Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Kiniak89

    Kiniak89 Młodszy ekspert

    O jezu dwa lata. To ja mam marne szanse... no trudno, skoro nie mam czego załować, choć wydawało mi się ze daje ona fajne profity jak sie dobrze trafi. A nie zawsze trzeba zakladać z góry , że trafi się źle. :)
     
  2. Megan

    Megan Komandor forum

    hehe, szybko ktoś chce zostać mentoremxD

    Czekam od samego początku pojawienia się szkoły i chyba trzeba przestać czekać, bo mam wrażenie że to co zależy od losowości to nie jest dla mnie.
     
    nikki2676, visa77 oraz janekkostuchna lubią to.
  3. Kinia7777

    Kinia7777 Forumowy żółtodziób

    słuchajcie lvl 25 a nie mogę do ni8kogo wysyłać wiadomości jakbym blokadę jakąś miała
     
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Zapraszam w tej sprawie do pomocy technicznej, link poniżej ramki gry.
     
  5. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Kilka uwag od siebie. Jak zawsze kij ma dwie strony. Jestem mentorem już jakiś okres czasu. Mam 4 kurczaki, z których jeden przynajmniej pracuje, trzy pozostałe stanęły na 3 poziomie i termometr spada. Sam proponowałem obopólną współpracę, przesyłanie produktów z rzemiosła itp. Co z tego, skoro nie ma żadnego odzewu. Ja wiem, że nikogo nie można zmusić do grania, ale nauczono mnie w młodości, że jeżeli ktoś mnie o coś zapyta to grzecznie odpowiadam, nawet wtedy gdy odmawiam. Miałem jednego, który dostał prezent ze szkoły, innych nie bo w tym dniu już wysłałem, o czym został grzecznie poinformowany, że dostanie w dniu jutrzejszym, to otrzymałem stek wyzwisk, których w tym miejscu nie mogę cytować, zresztą nie warto. Po godzinie sam zrezygnował ze szkoły. Owszem bywały takie, które pracowały i pracują do dziś już na własny rachunek. Jeżeli ktoś chce faktycznie grać, to wiele może skorzystać. Ja uczyłem się na własnych błędach lub radach sąsiadów.
     
    tereska1108, Nutka oraz ***kacper*** lubią to.
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    kilka osób już pisało o tym kurczaku, do mnie jeszcze nie trafił jednak xD

    wczoraj wyfrunął z gniazdka jedyny mój grający....jeden gra bardzo mozolnie, a pozostałe 2 wcale

    Zazwyczaj jak widzę, że rzadko kiedy się logują to pisze sówkę czy grają jeszcze, i wlasnie dostałam wczoraj czy przedwczoraj odpowiedź na sówkę z marca, że tak-gra xD
     
    TrissMerigold. i nikki2676 lubią to.
  7. Listonosz2011

    Listonosz2011 Okazjonalny autor

    Ja szkołe zamknełem-kurczaki poszły na wagary....
     
  8. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Witaj, czekam też od początku i już nie chcę zostać mentorem gdyż nabór jeżeli ma to być rzetelna i dobra pomoc nie może mieć nic wspólnego z losowością a tak jest :( poczekam jeszcze te 30 dni do końca roku a w styczniu piszę do PT o wycofanie mego zgłoszenia
     
    nikki2676 i Megan lubią to.
  9. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ja mentorem zostałam mniej więcej rok temu,a zgłosiłam się pierwszego dnia,gdy ta opcja się pojawiła.Więc bardzo długo czekałam.W sumie aż takich rarytasów z tego nie ma.Ilości sp i sn są symboliczne,królik daje marne nagrody.Jedyna rzecz,z jakiej się cieszę,to smocze jajo.Z kurczakami różnie,obecnie mam jednego w miarę grającego i co parę dni przysyłającego mi punkty.Ale teraz już szkoła przestała mnie aż tak zajmować,jak na początku.
     
