Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jak tylko gra, to się go nie usuwa. Choćby nawet nic nie przysyłał. Znalezienie innego aktywnego kurczaka w zamian to spore wyzwanie.
     
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Zgredziu:D
    przede wszystkim ja nie znam języków,więc wolałabym polskie kurczaki:oops:
    dostałam kurczaka,chyba polskiego,ma 3 level,termometr narazie pełny:D
    napisałam powitalną sówkę,zobaczymy.................
     
    Ostatnie edytowanie: 25 kwietnia 2016
    toDzasta i talarek1961 lubią to.
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    E tam. Dobry farmer dogada się w każdym języku. Nawet migowym xD
    Najważniejsze, żeby kurczak był aktywny. To, czy będzie słał sówki i punkty to naprawdę ma drugorzędne znaczenie.
     
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    niby fakt,ale juz przepadło,wymieniłam,dostałam nowego,zobaczymy..................
     
    talarek1961 lubi to.
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja ostatnio dostałam kurczaka z 3 poziomem i nadal na takim jest ;/
    zapełnie pasek do końca i jak nie ruszy to wymienie....ehhh jedna dziewczyna co grala i doszla do 37 poziomu juz przestala chyba, czerwony termometr to i wywalilam....obecnie mam 2 nie grające prawie i 1 powolutku....
     
    draculik34 lubi to.
  6. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    moje kurczaki mnie olewają, nie odpowiadają ma sowy, nie przysyłają skrzynek chociaż ja wysyłam, i takie tam kiepskie.:(:(:(:(
     
  7. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Maryniu jeszcze trafisz na lepsze,czego oczywiście życzę:)
     
    Anetta41, toDzasta oraz draculik34 lubią to.
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    mój nowy kurczak narazie milczy...................
    a 2 najlepsze mocno prą do przodu i zaraz mi uciekną:(
     
    asia1106, draculik34 oraz talarek1961 lubią to.
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wczoraj dostalem nowego kurczaka..wyslal mi pkt opieki i mnie usunal jako mentora..chyba jakies multi i nie jestem przez ta osobe lubianyxD
    pozdrawiam serdecznie ta osobe:)
     
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj norbi:D
    niezły numer:D
    a może usunął Cię przez pomyłkę...................
    na jednej z moich młodych faremek mentorka (dobrze znana) przez pomyłkę mnie usunęła,za co serdecznie przeprosiła.................
     
    talarek1961 i -norbijas- lubią to.
  11. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    to niezrozumiałe dla mnie, trafić takiego Mentora i olać???
     
  12. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Może niekoniecznie "olał", jakaś pomyłka raczej, przypadek nad którym sam teraz boleje :)
     
    Anetta41 lubi to.
  13. gadek

    gadek Fanatyk forum

    I tak nie mieliście takiej przygody z kurczakiem jak jaxD
    Jako kurczak przedstawiła się jako siedmiolatka,duużo pytań zadawała,no i fajnie pomyślałam,bo zwykle się nie odzywają:)
    Ale jak się znudziła,założyła drugie konto i zaczęła "dziwne" teksty pisać do mnie,niby jako inna osoba.Ale się wydało,że sobie jaja robi;)
    Usunęła się sama o dziwo ze szkoły,ale usilnie chce zostać moją sąsiadką,a że mam aż 8 miejsc wolnych to ciągle muszę ją odrzucać,do momentu,aż się pomylęxD
     
  14. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Gdyby pobył z Tobą choć ze dwa dni, pomyślałabym że to gracz-mentor testujący zachowania innych mentorów. No wiesz - czy piszą sówki, czy proszą o punkty, czy wysyłają rzemiosło. Skoro tylko wysłał punkty i zwiał to był to pewnie gracz Święty MikołajxD Wysyła punkty i szuka kogoś kolejnego do obdarowaniaxD
     
  15. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Miałam podobnie,pożegnałam się z nimi,teraz trafiły mi się dwa które na razie grają, nawet szybko przechodzą poziomy,zadają pytania,wysyłają skrzyneczki .Jednym słowem jest ok ,za chwilę wskoczę na 3 poziom i z tego powodu jestem bardzo szczęśliwa.Z mojej strony zawsze dostają codziennie jakiś przysmaczek i nagrody z pakietu.jeden chce zagrody ,drugi drzewa i tak sobie gramy:)
     
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a ja jednego swojego kurczaka od kilku dni obdarowuję chutneykiem,bo potrzebuje sg. i zdecydowanie na to zasługuje:D
     
  17. Jaszczurka88

    Jaszczurka88 Aktywny autor

    Witajcie :) mam takie pytanko odnośnie szkoły więc uznałam, że lepiej je tutaj zadać ;) Jak długo czekaliście na wiadomość o przyjęciu Was na mentora?
     
    Anetta41 lubi to.
  18. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Oj, to trudne pytanie bo nie ma jakiegoś regulaminowego czasu, niektórzy zostali od razu po zgłoszeniu się a inni po roku oczekiwali nadal. Wszystko zależy od łutu szczęścia :) niemniej powodzenia życzę :)
     
    Anetta41 lubi to.
  19. Jaszczurka88

    Jaszczurka88 Aktywny autor

    Tak się właśnie zastanawiałam :) po cichu liczyłam na to, że w poradniku było coś konkretnie napisane a ja to przeoczyłam ale przeczytałam go kolejny raz i tam nie ma wykazanego jakiegoś czasu oczekiwania.

    Za życzenia powodzenia nie będę dziękować ;) żeby przypadkiem nie zapeszyć xD
     
    Anetta41 i stokrotka76 lubią to.
  20. dzoanaa

    dzoanaa Mieszkaniec forum

    Ja z 3 lata juz czekam, zeby mentorem zostać ;)
     
    Anetta41 lubi to.