Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 1Ninjok1

    1Ninjok1 Wyjątkowy talent

    heh ta cała szkoła farmerów to zabetonowana organizacja jak FIFA.
    Prawie 2 lata czekam na bycie mentorem...
    Mogli by to w końcu jakoś uporządkować
     
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    ja chciałam bardzo serdecznie przeprosić matki kurki (niestety nie pamiętam ani ja ani dzieci nicków) w imieniu moich dzieci:
    --brzydula--
    --justynka--
    --andrzejek--
    ---magdusia---
    ---ewunia---
    -wojtuś-
    --krzyś--
    --jasio--
    ---elusia---
    za zniknięcie,ale zostały na stałe zablokowane:(
    dziękujemy za wszystkie prezenty i życzymy świetnych kurczaków i powodzenia:D
     
  3. 7sarenka

    7sarenka Czeladnik forum

    To ja! To ja!
    Bardzo chciałam cię przeprosić, że nie wysyłałam ci punktów opieki ani wiadomości. Dowiedziałam się o tej możliwości, dopiero po skończeniu szkółki.
    A te punkty, ro zrobiłam tak szybko, bo postanowiłam zrobić misję, która wtedy weszła (chyba szwajcarska). Zrobiłam tylko połowę, ale punty mi nabiło i teraz pluję sobie w brodę, bo na poziomie 55 mam "czystki" w stodole.
    W każdym razie dziękuję za pomoc.
     
  4. Maryśka93

    Maryśka93 Młodszy ekspert

    Witaj w klubie, ja czekam już 2 lata-od początku powstania szkoły....Poproszono mnie (BP) o chwilę cierpliwości,sama o sobie nie wiedziałam, że aż tak cierpliwa jestem.Nauka była,jest i pewnie będzie kosztowna i sama w sobie uczaca:)
     
  5. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Stan punktów poważania u mnie to 37155, od groma jest multikont, uwaga na kurczaki pod tytułem Corpo.??? ( znaki zapytania to numerki, miałem ich kilka najwyższy numer to 147)
     
  6. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    Czy komuś też zniknęły wszystkie kurczaki? Bo u mnie nie ma żadnego, nie mogę też kliknąć na poszukaj nowego?
     
  7. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Moje kurczaki zniknęły wczoraj ale po kilkukrotnym odświeżaniu pojawiły się ponownie. Ja mam problem z wysłaniem prezentów w Szkole Farmerów, wysyłam a pasek dalej pozostaje zielony, ale po odświeżeniu prezent jest wysłany. Bodajże przedwczoraj pojawiło się OO o problemach w szkole tak, że tylko cierpliwość może nas uratować:)
    Pozdrawiam.
     
    blazers lubi to.
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Zalozylam sobie druga farme i po kilku dniach zostalam przydzielona do mentora8)
    Chociaz w ten sposob moge skorzystac ze szkoly farmerow;)xD
     
    blazers lubi to.
  9. ser33

    ser33 Okazjonalny autor

    gram od paru dni --czy mam mentora ?
    jak to sprawdzić ? :p
     
    godia17 lubi to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem : >>>klik<<<.
     
  11. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    ser ty mnie nie denerwuj :wuerg:
    Pisałam do Ciebie wielokrotnie...przedstawiłam się i poinformowałam,że jestem Twoim mentorem:wuerg:. Przysyłam Ci codziennie prezent. Nawet raz mi odpisałeś i nie wiesz kto jest Twoim mentorem:p No ja cię proszęxD. Ratunku niech ktoś mnie obudzi;)
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj:D
    nie ma za co:D
    byłaś jednym z niewielu moich najlepszych kurczaczków:D
    nie ma problemu,że nie wysyłałaś mi punktów opieki:D
    właśnie,czasem nie warto się spieszyć..................
    chciałam się pochwalić:wczoraj osiągnęłam 5 poziom poważania i kupiłam smoczka,mam już 2:D
     
  13. pelargonia70

    pelargonia70 Okazjonalny autor

    Może i ja coś dodam a propo kurczaków dla tych którzy chcą koniecznie zostać mentorem
    >nowe kurczaki to Ladnie ujmując "skaranie ....." wymagania co do prezentów wygórowane a my mamy zakres jakie możemy im wysyłać
    albo >najgorsze jest to ,że grają do pewnego poziomu czyli- 4-7poz lub24-27 lub 28 i kończą termometr spada i na czerwono
    >wymieniasz na nowego i dostajesz 4poz z termometrem czerwonym ,żadnej kontroli nie widzę pewnie to jest dobierane z automatu
    >jednym słowem coraz gorzej z tymi kurczakami , nie wspomnę o obrażaniu mentora ale to już inny problem to tyle pokrutce aby nakreślić bycie mentorem.
     
    kabokazekana lubi to.
  14. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum


    Z tego wniosek, że bycie mentorem to straszna katorga, której nie rekompensują takie gratisy jak możliwość kupna super-sąsiada, smoka czy co tam jeszcze można sobie z czasem wypunktować za wysyłanie prezentów kurczaczkomxD Nie macie możliwości ucieczki z tej gehenny (rezygnacji z mentorowania)?
     
