Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    talarku no wlasnie sie zastanawiam i chyba podziekuje za gre,bo user pojawil sie podczas eventu TS ale tylko raz :(,a za to dostalam teraz gracza z 3 lvl na czerwono,o dziwo dostalam od niego skrzyneczke,napisalam sowe aby cosik zrobil aby termometr byl zielony,zobaczymy...moze sie uda ze bedzie grac
     
  2. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dziewczyny no to jakaś masakra jest, albo wyrostek czyta forum 8)
    Wysłał z każdego konta po punktach opieki 8)

    [​IMG]

    Wyrostek jeśli mnie czytasz to wiedz, że masz jeszcze 10h i 14min na grę w mojej drużynie xD, chyba, że zaczniesz grać ;)
     
  3. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Hahaha, przynajmniej masz punkty :D Ale tak po prawdzie to wygląda jak push kontrolowany :D Napisz lepiej do kogoś z adminów, bo tak sama staniesz się ofiarą systemu ;)
     
    Anetta41, chrumcia91 oraz draculik34 lubią to.
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Olga czyta forum lub........to stary gracz,ktory wie o co chodzi,wchodzi na konta sporadycznie jak sa TS lub eventy nie wymagajace duzo siania lub...zeby zbic termomert na zielono i ....finito,kurcze fajnych mamy uczniow,heheheheeheh
     
  5. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Myślę, że te konta to słupy do przerzucania dóbr w czasie g&t, bo po sadzonkach byłyby zielone termometry, a tu czerwień aż razi.

    Nie moja wina, że system podrzucił mi takie kukułcze jaja. A Modzi chyba czytają wątek i wiedzą co się dzieje. Przecież to nie moje konta i ja sobie punktów nie wysyłam.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Oczywiście, że Modzi czytają, ale z poziomu forum i bez podstaw żadnych kont nikomu nie sprawdzają. To, że gracz ma kilka kont nie jest zabronione, nie mogą one oczywiście ze sobą w żaden sposób współpracować ani notorycznie wspomagać innego konta. Jeśli uważasz, że gracz gra niezgodnie z zasadami gry to napisz proszę zgłoszenie do PT, tam wszystko zostanie zweryfikowane.
     
    Anetta41 i draculik34 lubią to.
  7. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    To wydaje mi się,że należy grzecznie podziękować za to 1 wejście oraz za to,że nie dopuścił/a do wylania rtęci na Twoja faremkęxD i po prostu zmienić kurczaczka;)

    Olu to dla mnie jest jasne,że wyrostek czyta forum-inaczej podesłałby skrzyneczki wcześniej;) ale oczywiście mogę się mylić i życzę by grał:)
     
    Anetta41, -mala159- oraz draculik34 lubią to.
  8. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    SMOD_Atena dziękuję za odniesienie się do mojego wpisu i cenne rady. Do PT pisać nie będę, bo to nie mój cyrk ani małpy, żebym na kogoś donosiła. Nikogo za rękę nie złapałam, a domyślać się i gdybać chyba jeszcze można.
    Pokazałam screena publicznie, bo rzadko się takie rzeczy zdarzają ot i tyle w tym temacie :)
    Pozdrawiam wyrostka co tyle zamieszania wywołał ;)
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A właśnie jak napiszesz do PT a nie na forum, to nikt nie będzie się musiał domyślać czy to uczciwy gracz i nie powinniśmy niesłusznie oskarżać, czy jednak nie, a jeśli nie to tutaj i tak tego nikt nie sprawdzi. Za to w PT takie możliwości istnieją i jeśli ktoś podejrzewa że gracz coś kombinuje to zgodnie z regulaminem gry nawet powinien to zgłosić.
     
