Opinie Szkockie zawody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 25 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Za 5 godzin skończę całość bo zostało mi ukrecić 4 x sporran. Wiem że palety są nieopłacalne ale ja robię dla własnej satysfakcji. Poza tym dużo rzeczy w tej grze jest nieoplacalnych.
     
  2. rysio

    rysio Ambasador forum

    w opisie eventu jest ze szpilki leca rowniez z drzew, zagrod i warszatow.
    dlaczego u mnie nie? zawsze ten sam problem - z drzew sladowo, z zagrod o nominalnym wzroscie ponizej 20 h ani sztuki
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Oj są nieopłacalne i to nawet bardzo, a przed chwilą się o tym przekonałam.:)
    Podczas zbierania pnącza kliknęłam i kupiłam za 63 FL taki "atrakcyjny" rząd :oops: nawet itemów na nim nie podstawię. A to dzięki temu, że obrobienie farmy czasem jest tak utrudnione, muli, przeskakuje i kilka razy trzeba klikać w to samo miejsce.

    [​IMG]
    A w evencie w nagrodach miałam w sumie 8 FL.
     
  4. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Witam :)
    Prawa ukończona do niby mrówek ;), do pnącza brak mi jeszcze 9 zadań, moja skrzynka z florenami dała... tę najniższą stawkę, czyli 3 sztuki ;), chyba dostałam te wymiecione resztki :D
     
  5. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Z tego co czytam na forum wnioskuje że większość miała te 3 florki ja też:oops:a zadań zostało mi 4:)diabelnie długo sie czeka na zbiory:psłonecznej niedzieli życzę:);)
     
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Oczywiście, że tak :) Jakbym miała te palety to bym je wpłaciła bez zastanawiania się, jak to zwykle robię. A tak przeraziła mnie ilość cyfr i zrezygnowałam... na razie ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2019
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Stan obecny - 42/48. Znowu zabrakło badyla...
     
    kalinamala, AngelGina oraz robins71 lubią to.
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zawsze można zakończyć za FL - jest taka opcja, już BP dba o nas. :p
     
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    1250 SG to poważna kasa. Zbierzesz 4800 razy i zwróci się koszt palet farb. To tylko nieco ponad 13 lat :p
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    W tym ewencie co i raz grzeszę.:oops:
    Najpierw nie wykorzystałam plusa należycie, a wczoraj zapomniałam o cmj, więc pnącze dopiero rano odpaliłam.xD

    [​IMG]

    A w skrzynce aż 9 florenów, chyba zaszaleję i kupię węgorzowe akwarium.:pxD
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    No to trochę jeszcze muszę się naklikać.:) Się człowiek stara to ma.;)
     
  12. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    W poradniku jest informacja, że "Większa szansa na przedmiot jest z drzew i upraw."
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. rysio

    rysio Ambasador forum

    tylko z dzrew ilosc bliska zero, na prawie 100 drzew ilosc szpilek pomiedzy 0 a 3.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Siej ewentówkę, szpilki z niej całkiem dobrze lecą.:)
     
  15. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Koło i tym razem nie zawiodło mnie, 1x 200% i 1x 100% + 2 własne itemy Dyniowy prezent. Siałem na dzikiej i głównej (SP)
    Czekam tylko na wylotki.
    [​IMG]
    Życzę wszystkim szybkiego ukończenia tego wydarzenia.
     
  16. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Jak nie dogonię mojego ulubieńca i pierwszy wyczyści wszystkie nagrody w tym ewencie to dostanie 20cmj jako nagrodę w rywalizacji.

    Ps. Zaskoczona jestem determinacją i sumiennością w pracy na farmie mojego przeciwnika.

    [​IMG]


    To chyba jedno z pierwszych pnącz.

    Kiedyś jak weszły pnącza to dawało radę ;(

    Teraz to chyba nie odkryte by mnie denerwowało i dla samego tego faktu bym je odkryła.

    Ps. Wszystko to piksele.

    Ps. Jeszcze chwilę i będę miała je 13 lat i w końcu mi się zwróci. YUPI !!!
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2019
  17. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja nie widzę problemu :) Jest targ, są palety. Poprzednio hodowalismy cały tydzień zwierzęta. Sprzedaj trochę np. rysiow i będą Sg na palety. U mnie w manufakturze stoją palety cały czas i trochę ich się nazbierało. Musiałem za to dokupić króliczej wełny :)
     
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nie mów mi, że dla 1250 SG wykupiłabyś pnącze za 63 FL.o_O Wiem, że to tylko piksele, ale ja nie mam drzew florenowych i z mojego portfela, to już nie piksele wylatują.
    Mam jeszcze 11 takich rzędów do wykupienia i najtańsze jest za 18 FL, mnie się takie wypasione kliknęło.;)

    Do zakończenia eventu brakuje mi jeszcze 6 sporranów i 1000 roślinki, czyli 2 zbiory.:)
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Tak tylko,ze gdy wprawadzano do gry cudowne pnacze to byl zupelnie inny swiat farmerski.....

    jakbys chciala podrasowac pd to jest tam kilka mnoznikowych....
    [​IMG]
    a eventowo to ostatnie zadanie po prawej dalo mi szynszyle
     
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Tak Norbi gdybym świadomie decydowała się na zakup rzędu pnącza, to z pewnością rozważyłabym kupno tych mnożnikowych, ale mój zakup spowodowany był przypadkowym kliknięciem i takich pułapek nie powinno być.
    Nie jest to dla mnie jakiś duży problem, ale może nowym graczom przyda się moje doświadczenie jako przestroga. :)

    Te "Szkockie zawody" dosyć nudne, bo i wypadajki nieźle lecą, a roślina długo rośnie, to piszę co mi się w grze przytrafiło.
     
  21. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    na takie bledy jest bardzo prosty sposob.....przynajmniej dla mnie...
    pnacza zbieram raz na dobe wiec gdybym nie mial sporego zapasu kuponow to 90 fl na miesiac nie jest duzym wydatkiem...
     
    krasnoludek10 i olgs3 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.