Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -barubar- punkty opieki dopisywane są do Twojego konta za każdy codzienny prezent i pierwszą wiadomość do kurczaka, niezależnie czy uczeń gra aktywnie czy nie. Natomiast żeby zostało dopisanych 5 punktów poważania to musisz wysyłać np...prezenty lub wiadomości przez 10 dni do tego samego ucznia, tak aby zebrać 50 punktów opieki, zapełnić pasek a następnie wymieć je na 5 punktów poważania.
     
  2. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Mam 2 poziom :D:D:D. I teraz problem czy już kombajn brać czy czekać ;). To jest chyba tylko kombajn, a nie wszyscy pomocnicy?
    Dzisiaj wymieniłam zwierzę hodowlane, ale nie wiem jakie, bo tylko znaczki się pokazały 8). A wydawało mi się, że było ogłoszenie o naprawieniu tego błędu. Ale nie chce mi się sprawdzać:p. Grunt, że w końcu mam robiące coś kurczaczki :music:.
     
    toDzasta i Anetta41 lubią to.
  3. tynia147

    tynia147 Młodszy ekspert

    długo się czeka żeby ktoś został na przydzielony ?
     
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Różnie bywa, niektórzy czekają od czasu, kiedy opcja została wprowadzona.
     
    Anetta41 lubi to.
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Np ja czekałem prawie trzy lata :) ale przez długi czas naborów nie było wcale. Jesienią ur trochę się to rozkręciło.
    Z moich obserwacji przydzielanie mentorstwa jest zależne od poziomu w grze a nie żadnej tam losowości, przynajmniej tak to wychodzi wg kolejności jaką znajomi czy sąsiedzi zostali wybrani na nauczyciela :)
     
    Anetta41, dotikampo oraz Zła_Kobieta lubią to.
  6. dzoanaa

    dzoanaa Mieszkaniec forum

    Ja na zostanie mentorem czekam od powstanie tej funkcji w grze ;)
     
    Anetta41 i kolobrzeg lubią to.
  7. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Ja czekałam ponad 5 lat:sleepy:
     
    toDzasta i Anetta41 lubią to.
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja tez czekalam od początku....

    Mam 2 poziom teraz, wzielam kombajn i pomaga mi w zbiorach :p
    jeden kurczak idzie ładnie, 2 srednio... :p
     
    Anetta41 lubi to.
  9. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Ale szkoła farmerów została dodana do gry chyba ze 3 lata temu xD
     
    toDzasta i Anetta41 lubią to.
  10. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    No to walnęłam... jak łysy grzywą o beton xD:cry:xD To tylko 3 lata czekałam?o_O A wydawało mi się, że całe wiekixD:cry:xD I tak już skróciłam do 5 latxD Faktycznie szkoła farmerów powstała w 2013 roku:p
     
  11. jaskolka.19

    jaskolka.19 Forumowy żółtodziób

    Taj jak czytam, to wszyscy narzekacie na kurczaki. Mentorem nigdy nie byłam, ale kurczakiem owszem. I powiem Wam, ze z mentorami nie jest wcale lepiej. Mój pierwszy mentor, jak o coś go zapytałam, to kazał mi szukać odpowiedzi w internecie, to po co mi mentor jak sama mam szukać odpowiedzi w googlach? Ale żeby mu wysyłać punkty opieki, to pisał codziennie. Więc go szybko opuściłam. Moja druga mentorka, na wiadomości nie odpisywała mi wcale. Dostałam od niej tylko jedną wiadomość, na samym początku gdy mnie do niej przydzielili, zarówno w temacie jak i w wiadomości był przecinek. Spowodowało to ze zniechęciłam się do szkoły farmerów i już się w to nie bawilam. :p Także moi drodzy, jak zawsze są dwie strony medalu ;)
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    ja też niestety mam pecha do kurczaków:(
    99 % kurczaków nie tylko milczy,ale nie wysyła punktów opieki,mimo,że codziennie dostają ode mnie prezenty,do niedawna trzymałam kurczaki,ale teraz jeśli przez 2 dni nie dostaję punków opieki usuwam kurczaki,przy powitaniu nowych kurczaków od razu to zaznaczam...............
    dziś znów usunęłam 4 kurczaki,bo jeden jest ok.,wysyła punkty,czasem się odezwie:D
    miałam kilka fajnych kurczaków,ale to niestety kropelka w morzu:(
     
    Anetta41 i talarek1961 lubią to.
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    o kurcze....ja juz zapomnialam ze są w ogóle punkty opieki -.-
     
    Anetta41 lubi to.
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    to sobie przypomnij:D
     
    Anetta41 i chrumcia91 lubią to.
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nikt mi nie wysyła :D
     
    Anetta41 lubi to.
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    to zrób tak,jak ja..............
    przypomnij im,a jak nie pomoże to po 2 dniach zmieniaj i ostrzegaj nowych............
     
    Anetta41 lubi to.
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    jedną dziewczyne mam ktora sie uczy i pisala mi ze teraz nie bedzie miala czasu na gre...ale ma juz 35 poziom to chce ją do konca trzymac

    a pozostale dwa jakos troche grają, ale ani sowy nie dostalam od nich :(
     
    Anetta41 lubi to.
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    to te 2 usuń............
     
    Anetta41 lubi to.
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    póki graja i poziomy przechodzą to zostawie jeszcze ;)
     
    Anetta41 lubi to.
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    jak uważasz..............
     
    Anetta41 lubi to.