Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Moje szczęście, że 5 poziom już osiągnęłam. Jednak miło by było mieć grające kurczaki. Nie mówię, że mają być rozmowne, już nawet te punkty opieki nie są konieczne. Prawda jest taka, że taki nie ślący, ale pracujący kurczak też bardzo ładnie punktów dodaje.
    Teraz mam dwa gniazda puste i niegrającą trójkę. CZekam sobie spokojnie.
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    dostałam właśnie na 5 poziomie kurczaka, wysłałam prezent i sówkę, był online ale już go nie ma. no zobaczymy :p
    drugi Marcel mi sie kończy.... :p
     
    toDzasta lubi to.
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    wczoraj jeden kurczak dorósł i uciekł spod moich skrzydeł,nie był rozmowny,nie słał punktów,ale mimo to żal:(
    czekam na nowego..........
    dwa mają od dawna czerwone termometry,a dwóm termometry opadają:(
     
    toDzasta lubi to.
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    w końcu udalo mi się Marcela wykupić ;)
     
    toDzasta lubi to.
  5. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    U mnie ostatnio trochę w Szkole przycichło, chociaż rok szkolny dopiero się zaczął:)hihi Kurczaki, teraz mam ich trzech, bo pozostałej dwójki doprosić się nie można, prawie wcale nie pracują, taka prawda:) Jeden coś tam grzebie w grządkach, ale niecodziennie, tylko od czasu do czasu... Pozostali dwaj od pewnego czasu nie pracują wcale. Ja prezenty im wysyłam , oni mi nie koniecznie... W zasadzie, to nie wiadomo co powiedzieć, bo na niektóre rzeczy nie mamy w ogóle wpływu jako mentorzy. Ale trzeba jasno stwierdzić, że Szkoła Mentorów jednak nie zdała egzaminu?
    Pozdrówka dla mentorów i pracowitych kurczaków:)
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Ja lada dzień 4 poziom powinnam mieć, kurczaki powolutku grają
     
    toDzasta lubi to.
  7. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    tego jeszcze nie było
    -mam kurczaka ducha:sleepy:

    nie mogę mu wysłać prezentu
    nie dostaję pt. za przejście poziomu (a przechodzi)
    nie mogę wysłać listu bo odpisuje mi że nie ma takiego gracza:p

    pozdrowienia dla mentorów i żywych kurczakówxD
     
    .stokrotka1951., Nutka oraz chrumcia91 lubią to.
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    super:D
    ja mam pecha do kurczaków:(
    z 5 tylko jeden gra,ale ma już 38 poziom i lada chwila ucieknie:(
    reszta 2 od dawna ma czerwone termometry,2 termometry szybko spadają,zastanawiam się czy ich nie usunąć...................
     
    .stokrotka1951. lubi to.
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja usuwam.ewentualnie czekam do konca postepu prezentowego zeby punkty zgarnac.
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    mi już niewiele do 4 poziomu brakuje, ale 3 kurczaki mam. Na Marcela ledwo znowu uzbierałam :p
     
    .stokrotka1951. lubi to.
  11. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    U mnie szkoła się chyba popsuła.Mam jednego kurczaka i już dobrze ponad miesiąc,nikt nie doszedł.A i ten jeden gra średnio i mimo kilkunastu próśb z dokładnymi instrukcjami,nie przysyła punktów,za to daje mi kózki,narzędzia,sól...
     
    .stokrotka1951. lubi to.
  12. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    ja na Twoim miejscu spróbował napisać do niego po angielsku
     
  13. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    To polski gracz,nick świadczy o tym w 100%.
     
  14. FRANEK2455

    FRANEK2455 Forumowy żółtodziób

    Dzień dobry !
    Jestem kurczakiem na 31 poziomie w grze . Nie jest to zasługą mojego mentora , ale starego , dobrego gracza , który za nic
    udzielił mi bardzo cennych rad jak sobie radzić w grze - dziękuję Marian . :inlove:
     
  15. Pomodores

    Pomodores Forumowy żółtodziób

    Żartujecie,
    moja nastoletnia córa postanowiła grać w farmę, ja dołączyłam do gry trochę później . Trafiłyśmy do mruków, którzy nie odpowiadają na pytania, nie odpowiedzieli nawet na przywitanie. Sami nie napisali nic, na nasze wiadomości tez nie odpowiadają. Ostatecznie zapytałysmy obu mentorów, czym różni się mentor od sąsiada - nadal cisza.