    Anetta41 i draculik34 lubią to.
  10. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    SMOD_Atena przecież doskonale wiesz, że jeśli ktoś sobie zakłada drugie czy trzecie konto to na nim gra, a nie zostawia go na 5 czy 6 lvl. Po coś były mu/jej te konta potrzebne. Miał pecha jak nic, że w ciągu jednej chwili trafiły do mnie te 3 konta z prawie jednakowym nickiem .
    Dziś jestem zajęta ale jutro poproszę o... w sumie nie wiem o co ;)
     
    Anetta41 i ^ateba^ lubią to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Różnie bywa i dopóki coś nie zostanie sprawdzone, dopóty nie możemy stwierdzić że jest tak a nie inaczej. Tak że najlepiej jest swoje wątpliwości i podejrzenia skierować tam, gdzie jest możliwość to sprawdzić.
     
    Anetta41, ^ateba^ oraz draculik34 lubią to.
  12. ^ateba^

    ^ateba^ Książę forum

    Hej:)
    Wlasnie tu zajrzalam i ....dzis zmienialam kurczatka i dostalam 2x w y ro s tki z literkami Q i S na koncach:D,,,
    z czerwonymi termometrami:p.
     
  13. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    To moze tez jednego kurczaka powinnam pozegnac, bo widze, ze jest duze prawdopodobienstwo trafienia na wyrostka, co pkty opieki wysyla;)xD
     
  14. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Moje kurczaki też podczas GT wskoczyły, punkty wysłały. I zaginęły w akcji. Będzie trzeba wywalić ;)
     
  15. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Cierpliwość jednak popłaca:)
    Po dłuższej przerwie napisałam kolejne wiadomości i moje 2 kurczaczki odpisały,popytały co i jak?,wyjaśniłam i skrzyneczki przysyłają:)
    To i ja hojna będę a coxD
    Na razie z prezencików mentorskich podsyłam co potrzebują(piszą) a za dzień czy dwa podeśle w nagrodę coś extra;)
     
  16. bacha-1

    bacha-1 Okazjonalny autor

    mojego kurczątka nikt nikt nie przebije napisała mi, że na punkty opieki powinnam sobie najpierw zasłużyć wysyłając jej prezenty o wysokim PD - uwierzycie?
     
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    padłam xD
    u mnie powolutku do przodu
     
    Anetta41 i ktostaki123 lubią to.
  18. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Ot Ci się trafiło jajko mądrzejsze od kuryxD
    Jestem pełna podziwu dla zaczynających grę "wszystkowiedzących" kurczaczków;)
    Ja jakaś tępa musiałam być:) bo niemal o wszystko pytałam przez płot sąsiadów nim znalazłam forum a nawet jak już nań trafiłam to trochę wody do oceanu wpadło nim zaczęłam w miarę umiejętnie się po nim poruszaćxD
    Cóż,ja starej daty jestem to i nowe dla mnie długo bywa nowe...
    Jak ja się cieszyłam z pierwszej jabłonki xxl:D
    Toteż bardzo się cieszę gdy trafia się kurczaczek(jak obecnie),który to naprawdę zaczyna grę ,dziękuje za każdą jabłonkę,kurnik czy fabryczkę:inlove:
    Do tego pyta o różne rzeczy,które dla nas są proste a dla początkującego stanowią jednak problem-ja grzecznie tłumaczę a on grzecznie dziękuje i skrzyneczki podsyła bez żadnych "żądań";)
    I takich kurczaczków życzę Wam i sobie również bo naprawdę miło jest móc komuś pomagać stawiać pierwsze kroki na farmie.
     
  19. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    to już raczej nie kurczak tylko kwoka xD która ma zapewne naście kont i ciuła;)
     
    toDzasta, Anetta41 oraz talarek1961 lubią to.
  20. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Przylazłam się pochwalić.
    Doczłapałam do czwartego poziomu :)
    I wybrałam to premium, które tak na prawdę niewiele daje.
    Kurczaki moje chyba się mnie boją, bo w większości ładnie pracują i dochodzą do tek czterdziestki :)