Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    No i stwierdzilam ze jednego usune ktory ma 3 poziom juz drugi dzien...i wlasnie mi wrocil ten sam ehhh :p
     
    Anetta41 lubi to.
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    bo trzeba odczekać z pół godz. i dopiero szukać następnego................
     
    Anetta41 i talarek1961 lubią to.
  3. adasterka

    adasterka Forumowy żółtodziób

    Czytam Was i sie usmiecham. Gralam w Farmerame o mamo 5 moze z 6 lat temu, cale wieki, cos tam sobie ugralam potem zmienilam gre, standard, zajzalam tu po latach pare dni temu i znow zostalam, ze zdziwieniem stwierdzilam ze wciaz mam 2 znajomych :d Nie narzekajcie na swoje kurczaki (choc tej szkoly jak gralam to nie bylo i czytam o niej z zaciekawieniem) moze i one kiedys wroca, niegdy nic nie wiadomo ech :d
     
  4. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    różnie z tym bywa;)
    ja usunęłam nie grającego na 3lvl z czerwonym termometrem po kilku dniach bez echa i... na drugi dzień wrócił jak bumerangxD
     
    Anetta41 lubi to.
  5. pusia24_48

    pusia24_48 Baron forum

    Jestem mentorem od 3 miesięcy nie mogę przeskoczyć 2 poziomu. Przez ten czas miałam tylko 1 kurczaka który pisał i skończył szkołę.Radzi sobie znakomicie.Reszta kurczaków ciągle świeci na czerwono.Nawet jak zmieniam ,to jest na czerwono.Ale mam nadzieję że jeszcze trafi mi się kurczaczek taki jak Ewelinka;):inlove: Pozdrawiam
     
  6. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witajcie mentorzy ;)
    będzie wysyp nowych kurczaków, bo sadzonki :cry:xD co z tego, że nie aktywnych :p
    już widać...8)
    jednego czerwonego wykopałam właśnie, dostałam zaraz nowego z 2 poziomem, ciekawe jak długo pogra ;)
     
    Anetta41 i -mala159- lubią to.
  7. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Jestem od jakiegoś czasu i wiele kurczaczków miałam naprawdę super,dzięki którym dotarłam w szkole do 4 poziomu,mam możliwość zakupu Marcelka,który przyniósł mi już wiele ciekawych i cennych rzeczy-za co dziękuję tym kurczaczkom i przy okazji pozdrawiam ich serdecznie:inlove:

    Teraz marzę o 5 poziomie ale to marzenie długo jeszcze się nie spełni bo niestety o tak cudowne kurczaczki u mnie trudno:(
    Jednak cierpliwość to moja zaleta;)więc nie naciskam i spokojnie czekam wymieniając kurczaczki tylko w ostateczności:)
    A miewam różne od tych:
    z czerw. termometrem,którym na początek wysyłam jabłonkę i kurnik,piszę,pytam-a jak pozostaje bez odpowiedzi,bez pomocy-to jeśli widzę że grają i przechodzą poziomy-podsyłam coś z prezentów na zmianę,jeśli nie-to wodę na ostudzenie termometru coby mi rtęć na farmę nie wpadłaxD
    przez tych,którzy są szczerzy i czasem coś napiszą,że maja mało czasu-ale grają;)
    lub takich,którzy graja na 2 koncie i wiedza co i jak? - przysyłają skrzyneczki codziennie:D
    po takich "uroczych",którzy raczą mnie krzaczkami czy parką owiecekxD-i mam z nich ubaw po pachy ale jak nie odpowiadaja na moje wiadomości i zarzucaja mnie tymi dobrodziejstwami zwłaszcza w czasie eventu-to grzecznie im dziękuje i odsyłam:)
    Tobie zatem życzę samych "Ewelinek" a ja cierpliwie czekam na ten właśnie typ kurczaczków;)
     
    Anetta41 i Nutka lubią to.
  8. Makowiska

    Makowiska Aktywny autor

    U mnie też kurczaki nie wysyłają punktów opieki i są nieme. Trzymam takiego 5 dni codziennie wysyłając prezent i podstawowe informacje lub pozdrowienie. I po tym odsyłam. A potem dostaję najczęściej podobne do tych odesłanych. Na szczęście jeszcze nigdy nie dostałam tego samego kurczaka.
     
