło mi akurat 7 spinek. Teraz czekam, co wykluje się w mrowisku?8)
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Proszę bardzo:) I bardzo mocno życzę Ci chmary mrówek (rany, jak to brzmixD), bo zasłużyłeś walcząc do ostatniego ziarenka piasku a mi jak trzymam kciuki nawet przy kole (w sensie jak czegoś bardzo chcę, żeby nie było), to myślę, że mi zaraz odpadną:p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.