Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie 4 są, dzis osiągnełam 4 poziom i co z tego jak mi na Marcela od ponad tygodnia brak punktów...
    zawsze przywitam sie z kurczakiem, mowie zeby pisac jak ma pytania, codziennie wysylam sowke z usmeichem czy zyczeniem milego dnia, wysylam prezent i zero odzewu....niektore grają niektore nie
     
    asia1106 lubi to.
  2. rysio

    rysio Ambasador forum

    Ciesze sie ze macie kurczaki, bo mnie od ponad miesiaca omijaja. Dobrnalem do 4 poziomu i koniec. Stoje w miejscu i sie tak zastanawiam nad celowoscia tej opcji skoro nowych aktywnych graczy = kurczakow brak
     
    asia1106 i ramona45 lubią to.
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Właśnie wczoraj dostałam ucznia BeataK02 lvl 36 , która po moim powitaniu zaraz zapytała o CMJ.
    Napisałam, że nie wysyłam. Już dziś się oddaliła ze szkoły, szuka kolejnych naiwnych mentorów
     
  4. ammi1952

    ammi1952 Okazjonalny autor

    hahaha ode mnie zażądano zagrody reniferów - nie odpisałam
     
    babula40 i Nutka lubią to.
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    i tak jej nie możesz wysłac; )
    ale możesz napisać, że jest do kuipenia za 2500 sianogroszy....daj radę że może siać marchewke czy pszeincę i szybko tyle zarobi, nawet na kilka zagród
     
  6. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    tak tylko większość kurczaków chce dostać,a nie zarobić na nie :) ja miałam odpowiedź od kurczaka, na taką poradę same se siej :)o innych odpowiedziach nawet nie będe pisać:) bo wbijają w fotel, ale nie wszystkie takie kurczaki są :) trafiają się czasami fajne :)
     
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    mimo wszystko zachowałabym stoicki spokój i odpisała dalej-to najbardziej denerwuje i wtedy ludzie ogarniają sie xD
    poprosiłam dzisiaj moje kurczaki o skrzynki z punkatmi-pomimo ze są u mnie w szkole juz jakis czas to dopiero dzis to zrobilam-ja im codziennie cos wysylam. póki co cisza....
    nawet nie wiem czy trójka gra....jeden to widzę ze co kilka dni jeden poziom wpadnie...
     
    Nutka i toDzasta lubią to.
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    ciesz się, że chociaż co kilka dni, ja mam 4 kurczaki: dwójka nie gra (zaraz na czerwono termometr będą miały), jeden się loguje może raz na 1,5 tygodnia wbije poziom, a czwartego dzisiaj dostałam po chyba tygodniowym oczekiwaniu, zobaczymy czy będzie grał. Jedno miejsce jeszcze wolne, ciekawe ile poczekam na kolejnego kurczaka. Nieaktywnych póki co nie wywalam, jak tyle czeka się na kolejne, tak to chociaż z dolnego paska zgarnę punkty.

    Marcela już nie mam jakiś czas, wszystkie punkty już zużyłam, a do niedawna regularnie brałam. Teraz może raz na 2 tygodnie uda mi się super paszę wziąć.
     
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja jeszcze niestety mozliwosci wzięcia SP nie mam :p
    jeszcze 25 punktów na Marcela brakuje....
     
  10. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    Szczerze Wam powiem, że jak zostałam mentorem, to od razu założyłam farmę córkę , i sprawdzałam jak szybko osiągnę ten poziom czterdziesty??? Gdy gracz jest zdyscyplinowany, to naprawdę nie ma dużo roboty, ale gdy jest niezdyscyplinowany, i do tego na bakier z przepisami, to nasze szczęście mentorskie może trwać nawet wieczność:)hihi
    Pozdrawiam serdecznie, a menorom życzę samych pracowitych kurczaków:)
     
    babula40 lubi to.
  11. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    wiesz nie mam nastu lat i prosić się nie będę, nie chce kurczak pomocy, to nie, odpisuję,że kultura obowiązuje każdego i sprawa kurczaka co zrobi dalej, chamstwa nie będę tolerować ale i nię będę zgłaszać do PT jeśli wybryk jest jednorazowy, a uwierz wypadałoby czasem.
    Jak widać nowych graczy nie przybywa, bo nawet jak wpadnie nowy kurczak to najczęściej ostatnio z czerwonym termometrem, trudno, może kiedyś dotrę do 5 poziomu, a może nie. Ta gra uczy cierpliwości
     