    Jestem na 12 poziomie i od Czarna_Owiecka dostałam 6 prezentów: kurnik, skrzynkę z narzędziami (kilka), śliwkę i fabrykę jaj.

    Młoda na 30 poziomie dostała od Olukry: strzygalnię królików, 2 pasze, 2 drzewka (jałowiec i pachnące) i kurnik. Teraz sle jej same skrzynki z narzedziami.
     
    .stokrotka1951. lubi to.
  16. jan_hh

    jan_hh Okazjonalny autor

    zmień mentora na takiego który będzie chciał pomagać,prezenty to nie wszystko
     
    toDzasta, .stokrotka1951. oraz Nutka lubią to.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pomodores myślę, że nie masz jeszcze za bardzo powodów do narzekań, 12 poziom przechodzi się w kilka dni i jak napisałaś kilka prezentów od swojej Mentorki dostałaś a co Mentorka dostała od Ciebie? Prezenty działają w obie strony ;). Wypadałoby również wziąć pod uwagę, że być może Mentor nie ma czasu, jakieś problemy, itd... itp...a może po prostu jest znudzony czy zniechęcony. Ja nie wiem kto, co i dlaczego i to nie moja sprawa, ale wiem z własnego, mentorskiego doświadczenia, że uczniowie też bywają różni. Są tacy, którzy odpisują, pytają, potrafią się za prezenty odwdzięczyć ale są też tacy co tylko mają życzenia i żądają wręcz różnych rzeczy. Ja ostatnio na G&T wysłałam jednemu z moich 5 uczniów trochę różnych zagród i drzewek, które nie są już dostępne lub można kupić je za floreny, ale tak jak napisałam tylko jednemu. Pozostała czwórka niby gra, ale na sówki odpisuje raz na moich 20 albo wcale, ja od nich nic nie dostaję choć prezenty z puli wysyłam codziennie a to też zniechęca niestety. Ale jak wiemy i Mentor Kurczaka, i Kurczak Mentora może zmienić ;)
     
  18. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Z tego co piszesz dostałeś prezenty z puli mentora, a na 12 poziomie niestety cudów tam nie ma, poczytaj poradnik, tam jest rozpisane co i na którym poziomie mentor może wysłać.
    Córka jak widac dostała również prezenty podczas gt, te juz nie są z puli, a tu raczej wypada podziekować, nie narzekać8)
     
  19. majka47

    majka47 Analityk forum

    Witam! Chciałam się z Wami podzielić doświadczeniem,otóż założyłam nową farmę,bo chciałam się przekonać jak to jest być kurczakiem i jest bardzo trudno,bo praktycznie nie ma niczego,jeżeli nie ma z nikąd pomocy,prezenty systemowe od mentora to jest pikuś,bo na niskich poziomach takie podstawowe drzewka,czy zagrody można sobie kupić.Wysyłam mentorom,bo oczywiście ich zmieniam,skrzyneczki i to co mogę,ale w zamian nie dostałam od nich nic z poza systemua przywitanie to wygląda tak:witam.Pozdrawiam! Postanowiłam teraz dbać o swoje kurczaki,bo wiem co im potrzebne.
     
    toDzasta lubi to.
  20. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Prawdą jest, że i Uczniowie i Mentorzy są różni - jak w realu. A czy Szkoła jeszcze działa? Czekam od miesiąca na Kurczaczka i nic. Trójka, która jest ( 3, 9 i 14 lvl) świeci już na czerwono więc też zaraz znikną. Pozdrawiam wszystkich moich byłych uczniów, którzy stali się "dorosłymi" (40 lvl) i mam nadzieję, że gra dalej sprawia im radość i jest odskocznią od codziennych trosk. Miłego dnia.
     
    Nutka lubi to.