Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    ... No w końcu, szkoła farmerów zaczęła żyć własnym życiem :) kurczęta raz są raz ich nie ma, mentor raz jest raz jego nie ma, wysłać coś czasami można, czasami nie :D w tej szkole nic nie zmieni się.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 stycznia 2017
    kufynka lubi to.
  2. Gumiś-01

    Gumiś-01 Forumowy żółtodziób

    Witam ,wszyscy narzekają na brak kurczaków ,a ja gram już 5 dni jestem na 35 lvl i nie mam swojego mentora ,więc jak to jest :(:(
     
  3. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a wszedłeś do szkoły?
     
  4. Gumiś-01

    Gumiś-01 Forumowy żółtodziób

    w szkole pisze ,ze jestem częścią systemu więc chyba tak
     
  5. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ja jestem mentorem, jednak z kurczaków zezygnowałam bo nie grali, nie pisali, nie reagowali na zachętę ode mnie. Może inni mentorzy tez zrezygnowali. Spróbuję poszukać kurczaka.
    PS znalazłam 2 nowe kurczaki, zobaczymy co z nich wyrośnie?
     
    .stokrotka1951. lubi to.
  6. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Ja po raz pierwszy zrobiłam z kurczaczkami definitywny porządek. Skoro od 3-4 tygodni nie mogą ruszyć z 3 poziomu, i .... żaden nie jest czerwoniutki, tylko balansują na granicy, to ... cześć i czołem dla całej uroczej czwóreczki leniuchów. Nie chce mi się wysyłać prezentów w wielką pustkę. Lubię interakcję, a tu tylko ... nudy. No to wolę nie mieć komu wysyłać.
     
  7. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Mnie się dziś trafił rodzynek , sam wysłał skrzyneczkę ale co z tego jak od jakiegoś czasu nie dopisuje mi punktów za nie
    Sprawdźcie czy Wam dolicza punkty za skrzyneczki
     
  8. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Niestety nie mam takiego problemu, bo żaden kurczak nie przesyła mi skrzyneczek :(. W zasadzie mam 4 i żaden nie gra, nie mówiąc o jakimś kontaktowaniu się. Wysyłam prezenty, żeby chociaż troszkę tych punktów leciało i co jakiś czas wywalam kurczaka. Szybko dostaję nowego, ale sądząc po nicku zagranicznego i tak niegrającego. Chciałabym dojść do ostatniego poziomu i wziąć smocze jajo i SP, ale szybko ten moment nie nadejdzie 8).
     
    .stokrotka1951., -toja_71- oraz skaliwa lubią to.
  9. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Ja mam to samo, 4 kurczaki na 3 poziomie, wysyłam codziennie prezenty też żeby te punkty nabić, jak dochodzę do końca wywalam lenia i biorę następnego też lenia na 3 poziomie i tak to się kręci, Już nie mam nadziei na lepsze czasy. Kiedyś zawsze wysyłałam wiadomość powitalną, teraz tego nie robię, bo zawsze jest brak odzewu.... Doszłam w ten sposób do 4 poziomu, ale punktów nie przybywa i tak pewnie będę długie miesiące na tym poziomie, o 5 mogę sobie pomarzyć... Szkoda, ze nie załapałam się na początek szkólki, wtedy jeszcze ci co zaczynali, grali na serio i łatwiej było dojść do najwyższego poziomu , a teraz? Bieda z nędzą:oops:
     
    Nutka lubi to.
  10. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Ja bardzo rzadko wyrzucam kurczaki, ponieważ nowe i tak nie grają... na przestrzeni ostatnich 8 miesięcy grał 1 (słownie JEDEN) - serdeczne pozdrowienia dla Koloo78. Nie mam pomysłu jak zdobyć kolejne punkty w szkole (w tym tempie raczej nie dociągnę do ostatniego poziomu mentorskiego przed końcem gry)...
    Gram od prawie 7 lat, poziom mam dosyć wysoki, mentorem zostałam w 2016 roku (wcześniej czekałam). Wiem, że nie każdy, kto długo gra, dobrze się w grze orientuje, ale mogę się dzielić doświadczeniem - jak grać pomału, bez wydawania pieniędzy... a nie mam z kim ;)
    Proszę tylko już grających: nie zakładajcie kont, na których nie macie zamiaru dojść wyżej niż do 5 poziomu, a jak już zostajecie moim uczniem to chociaż się odezwijcie, raz dziennie zasiejcie i zbierzcie sałatę PROSZĘ :)
     