  12. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Wiecie co...mam kurczątko od dłuzszego czasu...poziomu prawie ine wbija, termoment czerwony. powiedzialam sobie ze jeszcze raz pasek zapelnie i dosc, szukam innego.... codziennie wysylam sowe i w prezencie supernawoz lub super pasze. w zamian nie pamietam czy cos dostalam od niej...
    Wlasnie przed chwilą dostalam wiadomosc... czy moze moglabym w koncu zmiast tej superpaszy i supernzawozu wyslac jej jakis prezent za floreny, jakas fajną dekoracje.
    Poinformowalam ją ze za floreny nie dostanie ode mnie nic, wyjasnilam z jakiego powodu, spytalam czy moge liczyc na cos z jej strony.... no żesz -.-
     
  13. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Proszę o wypisanie mnie z klubu mentorów, powody jak wyżej opisano>:(>:(>:(>:(>:(.
     
    babula40 lubi to.
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    po 1 to nie ludzie na forum Cię wypisują tylko Ty sama mozesz opuscić szkołę farmerów....
    a powodów nie widzimy, jakie to wyzej opisano?


    Dostałam skrzynecznę z narzędziami od kurczaczka :) już rozumie dlaczego wysylalam sp i sn :)
     
  15. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    sama napisałaś, że nawet skrzynki nie przyślą, na sowę nie odpowiadają. Jeden kurczak mi odpisał tak: jak chcesz to wyślij. Szkoda zachodu na szkołę farmerów, było i minęło:(:(:(
     
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nie wszystkie kurczaki takie są...miałam kilka na prawde super kurczaków, ale zdarzają się niestety i niesympatyczne, no ale co zrobić....
     
    skaliwa lubi to.
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    ja na chamskiego,czy też zbyt wymagającego kurczaka jeszcze nie trafiłam:D
    ale niestety większość ma czerwone termometry:(
     
    skaliwa i babula40 lubią to.
  18. babula40

    babula40 Komandor forum

    jeszcze wszystko przed Tobą Ewuś :p mam 4 kurczaki - 3 z czerwonym term. im wysyłam wodę .... temu czwartemu wysyłam nawóz ... bo raczył odpowiedzieć na powitanie :pxD
     
    skaliwa lubi to.
  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    narzekałam,że mam kurczaki z czerwonym termometrem,a tym razem trafiła mi się "prawdziwa perła"
    na początku poinformował (albo poinformowała,trudno zgadnąć po nicku) mnie,że z poprzedniego mentora zrezygnował,albo zrezygnowała,bo nie dostawał,dostawała dżemu dyniowego,,życzył,życzyła sobie super paszy,dziś ok. godz. 10 dostałam sówkę z pretensją,że jeszcze nie wysłałam dżemu i czy ma zmienić mentora,odpisałam,że to jego,jej decyzja i,że dla mnie ważniejszy jest real,dżemik dostanie nieco później,kiedy już miałam chwilę okazało się,że nie mogę wysłać dżemu,bo ma już maxa prezentów i,że mogę wysłać po północy,a teraz patrzę,a on,ona jednak zmienił,zmieniła mentora...................
    cóż płakać nie zamierzam,teraz ktoś inny będzie wysłuchiwał pretensji...........
    współczuję mojemu następcy................
    już nie chodzi mi o dżemiki,bo sama je produkuję i mogłabym słać nawet po kilka dziennie,ale nikt nie będzie mi dyktował kiedy mam wysyłać,robię to o tej godz. o której mam czas..............
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2016
  20. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Niedawno miałam takiego kurczaka. moze to ten sam? Mnie ta osoba pouczała, ze mam jej wysyłac chutney'a, bo jak nie to zmieni mentora, raz wysłałam, ale bez przesady, mam swoich sąsiadów o których dbam wysyłając codziennie prezenty i naprawdę też nie miałam ochoty poddawać się takiemu namolnemu naciskowi. Dodam, że ta osoba trafiła do mnie na trzydziestym którymś levelu i po paru dniach mnie opuściła. No cóż i takie kurczaki bywają.... Co do innych kurczaków, to rotacja u mnie wielka, dostaję już takie z czerwonym termometrem, wysyłam im prezenty i jak pasek opieki sie zapełni, to wymieniam... Coraz mniej mam punktów opieki, bo Marcel mi zżera a prawie nic nie przybywa. Marne szanse mam z takimi kurczakami na 4 poziom.....:mad::cry:
     
    tereska1108, Nutka oraz babula40 lubią to.