Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dopytałem i zasadniczo oficjalne stanowisko w tej sprawie nie uległo zmianie od 2014 r.
     
    hlnrys lubi to.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Rozumiem i dziękuję, ale nie mogę połapać, dlaczego przez kilka lat nie dostałem przydziału na mentora.
    Przecież jak podania były zresetowane, to graczy było full (pełno) i nie było słychać o czerwonych termometrach.
     
    amdep i MOD_Zgredek* lubią to.
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie wiem, czemu nie zostałeś jeszcze mentorem, ale oficjalne stanowisko jest takie, że
    Jak jest faktycznie, widzimy wszyscy. Zapisz farmę wnukowi w spadku. Może zanim ten przekaże ją swojemu wnukowi, to się doczeka.
    Coś tam o jakichś planowanych zmianach słyszałem, ale wieści są mgliste i dotyczą raczej odległej przyszłości - patrz zdanie wyżej.
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To widać, że oficjalne stanowisko nie pokrywa się z rzeczywistością.
    Może przy przejściu na html5 coś się zmieni ?
    Nie słychać tam gdzie, czego o tej zmianie ?
     
  5. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Ja czekałam ładnych kilka miesięcy , dopiero po tym okresie zostałam mentorem .
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Może to Cię pocieszy, że nie tylko Ciebie "system" nie chce wybrać na mentora. Też czekam wiele lat i nic.:(
    A z drugiej strony, moim zdaniem nikt nie weryfikuje mentorskich umiejętności, jedynym kryterium jest bardzo wczesna data zgłoszenia i niezbyt wysoki poziom, więc mentorzy bywają delikatnie mówiąc bardzo różni.8)
     
    amdep i hlnrys lubią to.
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No to miałaś farta.
    Kila miesięcy, a kilka lat, to jednak różnica.

    No to witaj w klubie, koleżanko pozasystemowa!
    xD:cry:xD
     
    amdep, Keczmer oraz panoramaogrodnicza lubią to.
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    XxPigielxX - Twój post usunęłam, ponieważ nie był w temacie wątku. z pytaniami zapraszam do działu Pomoc.
     
  9. ewissko

    ewissko Okazjonalny autor

    Czy szkoła jeszcze działa? Moje dwa ostatnie kurczaki umarły z nieróbstwa ponad miesiąc temu. System nie przydzielił mi nowych od kilku miesięcy. Proszę o jakąkolwiek informację.
     
    ***kacper*** lubi to.
  10. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Niby dziala ale to chyba juz nie ma zadnego sensu bo..albo system przydziela nowe kurcaczki z czerwonym termometrem, albo same klony,ktore sa na 3 poziomie i ....cisza bo nic sie nie dzieje..zwyczajnie nie graja...zastanawiam sie po co wogole jest ta szkola
     
  11. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Ależ się zdziwiłam dzisiaj jak na ekranie zobaczyłam komunikat, że znaleźli dla mnie kurczaka. Przywitałam go i nic się nie dzieje dalej. Ciekawe czy będzie grał czy już zapał minął :).
     
    kalinamala i krasnoludek10 lubią to.
  12. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    przez moment miałam komplet 5 kurczaczków,xD,, 1 sztuka kurczaka grała,:)podesłałam gorący eliksir,parę razy i już wyfrunął:p;),,,pa pa powodzenia kurczaczku:inlove:
     
  13. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Też długo czekałam, ale się doczekałam.
    A teraz jak mi brakuje 159 punktów do smoczego jaja to zamykają :cry:
    To się nazywa mieć farta :(
     
    aleksandra lubi to.
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    u mnie został teraz 1 kurczak z czerwonym termometrem,,pielęgnuję,,chucham.dmucham.ożywiam.resustytacja..nic,,,umiera razem ze śzkołą...będę z nim do końca,,,co mogę jeszcze zrobić,,no co?


    ech to tylko gra;):p-.-:(:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 18 marca 2019
    -rybka24- lubi to.
  15. memlak

    memlak Zaawansowany

    Słabo ;)
    Nie chcę mi się czytać co tam było wyżej, na co tak czekałaś ale chyba byłaś mentorem dla smoczych jaj:p
     
  16. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Raczej mentorem czerwonych kurczaków :)
     
  17. memlak

    memlak Zaawansowany

    To może i dobrze że zamykaja tą tancbude skoro nowym nie zależy na czytaniu długaśnych wiadomość powitalnych a mentorom na nie pozyskiwaniu smoczych jaj :p