  11. halmanowa

    halmanowa Młodszy ekspert

    Było na mnie trafić xD Ja trafiłam pod skrzydła mentora Kalolko i już na 33 poziomie jestem. Zresztą dwa pozostałe kurczaki też grają, jeden ma 17, a drugi 12 poziom. Zastanawiam się, czy zostać mentorką, czy nie...
     
    .stokrotka1951. lubi to.
  12. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Po pierwsze mentorem mozna zostać od 40 poziomu jak dobrze pamiętam, a po drugie, to trzeba naprawdę dobrze poznać grę aby móc udzielać rad, czy pomocy... myślę, że powinnaś jeszcze trochę poczekać z tym mentorowaniem;) Poza tym na pewno w kolejce czeka jeszcze wielu graczy, którzy zapisali się bardzo dawno, a jeszcze mentorami nie zostali. No i najważniejsze, to wcale nie jest taki rarytas jak wszyscy myślą... trafić na grającego serio kurczaka, to tak jak trafić 6 w LottoxD
     
    Nutka, -toja_71- oraz .stokrotka1951. lubią to.
  13. halmanowa

    halmanowa Młodszy ekspert

    Wiem, że mentorem można zostać od 40 poziomu ;) Co jednak nie zmienia faktu, że już teraz się nad tym zastanawiam. Myślę, że czekać nie muszę, bo grę znam, można powiedzieć, od podszewki. Już grałam (od 2010), byłam też moderatorem przez jakiś czas. Później musiałam zrezygnować - brak czasu, praca itd. Teraz po prostu zaczynam z nowym kontem ;)
     
    .stokrotka1951. lubi to.
  14. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Wysyłaj codziennie z prezentem wiadomość , choćby taką :)) szybciej zapełnisz pasek
    Ja na zostanie mentorem czekałam kilka dni ,piąty poziom osiągnęłam dawno ale jakoś z tej szkoły nie potrafię się wyleczyć , chyba nałóg jakiś xD
     
    bazyl2211 i Nutka lubią to.
  15. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    A to zwracam honorxD
    Hehe, nałóg jak ta cała gra;) a z rady skorzystam xD
     
    .stokrotka1951. lubi to.
  16. halmanowa

    halmanowa Młodszy ekspert

    No skąd mogłaś wiedzieć :p Pod innym nickiem działam. Ta gra jest jak magnes!
     
    .stokrotka1951. lubi to.
  17. bazyl2211

    bazyl2211 Czeladnik forum

    Hejka wlasnie wskoczylam o dziwo bardzo szybko na 4 poziom [ trafily sie wyjatkowo pracowite kurczaki,]chodzi o konto premium na poziomie 4 na 1 miesiac ,nie moge nidzie doczytac czy nalezy je jakos aktywowac prosze o pomoc ,pozdrawiam i zycze udanych kaczatek.'
     
    .stokrotka1951. i Nutka lubią to.
  18. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Po tym, jak zaczęli grzebać ("udoskonalać" - nowe popularne w BP słowo) w zasadach premium (nie wiem, czy już są te ulepszone), była wiadomość, że w szkole farmerów odłączają ten bonus - zobacz, że pierwszy po lewej jest pusty... i nie wiadomo, czy włączą.
     
    .stokrotka1951. i Nutka lubią to.
  19. bazyl2211

    bazyl2211 Czeladnik forum

    Dzieki wielkie za info ,nic tylko czekac na zmany ,pozdrawiam,.'
     
    .stokrotka1951. i fermajoli lubią to.
  20. Gumiś-01

    Gumiś-01 Forumowy żółtodziób

    Witam , już pisałam ,że nie mam mantora i nie doczekałam się wcale ,osiągnełam już 40 poziom i to bez mentora. Nie wiem jak to jest z tą szkołą . Pozdrawiam wszystkich mentorów