    Nutka i Megan lubią to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Posty nie dotyczące Szkoły Farmerów usunęłam. Kinia7777 nie spamuj proszę swoim pytaniem kilku wątków, odpowiedź otrzymałaś tutaj: >>klik<<
     
  11. Megan

    Megan Komandor forum

    Janku ja już przestałam czekać, czasami zapominam, że cos takiego jeszcze istnieje jak szkoła:)
     
    janekkostuchna i visa77 lubią to.
  12. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    to proste ten jeden gra bo gdzies w sieci znalazł reklamę bądź chciał zostać farmerem a reszta załozyła konta bo albo to TS były bądź inny event gdzie ktoś potrzebował coś ;)
    PS> Ja jak zakładałem konto aby być kurczakiem to zawsze dochodziłem do końca tzn. 40 poziomu ( 3 takie miałem)

    Ja mentorem zostałem gdzieś po tygodniu jak to się zaczęło ;) ale logowałem się na farmę przez DE bo tak podpowiadali na nieoficjalnych :)
    Dzeniu gra ?
     
  13. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Jak wraca do domu,to sobie pogra dla zabawy,ale na co dzień już nie.Ostatnio namiętnie pociągiem jeździł :D

    A co do szkoły,to niewielki procent doszedł do 40 poziomu.Albo multi,albo ludzie się zniechęcali.
     
  14. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    Powiem Wam szczerze, że już nie wiadomo co powiedzieć o tej Szkole??? Jestem mentorem , jak pisałam wcześniej, od samego początku jej powstania... Tylko może mnie się tak wydaje, ale wtedy jakby lepiej się współpracowało z tymi nowymi kurczakami??? Byli oni tacy chłonni wiedzy, zafascynowani grą , pracowici i zdyscyplinowani:) Szału może nie było, ale te pięć poziomów poważania przeszło się w szybkim okresie czasu... Teraz to jest jakiś horror, kurczaki wpadają na pięć minut, większość z termometrami zawieszonymi w połowie i właściwie nie wiadomo o co chodzi??? Czy inwestować żeby dalej grał, czy poczekać parę dni żeby Go tak po prostu wyrzucić... Sił na to wszystko już nie mam, bo przeżywam bardzo te wszystkie sytuacje i zastanawiam się czy właśnie nie wypisać się z tej szkoły??? Bo dalszego sensu bycia mentorem też nie widzę??? Nauczycielem się jest, jak się ma kogo uczyć, w innym przypadku to nie ma sensu...
    Pozdrowionka:)

    farma-108
    targ-39
    wyspa -321
     
    nikki2676 i janekkostuchna lubią to.
  15. visa77

    visa77 Komandor forum

    Mam dwa superowe kurczaczki, grają pięknie, prezenty od czasu do czasu przesyłają, dzięki nim przeszłam już na 4 poziom :p

    Tylko co ja bez nich pocznę jak dojdą do 40-stki :cry: tak trudno o pracowitego kurczaczka -.-
     
    ankak106, Nutka oraz tereska1108 lubią to.
  16. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Dzisiaj nowych graczy jest niewielu, na początku szkoły to i owszem, sporo było. Tak jak napisał QQRYQ333 dzisiaj nowe to na ts-y albo po coś innego. Dlaczego tak jest ? należałoby się cofnąć jakieś 3 lata wstecz....
     
    Ostatnie edytowanie: 30 listopada 2016
    tereska1108 lubi to.
  17. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    jak już gra to raczej multi
    xDxDxDxD no tak bo tirowiec to zobowiązuje (czy już nie kierowca ?)

    EDIT - kiedyś pisałem o niemieckich kurczakach że się sprawdzają ale dziś już nie próbuję -ktoś sprawdzał szukać kurczaków przez DE ? - jeśli tak to jakie efekty
     
  18. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Przez DE też jest lipa
     
  19. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    nauczyli się kombinować od nas xDxDxDxDxD a to czorty:mad:xD;)
     
    tereska1108 lubi to.
  20. nikki2676

    nikki2676 Chodząca legenda forum

    Od dłuższego czasu trafiam na kurczaki, które nie grają. W tej chwili mam 4 kurczaki, wszystkie na 3 poziomie gry, termometr spada.....:(
     
    visa77 lubi to.