Szkoła farmerów

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika aresik853, 1 stycznia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aresik853

    aresik853 Okazjonalny autor

    Witam w Nowym Roku i od razu kłopoty.Dlaczego w domku farmerskim nie działa szkoła farmerów i od rana nie można wysyłac prezentów. Nie dodaje też punktów za wysłane sówki.
    Ogólnie są kłopoty z tą szkołą farmerów dosyć często. Wszystko w moim komputerze dobrze śmiga, ciasteczka oczyszczone i wszystko zaktualizowane. wina nie leży po mojej stronie. Za długo juz gram abym nie mogła sobie poradzić i znam wszystkie poradniki na ten temat, więc proszę o ustalenie przyczyn kłopotów ze szkołą farmerów i zwrócenie uwagi informatykom na ten problem. Pozdrawiam.
     
  2. WłodekP

    WłodekP Czeladnik forum

    Witam ja przed chwilą wysyłałem prezenty do kurczaków i nie mam żadnych problemów
     
  3. malgorzata1960

    malgorzata1960 Ekspert forum

    Witam . U mnie tak samo nie działa.
     
  4. ania5757

    ania5757 Baron forum

    a u mnie chwile dziala chwile nie dziala
    prezenty wyslalam
    ale troche potrwalo
    1 prezent-przelogowanie-odczekanie-drugi prezent-itd itp
    teraz raz jestem mentor-kwoczka raz mentor-kogucik
    jest tez problem z podgladem postepow kurczaka
    nie ma lekko
     
  5. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Witam, u mnie też występują problemy ze szkołą farmerów. By wysłać prezenty musiałam za każdym razem odświeżać grę po kilka razy.
     
  6. marysiad8

    marysiad8 Książę forum

    U mnie to samo:cry:
     
  7. branicka501950

    branicka501950 Koneser forum

    u mnie tez nie działa
     
  8. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

  9. aresik853

    aresik853 Okazjonalny autor

    Witam ja myślałam, że wystarczy iz problem zgłoszę na forum i zostanie on przez SMOD-Casino przekazany dalej, bo jak widać nie tylko ja mam taki problem, więc dotyczy on większej ilości graczy i wszyscy mamy tam pisać?
     
    SirMarkIIII lubi to.
  10. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Gracze, którzy mają problem ze szkołą farmerów proszeni są o kontakt z Pomocą techniczną ponieważ na forum nie mamy możliwości sprawdzenia konta.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  11. aresik853

    aresik853 Okazjonalny autor

    Nie mam , dziękuję.
     
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro nie masz więcej pytań to temat zamykam.
    Miłego wieczoru :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.