Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Ja również zgłosiłam się na mentora od początku gdy pojawiła się Szkoła farmerów w Polsce i nic. Jestem starym graczem w grze od września 2010 roku. I dalej czekam. Chyba z dwa lata już będzie jak czekam.
     
    chrumcia91 lubi to.
  2. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    To ja w sumie przy Tobie krótko czekam ;) Ciekawe czy w końcu zrobią coś z tą szkoła... Nie wieże że jest tak mało kurczaków żeby na zostanie mentorem czekało się 2 lata.. No ale nic nie poradzimy, cierpliwość i praca na roli - taki nasz farmerski los :p
    Mamy ten sam targ ;) - tak mi się zauważyło ;)
     
    _Grani_ lubi to.
  3. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Co do targu to pewnie dlatego ,że zaczynaliśmy grę w mniej więcej tym samym czasie.
    Kurczaków mają pewnie pod dostatkiem. Mój siostrzeniec, gdy zaczynał grę na swojego mentora czekał około tygodnia.
     
  4. fasolka46

    fasolka46 Stały bywalec

    Też czekam już dosyć długo , żeby zostać mentorem
     
  5. wrob1

    wrob1 Czeladnik forum

    witam z tymi kurczakami to nie tak szybko czekam ponad tydzien i nic
     
    myszulka lubi to.
  6. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    Zycze Ci powodzenia, zebys jak najszybciej zostal mentorem ale rowniez zycze Ci cierpliwosci. Ty czekasz tydzien a ja i duzo graczy od samego poczatku wprowadzenia szkoly, o ile sie nie myle chyba ze 2 lata.
     
    Keczmer i chrumcia91 lubią to.
  7. wrob1

    wrob1 Czeladnik forum

    mentorem jestem tylko kurczakow nie ma
     
    myszulka i Jeżówka lubią to.
  8. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Tutaj mnie chyba jeszcze nie było :D

    ja niestety też czekam, odkąd tylko pojawiła się ta cała szkoła.
    W ogóle to wybierają jeszcze tych szczęśliwców mogących być mentorami ?
    bo taka cisza....?
     
  9. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    Zle zrozumialam. Gratulacje, podczas tego eventu wyleglo sie tysiace pisklakow kurczaczkow i kaczuszek, napewno czesc z nich trafi do Ciebie.
     
    Keczmer lubi to.
  10. Biśka

    Biśka Czeladnik forum

    Ja również wysłałam zgłoszenie na mentora zaraz jak ruszyła szkoła. I do dziś nic :/ po co umożliwiać graczom zgłoszenia skoro na przyjęcie czeka się latami?


    Proszę o zmniejszenie ilości linijek w podpisie ponieważ zgodnie z regulaminem forum, podpis może zawierać maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3) a u Ciebie są trzy.

    MOD_Wadera*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 stycznia 2015
  11. olunia0505

    olunia0505 Forumowy żółtodziób

    zaproscie mnie jestem grzeczna
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    W pierwszej połowie lutego znów będzie można zostać mentorem..
     
  13. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Ciekawe w jaki sposób będzie prowadzony nabór...
    Żeby się nie okazało, ze przywilej załapią osoby, które ledwo same wyszły ze szkoły farmerów a 90+ zostaną na lodzie...
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Miejmy nadzieję,że będzie uczciwy nabór na mentorów. :)
     
  15. Rysia

    Rysia Mieszkaniec forum

    Mam nadzieję, że w jakimś archiwum mają rejestr kolejności zgłoszeń i według tego będzie nabór na mentora :) No chyba, że misją BP dalej jest wyrównanie szans wszystkich graczy i będą akceptować "wyrośnięte kurczaki", kto to wie ;)
    Ja zgłoszenie na mentora wysłałam przez niemiecką stronę jak jeszcze u nas nabór mentorski nie funkcjonował. :)
     
  16. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Ja kliknąłem "zostań mentorem" od rtsazu po wprowadzeniu tej opcji na fgarmę, chyba nawet z konta przez stronę niemiecką. I co? I jajeczko :p Czekam już nie wiem ile [pamięta ktoś może od kiedy te mentory są? :p] i nadal mam "czekać cierpliwie". W sumie mi to tam lotto, chociaż chciałbym spróbować tego mentorowania, ciekawe czy to ja uczyłbym kurczaczki, czy kurczaczki uczyłyby mnie :D:p

    W każdym bądź razie cieszę się na wieść że może już niedługo będą nowe nabory mentorowe, chociaż wiem, że nowych kont nie przybywa, a jeśli już to są to multi, które zakładane są z powodu TS i na 1 poziomie oraz czerwonym paseczku się kończy...
     
    malinarp lubi to.
  17. bacha-1

    bacha-1 Okazjonalny autor

    ja również wysłałam zgłoszenie na początku- i cisza, mam poziom 90+, i dziwi mnie fakt że niektórzy mają wiele kurczaków, i w nich "przebierają" a inni nie mają nikogo, chyba nie o to w tym chodzi, to jest nie w porządku ...delikatnie mówiąc....
     
    malinarp lubi to.
  18. Rysia

    Rysia Mieszkaniec forum

    Wnet będzie albo już jest 2 lata jak powstała szkoła dla kurczaków :)
     
    malinarp lubi to.
  19. wrob1

    wrob1 Czeladnik forum

    witam jestem mentorem i od 8 stycznia czekam na kurczaki
     
    malinarp lubi to.
  20. Sekme

    Sekme Generał forum

    Ale jesteś nowym mentorem czyli 8 stycznia wybrali Cię na mentora i nie masz kurczaków?
    Czy jesteś starym mentorem, który od 8 stycznia nie ma kurczaków?
     
    malinarp lubi to.