Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. pusia24_48

    pusia24_48 Baron forum

    Bardzo dziękuję :)
     
  2. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    To sama napisz do niego. Ja do swoich piszę, ale dwójka całkowicie to ignoruje od samego początku, z tym że jeden gra, ale prezentów nie wysyła pomimo moich ofert. Trzeci gra, od czasu do czasu zapyta co go interesuje, prezenty przesyła, więc i on co nieco poza szkoła farmerów dostanie. Szkoda, że nie jesteś u mnie, co nie przeszkadza byś napisała - odpowiem na pewno. Nick znasz.
     
    Anetta41 lubi to.
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Ja dzis jednego z czerwonym termometrem odesłalam, czekam na nowego.... 2 wolniutko grają....
     
    Anetta41, Nutka oraz toDzasta lubią to.
  4. 20mrzeżyno2002

    20mrzeżyno2002 Zaawansowany

    czesc przepraszam ale mam pytanie . mam mozliwosc zostac mentorem .a jakio sposob moge znalesc kurczaki do gry. mozecie mi podpowiedziec ..,
     
  5. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Zapraszam do lektury poradnika:KLIK
    A jeśli miałbyś jakieś dalsze pytania, zapraszam do działu: Pytania ogólne.
     
  6. 20mrzeżyno2002

    20mrzeżyno2002 Zaawansowany

    UWAGA: Czas oczekiwania na wiadomość systemową nie jest jednakowy dla wszystkich graczy. W każdą noc ze środy na czwartek system będzie wybierał tysiąc graczy, którzy uzyskają dostęp do Szkoły Farmerów jako Mentor. (caly artykuł przeczytalem i dowiedzialem sie ze to miedzy sroda noc na czwartek ) .
     
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    ja mam teraz szczęście do kurczaków,co prawda dwóm opadają termometry,ale mam nadzieję,że się przebudzą:)
    niestety tylko dwa wysyłają punkty,ale wszystkie grają w miarę aktywnie:)
    dwa wyfrunęły niedawno z gniazdka,mam ich obecnie w sąsiadach,gadamy sobie jak mamy czas:)
    szkoda tylko,że właściwie wszystkie są małomówne:(
    a do niedawna miałam pecha do kurczaczków i co chwilę musiałam ich wymieniać:(
     
    Anetta41, Dybilas4 oraz toDzasta lubią to.
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie wszystkie 3 przestały grac....
    czekam do konca paska i do widzenia....
     
    Anetta41 lubi to.
  9. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Nie czekaj, wywalaj od razu !!!! to są multi konta 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 maja 2016
    Anetta41 i bazyl2211 lubią to.
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    czekam do konca paska i wtedy wywalam, oo jedna zaczeła ponownie grac, poziom do góry ;)
     
    Anetta41 lubi to.
  11. jk_1982

    jk_1982 Wielki mistrz forum

    witam,
    mam pytanie, jak długo trzeba czekać żeby zostać mentorem. Wysłałem już trzy zgłoszenia i czekam od początku jak wprowadzono tą funkcję. Za pierwszym razem nic, zgłosiłem się jeszcze raz i znowu czekam i czekam. Czy to jest od czegoś zależne czy może są jakieś inne czynniki bo nie ukrywam gram od samego początku i dosyć często. Z góry dziękuję za odpowiedź.
     
  12. Listonosz2011

    Listonosz2011 Okazjonalny autor

    Cześć wszyscy tylko o kurczakach piszą,może by ktoś wspomniał jak mam sie pozbyc tej szkoły-nudą zaciąga!!! Jeden ora,trzech na wagarach,a jeden zginoł tydzień temu!!!Nudy...
     
  13. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    wiele osób również tak jak Ty jeszcze czeka, więc nic się nie da z tym zrobić. Niestety
    Ech... Jedni chcą korzystać ze szkoły, inni nie. Nie wszystkim się dogodzi. Po prostu z niej nie korzystaj
     
    Anetta41 i gretag lubią to.
  14. rysio

    rysio Ambasador forum

    Jak dlugo czekales(as) na przydzial nowego kurczaka NAJDLUZEJ????!!!!????
     
  15. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Teraz chyba 4 dzień leci jak czekam.
     
  16. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Ja czekałam chyba ze 3-lata...:cry:
    od jakiś 3-miesięcy jestem mentorką..Kurczęta są różni..nie przeszkadza mi to....Jedni grają inni nie....
    Wyleciało z gniazda 3-je i wygląda na to że teraz troje nie za długo opuszczą gniazdo..jeden nie grał..teraz widzę że zajrzał.. Różnie to bywa....Mam ich czworo..jedni milczą inni z kolei coś tam bąkną.
    Ja robię swoje i piksele się kręcą...xDxD
     
  17. rysio

    rysio Ambasador forum

    Wczoraj po 7 dniach pojawil sie jeden nierob
     
    empatyczna lubi to.
  18. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Oj tam zaraz nierób. Kurczak jak kurczak, jednemu chce się grać i gra systematycznie, drugi założy konto i po kilku dnia rezygnuje.
    Z czerwonym termometrem usuwam bo grać na pewno nie będzie.
    Samych grających kurczaczków życzę.
     
  19. Maryśka93

    Maryśka93 Młodszy ekspert

    Pierwsze podanie aplikowałam ponad 2 lata temu i...NIC, dzisiaj zaaplikowałam ponownie...zobaczymy!:)
     
    empatyczna lubi to.
  20. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Powodzenia życzę i pytam czy można jakoś odświeżyć te podania. Ja już przestałam czekać, ta szkoła to teraz dla mnie jak musztarda po obiedzie :wuerg::(.Po raz pierwszy wysłałam zgłoszonko jak tylko wyfrunełam z gniazdka - miałam wtedy i czas i chęci do gry. Czekałam ponad dwa lata i co - w Nagrodę :p system się zmienił i jeszcze raz trzeba się było zapisywać. Do kitu z takimi przepisami - losowanie ściśle tajne, brak możliwości rezygnacji z przystąpienia do mentorowania co pozwoliłoby zmniejszyć ilość osób biorących udział w losowaniu.
    Dość narzekania bo jeszcze ścierą dostanę od jakiegoś moda.
    Powodzenia i mentorom i kurczakom. Radości ze wspólnej zabawy oraz obopólnych korzyści.
     
    ***kacper*** lubi to.