Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Już mi sie nie chce pisać na ten temat.... sytuacja się od miesięcy nie zmienia, co jakiś czas usuwam niegrającego, dostaję też niegrającego, wysyłam codziennie prezenty nic za to nie dostając. Jeszcze mam trochę punktów na Marcela, ale jak tak dalej będzie, to niedługo i to sie skończy i wtedy już chyba ostatecznie zrezygnuję z mentorowania, bo to nie ma sensu..... przynajmniej póki nie zmienią się zasady naboru na mentora....i kurczaka.
     
  2. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    muszę sie pochwalić ,że od jakiegoś czasu trafiają mi się grający i chętni wiedzy kurczaki,paru z nich już dawno wyleciało z pod moich skrzydeł ,a nadal się aktywnie odzywają ,pytają itp.Kazdy z nich chciałby być moim sąsiadem,a tu brak miejsc,Dziś udało mi się przejść na 5 poziom mentorowania i z tego względu jestem bardzo szczęśliwa,życzę kazdemu mentorowi takich kurczaczków.Obym nie przechwaliła:p;)xD
     
  3. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    Ostatnie edytowanie: 8 lutego 2017
    babula40 lubi to.
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja juz dawno nie trafiłam na grające kurczaki...o Marcelu już zapomniałam ;/
     
    kropelka04, tereska1108 oraz kufynka lubią to.
  5. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    jestem wręcz oburzony jak można było mi przydzielić kurczaka który w Nicku zawiera dwa słowa powszechnie uznane za wulgaryzmy>:(
     
    babula40 i kropelka04 lubią to.
  6. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    zgłoś do PT
     
    babula40 i kropelka04 lubią to.
  7. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    W jaki sposób kurczak może zmienić mentora?
     
    kropelka04 lubi to.
  8. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    W poradniku Szkoła farmerów jest wytłumaczone, w jaki sposób kurczaczek może zmienić mentora.
     
    Pracuś57 lubi to.
  9. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    heh, wybrzydzacie z tymi kurczakami, mentorami, ja gram od 2010 i jeszcze kurczaka nie dostałam ani jednego, od samego początku mam tylko, ze dziękują mi za zgłoszenie i proszą o cierpliwość :eek: nikt mi nie powie, ze nie jestem cierpliwa :D:D:D
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Do kurczaków mam szczęście, zawsze trafiam na pracowitych :)
    Jednak ostatnio nagrody od Marcela są coraz gorsze.
    Może pominęłam gdzieś na naszym forum ogłoszenie,że znów nastąpiły zmiany w nagrodach..ale dostaję po 1 gwiazdce a w poradniku jest ,że powinnam dostawać po 2 gwiazdki..
    Doszukałam na niemieckiej stronie i forum ,że zmiany nastąpiły..na gorsze..
    Proszę o przetłumaczenie kogoś kto zna dobrze niemiecki..
    tu..http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...ent-a-friend-looney-tunes.31602/#post-2673136
    ..i tu.. http://www.farmeramafans.de/superfriendbelohnungen/
     
  11. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Nawet nie wiedziałam, że są jakiekolwiek zmiany u Marcela... no ale nie było ogłoszenia u nas, jak zwykle wszystko z opóźnieniem:mad: A swoją drogą niedługo Marcela nie będę miała, bo kończą mi się punkty.... o awansie na następny poziom mogę sobie pomarzyć :cry:. Z drugiej strony to nie w porządku ze strony BP.... nie dość, ze o kurczaki coraz trudniej, już nie mówię o ich pracowitości, to zamiast nam ułatwić awansowanie, to jeszcze utrudniają, no nieładnie....:mad::cry:
     
  12. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    No coz, mozna sie bylo tego spodziewac...