    Anetta41 lubi to.
  9. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Ja robię podobnie acz bardziej cierpliwie:),ot taka już jestem;)
    Gdyby współpracowały moje kurczaczki wysyłając jedynie skrzynki z pkt opieki to ja bym hojnie je obdarowywała:) bo lubię...ale jak nie chcą to i ja nie wysyłam niemal nic poza zwykłymi prezentami ze szkoły:p
     
    Anetta41 i Nutka lubią to.
  10. MiloszDE

    MiloszDE Forumowy żółtodziób

    jak wrocic do mentora,ktorego przez przypadek opuscilem?ma ktos jakis pomysl;(
     
  11. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Z moich 5 kurczaków 4 przestało grać po G&T..już 1 odesłałam reszta czeka w kolejce , jutro poślę ostatnie prezenty , zbiorę punkty i "adijos"....nigdy nic nie pisali , zero kontaktu i pytań - z tego tytułu wysyłałam tylko prezenty ze szkoły ..:)

    MiloszDE nie mam pojęcia, ale chyba się nie da :(..mentor dostanie nowego "kurczaka" a Ty nowego mentora :).jak miałeś fajny kontakt z mentorem , zapytaj na sowie czy chce być Twoim sąsiadem , przynajmniej za zdobyte poziomy będzie PD..:)
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dziś znów była wymiana............
    właśnie jeden z nowych kurczaczków się odezwał:D
     
    talarek1961 lubi to.
  13. -anna2806-

    -anna2806- Forum Pro

    Też mi smuttno bez ciebie ,ale raczej już do mnie nie wrócisz:(
     
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    O kurka kurczak ktorego wyrzucilam i wrocil do mnie przeszedl 2 poziomy i podesłał punkty opieki :D
     
    Nutka i talarek1961 lubią to.
  15. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Takie powroty to rzadkość ale gratulujęxD
    Oby grał dalej;)
    U mnie też nieco drgnęło po ostatnich wiadomościach:)
    Mam 1 kurczaczka na 34lvl ,który załapał o co chodzi i skrzyneczki podsyła a ja to co sobie zażyczył;)
    Po wymianie "bumeranga" mam 2 kurczaczka na 4lvl i odpisał od ręki ,podziękował za kurniczek,więc i tu szansa jakaś jest;)
    Pozostali dwaj są na 15 i 21lvl i tu zobaczymy bo kontaktu nadal brak ale póki widzę,że graja to nie wymieniam:)
     
    Nutka i chrumcia91 lubią to.
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dziś zrobiłam porządek z leniwymi kurczaczkami . Dostałam 3 nowych i..... odczekam te parę godzin i odeślę je z powrotem skąd przyszły. Konta słupy jak nic, założone przez tego samego gracza. I jak tu się bawić w szkołę ?

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Ciekawe czy literek w alfabecie mu starczyło ?

     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    widac byly TS to i nowych kont przybylo,ja tez odeslalam 1 kurczaka,caly czas na 3 lvl :(,mam 2 grajacych i nawet 1 sle skrzyneczki,zadaje pytania i to mi sie podoba bo moge wreszcie przekazac swoja wiedze o grze ;),drugi z grajacych na poczatku zadawal pytania,teraz milczy,nie sle skrznek ale gra,trzeci gra od czasu do czasu ;),a z czwartym mam problem ,dostalam Go z 22lvl i tak caly czas tkwi na tym poziomie,widzialam raz jak wlazl na konto i cisza :(,zastanawiam sie czy podziekowac za gre czy ......dac szanse ale jak dlugo mozna 8)
     
    Anetta41, Nutka oraz draculik34 lubią to.
  18. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Zazdroszczę Ci i to bardzo, ale u mnie ten system działa jak kino w mieście i zastanawiam się po co to ? gdzieś czytałem w i innym temacie, że trzeba minimum czekać 2 lata na przydział... Nie wiem czy tak długo pogram, a na poziomie 100+ nie wiem czy będę się chciał w to bawić już. Ten system to największa frajda jak masz podobne poziomy do swojego a nie wyższy ponad 2x. Co do Twojego postu to pozostaje tylko współczuć, bo faktycznie dostałeś aktywnych graczy. Widać od razu, że system działa jak należy :D
     
    draculik34 lubi to.
  19. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Zloty strzal;)xD:cry:
    Serio, wspolczuje.
    Mnie zastanawia jedno: jesli gracze zakladaja konta po to, zeby kupic sadzonki/itemy za fl, dlaczego nie wypisza sie z systemu szkoly?? Przeciez mozna to zalatwic jednym kliknieciem.

    Jestem mentorem od pewnego czasu i trafilam tylko na jednego grajacego kurczaka. Cala reszta to:wuerg::cry:. Przykre-.-
     
  20. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Olu no współczuję-najnormalniej wyrostek chciał upolować nerkę* by za jednym zamachem zoperować oba te narządyxD
    ale tak jak pisze Madzia-po co zajmują miejsca w szkole jak to same "nieuki"?,wypisałby się jeden z drugim i dał możliwość zdobycia naszej pomocy tym,którzy grają...
    Ewuś -ja tez mam ten dylemacik i takich trzymam ale gdy ponawiam pytania w wiadomości i nie mam odpowiedzi to po skończonym "cyklu"-dziękuje i odsyłam:(