  15. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Witam. Ja również czekam na zostanie mentorem, ale nawet w połowie nie tak długo jak niektórzy z Was tutaj piszą, bo w sumie może ze 3 miesiące. Zgłosiłam się zaraz po tym jak wrosłam na "dorosłą kurę":p Po przeczytaniu tego wątku wiem już, że mogę sobie czekać... Ale co tam, będzie to będzie, nie to nie.

    Ważniejsze dla mnie jednak jest to, że ja zostałam przydzielona do najwspanialszej mentorki na ziemi:inlove: xD
    Zawsze była dla mnie pomocą, odpisywała na sówki, słała przydatne prezenty... I ta nauka przerodziła się w sąsiedztwo. Jest najlepszą sąsiadką jaką można sobie wymarzyć! Nadal mi pomaga, kiedy mam jakieś pytania, codziennie dostaję prezencik, a dwa G&T, które odbyły się od kiedy zaczęłam grać, były dla mnie dzięki mojej kochanej -W- jak święta z mnóstwem prezentów pod choinką:inlove:
    Moja farma rozkwitła, mam więcej zwierzaków i drzew niż sobie wymarzyłam, a WSZYSTKO dzięki mojej sąsiadce- byłej mentorce! Chociaż ona zawsze pozostanie dla mnie mentorem... Moją WyroczniąxDxDxD:inlove:
    Każdemu kurczakowi życzę takiego mentora. Nie każdy kurczak jednak na takowy zaszczyt zasługuje.

    W. jeśli to przeczytasz to wiedz, że gdybym mogła, wysłałabym Ci milion pkt opieki! Niestety mogłam tylko po jednym dziennie.

    Pozdrowionka dla wszystkich i uciechy z gry!
     
  16. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Ja gram dopiero od paru dni, znalazł się dla mnie mentor już na drugi dzień. Aż ciężko uwierzyć, że niektóre kurczaki i mentorzy w ogóle nie współpracują, przecież można z tego czerpać dużo korzyści. Z drugiej strony trzeb mieć trochę pokory - nie proszę mentorki o żadne prezenty, a na pewno nie o produkty z rzemiosła, ale ona (ku mojej uciesze) codziennie wysyła mi prezenty. Ja przeczytałam poradnik, wiem o co chodzi, więc codziennie wysyłam jej te małe pakiety punktów.
    Jak jest na forum to już jej dziękuję i mam nadzieję na dalszą owocna współpracę :).
     
    SMOD_Atena i Annanasek lubią to.
  17. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Dawno tutaj nie zaglądałem ;).
    Z Twojego wpisu wnioskuję , że nie jesteś Mentorką.
    To kilka słów z mojej strony.
    Oczywiście , super sąsiad , SP , a zwłaszcza jajo to super temat , który rekompensuje prawie wszystko , ale o współpracy Nowy - Mentor nie ma praktycznie co pisać od dłuższego czasu.
    Opcję opieki wprowadzono w momencie górnych lotów Farmeramy , potem było powolne pikowanie w dół , od dłuższego czasu 90% Pisklaków to multi.
    Często wpadają czerwoni , lub na np. 2-ce i przejście na 3-kę zajmuje im kilka dni xD.
    Pół biedy jak siedzą cicho i po szybkiej weryfikacji można ich wymienić na kolejnych podobnych xD , gorzej jak podejmują próby wyłudzenia przetworów i to nie najtańszych ;).
    Prawdziwych Nowych i do tego grających z zapałem można policzyć na palcach jednej ręki.
    BP jest doskonale świadome zaistniałej sytuacji , także jakiekolwiek nadzieje , że jeszcze kiedyś będą nabory na Mentorów są płonne.
    Podsumowując jest możliwość ucieczki , ale gratisowe fanty są warte pozostania na posterunku ;).
     
  18. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Sugerujesz, że już nie bardzo się da zostać mentorem? Szkoda, miałam nadzieję, że jak się już przebiję na ten 40 poziom to skorzystam na tym mentoringu od drugiej strony -.-.
     
  19. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Witam, odniosę się tylko do części pogrubionej, to prawda co piszesz..., brak współpracy wynika z niestety z faktu wykorzystywania przez graczy możliwości zakładania dowolnej ilości kont( tu mam na myśli setki kont) w celu uzyskania korzyści, cdn... (stopień poważania na chwilę obecną to Uwaga ! 39249)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 sierpnia 2015
  20. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Szkoda, że nie każdy mógł zostać mentorem i zdobywać nie małe profity z tego tytułu...w końcu takie smocze jajo to porządna i przydatna rzecz...
    Może BP powinno pomyśleć i dać tym co nigdy nie mieli zaszczytu zostać mentorem jakąś alternatywną drogę (nie wiem, jakaś specjalna misja, zadanie...zostawiam twórcom gry pole do popisu) do zdobycia takich fajnych nagród...