    Update info na stronie fanowskiej brzmi: ''Mogą być również zwykłe skrzynki na narzędzia, proste stajnie, 1 gwiazdka i inne drobne upominki. " 8)
    Dziekuje Ci BP -.-
     
  13. Megan

    Megan Komandor forum

    Narzekacie, że słaby Marcel, brak kurczaków a to nie grają, nie wysyłają punktów itd, itd....
    Może w takim razie niech każdy mentor tak uczciwie przypomni sobie ile tych Marceli przez ten okres czasu dostał, ile swojej pracy i wysiłku włożył w to całe mentorowanie.
    Skąd mają być ciągle nowi, każdy chce tylko tych co grają, w takim razie może chociaż raz wczujecie ci się narzekający w tych co czekają już bardzo długo i wiedzą, że nigdy tego "zaszczytu" nie dostąpiąxD
    Śmiać mi się chce jak czytam ciągle to samo, szkoła na tym etapie i po takim okresie istnienia gry to wielki niewypał a zmiany w grze każdy wie jakie są, nigdy nie są na plus dla gracza.
    Jak ktoś narzeka, niech opuści szkołę i nie będzie miał problemuxD
     
    ma-ter, tosiaya oraz ***kacper*** lubią to.
  14. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Marceli nie zliczę, kurczaczków też nie, narzekać nie zamierzam :D
     
    ma-ter, ***kacper*** oraz kropelka04 lubią to.
  15. tosiaya

    tosiaya Forumowy żółtodziób

    Prawda leży gdzieś pośrodku są dobre i złe kurczaki ,to samo dotyczy Mentorów .Może są już znudzeni słabo grającymi kurczakami,ale uwierzcie na początku gra nie jest bardzo fascynująca.Myślę ze dopiero po 40 poziomie gdy zaczyna się rozkręcać jak ma się dostęp do CMJ i innych przetworów.A wtedy odchodzi się ze szkoły.Dobry Mentor prowadzi delikwenta dalej i wtedy dopiero jego rady nabieraja dodatkowej wartości.Pozdrawiam moją Mentorkę Elzbietę
     
    ma-ter i Renia1920 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    heh no to fakt cierpliwości co niemiara
    Ja juz długo jestem w szkole 5 poziom juz od dawna jest choć fakt ostatnim czasem kurczaki same nie aktywne mało kiedy ktoś aktywny sie trafi no ale jakoś sie trafia :) Ale narzekać nie mam zamiaru Nie wywalam tych nie aktywnych aż termometr nie spadnie do minimum bo i po co jak zaraz i tak może dojść nie aktywny :)
     
    ma-ter i Nutka lubią to.
  17. jolantos

    jolantos Wyjątkowy talent

    Ja już też jakiś czas jestem na 5 poziomie, kurczaki trafiają się różne, jedni grają i chętnie współpracują, piszę i skrzynki przysyłają, ale zdecydowana większość kończy na 3 lvl i termometr czerwony. Dzisiaj jednak doznałam szoku, po tygodniu wysyłania prezentów jednemu z moich kurczaków, nieśmiało napisałam prośbę o skrzynki z punktami opieki mentorskiej, jakież było moje zdziwienie jak otrzymałam odpowiedz, cytuję :"niby za co ja mam ci to dawać " Normalnie ręce opadają ;)
     
    ma-ter i Nutka lubią to.
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    dobrze by bylo jakby punkty dopisywalo.od 3 dni nie dopisuje mi nic.trudno. nigdzie pisac nie zamierzam -w powazaniu to mam .:oops:nie dosc ,ze szkola niewypal to i punkty na wage zlota nie sa dopisywane .zenua i tyle.-.-
     
    babula40 i agucha31 lubią to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No przyznam ze z tym niedopisywaniem punktów było juz tak wiele razy Ale zawsze później sie wyrównały i nagle nadszedł dzień ze mase ich przybyło wszystkie te które nie były wcześniej dopisane zostały nagle dopisane :)
     
    Nutka, ma-ter oraz SirMarkIIII lubią to.
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    mi dopisuje za przejscie poziomu albo za wysylanie podarkow i sowek,skrzynek z punktami opieki nie.brakuje mi juz niewiele do 5 poziomu bo 600 pkt a kurczaki mam calkiem ok.niedlugo ze szkoly odfruna i zal bo nastepne moga nie byc pracowite i te 600 pkt bedzie sie ciagnelo pol roku jak nie lepiej...ehh..:sleepy: