Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To premium to trzeba było olać. Szkoda na nie punktów.
     
    Anetta41 i Nutka lubią to.
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    ja dziś wymieniłam 3 kurczaki,które nie wysyłały punktów (zawsze na wstępie zastrzegam,że jak nie dostaję punktów,to po 2 dniach wyrzucam) i dostałam 2 kurczaki z czerwonym termometrem,prawdopodobnie to jeden gracz z dwoma kontami o nickach:jangcy1 i jangcy4,obydwa na 4 poziomie..............
     
    Ostatnie edytowanie: 17 kwietnia 2016
    Anetta41, gretag oraz chrumcia91 lubią to.
  3. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Gratki poziomu i oczywiście lux kurczaczków:)
    Ja też się na to premium pokusiłam po przejściu i niestety byłam zawiedziona:(
    Ewciu ja właśnie moim dwóm stojącym od dłuższego czasu rano grzecznie podziękowałam;) wieczorkiem zaproszę nowych, oby tylko nie aż takich "na czasie" jak TwojexD
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    moje dalej powolutku idą, co kilka dni poziom wiec trzymam pomimo ze mi skrzynek ani nic nie wysylają...trzeci kurczak zapowiadal sie dobrze ale ze pisał ze nie ma czasu to juz prawie czerwony termometr ma...ehh boje sie wymieniac bo bedzie tak samo ;/
    dalej mam 2 poziom ale powolutku idzie
     
  5. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    moje dwa graja super -jeden już 36lvl a drugi 21
    a z dwóch wymienionych mam 1 na 30 jeszcze z zielonym termometrem ale zbliża się do kreski-na razie cisza i nie widzę by grał
    a drugi od reki ma 4lvl i czerwoniuchny termometr
    punkciki powoli przybywają (521/3800) i kiedyś tam do 5 poziomu dojdęxD
     
    Anetta41, Nutka oraz chrumcia91 lubią to.
  6. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    jestem mentorką ale nie bardzo wiem jak zdobywać punkty, mam 1 lvl i jak tylko wykupię coś za zdobyte punkty to od razu spada poziom poważania. Jak mam zdobyć wyższy poziom bo choć jestem bardzo aktywna ciągle stoję w miejscu...
     
    Anetta41 lubi to.
  7. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Punkty dostaje się za przejście kurczaka na kolejny poziom (górny pasek) i za codzienne wysyłanie prezentów oraz sówek do kurczaka (dolny pasek) i jeśli kurczak wyśle Ci punkty opieki to również dopiszą się na dolnym pasku. Kiedy przy tych paskach pojawi się napis BONUS (oba paski są wtedy całe zielone) to wtedy należy na niego kliknąć i wówczas dopisują się punkty poważania u Ciebie.
     
  8. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Ja to nie mam szczęścia do pracowitych kurczaków, albo dostaję takich "przechodzonych" z już opuszczonym termometrem, albo takich, którzy dochodzą do jakiegoś poziomu i stop. Nie wyrzucam, czekam, może sie ruszą? ale przeważnie już nie, to zapełniam pasek do końca i żegnam, po czym dostaję następnego takiego... Chyba tylko raz, albo dwa moje kurczaki doszły do 40 levelu i wyfrunęły na wolność. Na razie jestem w połowie drugiego poziomu, w tym tempie to może za rok, albo dwa dojdę do końca? Jestem mentorem od grudnia zeszłego roku.....
     
    Anetta41, *galinka* oraz ramona45 lubią to.
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie jeszcze zaden nie doszedl do 40 poziomu :(
     
    Anetta41 lubi to.
  10. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    Yaris_123 Dzięki za podpowiedź, będę skrupulatnie pisać do kurczaków, napisałam też prośbę o skrzynkę z punktami, może się który szarpnie...
     
    Anetta41, *galinka* oraz talarek1961 lubią to.
  11. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    wczoraj odprawiłam kurczaki jangcy1 i jabgcy4 i.................jangcy4 wrócił jak bumerang...........
    ale wysłał sówkę z pytaniem jak wysłać punkty,więc poczekam............
     
    Anetta41, *galinka* oraz talarek1961 lubią to.
  12. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Napalilam sie na wyrostka i skrzynki z punktami od niego, wiec wymienilam wszystkie 3 kurczaki i dostalam same grajace:D. Jeden tylko wysyla punkty opieki, ale najwazniejsze, ze poziomy przechodza.

    Od kiedy jestem mentorem, tylko jeden kurczak osiagnal 40 poziom, cala reszta to multi-kulti niestety.
     
  13. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Miałem dwa, które przeszły jak burza - jeden został nawet moim sąsiadem i już dochodzi do 80 poziomu, drugi od czasu do czasu coś napisze, czyli gra. Pozostałych których mam wymieniam regularnie, bo albo nie grają, albo raz na tydzień coś zrobią i tyle. Dowód, że to multikonta i tyle.
     
    toDzasta, Anetta41 oraz ramona45 lubią to.
  14. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    a kiedy ja dorobie sie kurczaka:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  15. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Ewuś wygląda na to,że czasem warto tutaj pisać i sowy słać i wymieniać kurczaczki-czyli wszystkoxD
    Moje "nowe" jak zwykle-trzymam do zielonego paska na dole a potem grzecznie dziękuję...do każdego piszę,witam je w grze i pytam czy grają;)
    Jeśli jest odpowiedź to wówczas proszę o skrzynki i pytam jakiej pomocy im trzeba i piszę co mogę wysłać,jeśli nie piszą a graja to zostawiam:)
    Mój ostatnio przybyły kurczaczek na 4lvl-u z czerwonym termometrem co prawda nic nie napisał ale przed chwiką ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłam,że już ma 5 lvl choć termometr dalej czerwony;)
    Przypadek? albo poczytał;)
     
    Anetta41 lubi to.
  16. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Co do sówek do kurczaków - punkty są dopisywane tylko za jedną sówkę dziennie do kurczaka, więc spokojnie jedna dziennie do każdego wystarczy:)
     
    toDzasta, Anetta41 oraz picantinio2012 lubią to.
  17. storczyk123

    storczyk123 Ekspert forum

    hehe....trafił mi sie kurczak czerwoniutki. No to go odsyłam i........... po chwili dostaje go z powrotem.
    nastepnego dnia sytuacja sie powtarza!!
    Gdzie tu jest rachunek prawdopodobieństwa?-:))
     
    Anetta41 i chrumcia91 lubią to.
  18. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    witam, jeszcze bym prosiła o skonkretyzowanie, jeśli wykupuję jakiś prezent to ubywa mi punktów poważania w ogólnej puli czy nie? może nie trzeba wykupywać prezentów, żeby się zbierało i wtedy przejść na wyższy poziom? mam wrażenie, że tych punktów wcale mi nie przybywa :(
     
    Anetta41 lubi to.
  19. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ubywa punktów kurczaczkowych, znaczy tych przy ikonce kurczaczka w sklepie, nie ubywa z paska postępu (tego z serduszkiem), więc smiało :)
     
    Anetta41 i picantinio2012 lubią to.
  20. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Odczekaj z godzinę lub dwie i wtedy kliknij. Jak zrobisz to zaraz wraca stary jak bumerang xD
     
    Anetta41 lubi to.