Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    nie twierdzę, że wszystkie kurczaki to ideały:)
    myślę, że te które zapisują się do szkoły zaraz po wejściu w grę to niestety kurczaki multikontowe:(
    czyli takie, które zaczynają dla profitów szkolnych a nie żeby grać:cry:
    zresztą chętnie pomagam początkującym, mimo, że nie jestem mentorem, ale tym, którzy chcą coś wiedzieć i nie obrażają się na dyniowy, czy chlebek:p a chcą coś poprawić na swojej farmie:)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  2. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ja byłam wzorowym kurczakiem :) I dobrze też wspominam moją mentorkę :)

    Teraz sama się zgłosiłam na mentora i czekam już baaaardzo długo.
     
    stokrotka76 lubi to.
  3. Sekme

    Sekme Generał forum

    Czy ktoś słyszał, żeby ostatnio ktoś został nowym mentorem?
    Niekoniecznie na naszym forum... Może na zagranicznych ktoś się chwalił?

    Zastanawiam się, czy ten system jeszcze działa, czy BP go zarzuciło jako niedochodowy niewypał?
    Tzn. z tym "działa" mam na myśli nie szkołę i obecnych mentorów, bo to działa i kto się załapał, ten ma, ale właśnie jakiś rozwój w kierunku naboru nowych itp.
    Nie ukrywam, że chętnie zdobyłabym 2-giego smoka... ale widocznie jestem niegodna -.-
     
    amdep lubi to.
  4. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    " Tak zamierzam postępować, dlatego chciałbym się z Wami podzielić wiadomościami na temat prac nad funkcją mentorów. Niestety w ich trakcie natrafiliśmy na mnóstwo problemów natury technicznej, których nie da się rozwiązać w krótkim czasie. Z tego powodu zespół podjął decyzję o wstrzymaniu prac nad tym projektem. Pragnę, aby to, co wprowadzamy w grze, było najwyższej jakości, a z kolei nie chcę, abyśmy pracowali nad czymś, co i tak trzeba będzie później przerobić. Zapewniam Was, że nie rezygnujemy z projektu, ale tylko zawieszamy go na jakiś czas. Gdy tylko otrzymamy odpowiednie narzędzia i będziemy dysponować infrastrukturą technologiczną, prace zostaną wznowione. Była to trudna decyzja, ale mamy nadzieję, że zaufacie naszemu osądowi. Liczę, że w następnej odsłonie biuletynu producenta będę miał dla Was lepsze wieści w tej sprawie."
    To cytat z biuletynu:). Pozdrawiam.
     
    Sekme lubi to.
  5. Sekme

    Sekme Generał forum

    No tak... Pamięć mam dobrą, ale krótką ;)
    Dziękuję za przypomnienie. Dobrze mi się kojarzyło, że postawili na tym krzyżyk...
    Żegnaj nadziejo na smoka :cry:
     
    gosiagosia60 i Mojabonanza lubią to.
  6. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Witam :)
    Niestety podobnie jak moi przedmówcy mam zbiór różnych doświadczeń dotyczących "kurczaków", kilku nawet podziękowało mi za mentorstwo, 2 mam od dawna wśród sąsiadów, ale niestety trafili się i tacy : cyt." wyślij mi chutneja" albo "kiepskie nagrody puszczasz", trafiło się kilku gadatliwych, oraz tacy którzy po 2 dniach świecili czerwienią.
    Mimo perypetii myślę, że pomysł był dobry, zachęca do gry "nowych"graczy, łatwiej pozwala im przejść pierwsze kroki, cóż z nieuczciwością powinno się walczyć, ale to już nie w naszej gestii.
    Zawsze na GT wysyłałam "kurczakom" mleczne lub jajeczne, zagrody z TS ale się wyleczyłam z tego po tym jak raz , drugi zażądano ode mnie konkretnej rzeczy :D i nie była to zagroda dla sów ....
    Jeżeli konwersują, pytają podsyłam smakołyki, jeżeli nie - ich strata.
    Pozdrawiam innych mentorów oraz miłe kurczaczki :)
     
  7. tarantula66

    tarantula66 Stały bywalec

    Oj, nie wszyscy...ja czekam juz rok i 8 m-cy i doczekac sie nie moge, a tak bardzo bym chciala sprobowac i pomoc komus poczatkujacemu, bo wiem jak trudno jest na poczatku - czlowiek nie wie, gdzie sie obrocic ani kogo spytac i najwazniejsze o co spytac...
    ...no i tak sobie czekam i ciekawa jestem czy w ogole sie doczekam, chociaz juz stracilam nadzieje, bo pewnie moje zgloszenie gdzies wsiaklo po drodze, a ponownie zglosic sie nie moge, bo nie ma takiej mozliwosci :(
    Pozdrawiam serdecznie.
     
    Keczmer lubi to.
  8. tarantula66

    tarantula66 Stały bywalec

    Ja tez czekam juz ponad poltora roku i tez chyba mnie nie chca, wiec jest nas dwie, hahahaha...trudno, przeciez plakac nie bedziemy, prawda???
    Pozdrawiam cieplutko wszystkich tych, ktorych nie chca...
     
  9. nazwa11

    nazwa11 Forumowy żółtodziób

    Chciaałbym zapytać się co o jest szklarnia i do czego służy i tak samo uszlachetnianie roślin





    Post edytowałam, proszę zapoznać się z Regulaminem Forum
    Izolda
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 grudnia 2014
  10. monia1125

    monia1125 Hrabia forum



    No mnie też nie chcą a bardzo szkoda.. ;(


    nazwa11
    Zadaj pytanie w Pytaniach ogólnych, i nie używaj koloru czerwonego (edytuj sobie post i zmień kolor) bo na forum - jest on zarezerwowany dla ekipy (MODów)

    EDIT:
    Podrzucam Ci tutaj poradnik odnośnie szklarni i uszlachetnień
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/szklarnia-i-uszlachetnianie-roślin.10488/
     
    **Zack** lubi to.
  11. **Zack**

    **Zack** Naśladowca mistrzów

    Co prawda czekam dopiero nieco ponad miesiąc, ale już bardzo się niecierpliwię...
     
  12. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Miesiąc to bardzo bardzo bardzo bardzo krótko ;)
    Ja czekam od sierpnia (wtedy wróciłam do gry po przerwie), i nadal nic.. Ale z tego co można przeczytać tutaj i słyszałam od swoich sąsiadów to niektórzy ponad rok czekają..
     
    **Zack** lubi to.
  13. nana290159

    nana290159 Książę forum

    ja czekam od pierwszej mozliwosci zgloszenia.:eek:
     
  14. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Czyli jak długo??
     
  15. Sekme

    Sekme Generał forum

    Już chyba coś ze 2 lata będzie? ;)
    Zapisałam na mentora się zaraz po tym, jak uruchomili Szkołę w Niemczech czyli kilka tygodni przed uruchomieniem w Polsce. No i ciągle czekam...
    Ale... jak przeczytacie wyżej, na razie BP postawiło na Szkole krzyżyk. Kiedy powrócą do tematu nikt nie wie, pewnie nigdy - w końcu Szkoła nie generuje zysków dla firmy jak np. BB czy TS, więc szkoda na nią czasu programistów
    .
     
    amdep lubi to.
  16. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Miejmy nadzieję że tak nie będzie, bo też kiedyś chciałabym cieszyć się z prezentów od kurczaków i odwrotnie uszczęśliwić jakiegoś kurczaka... :p
    Bo jak przeczytałam jakie niektórzy gracze mają "zyski" ze szkoły to szkoda troszkę że ja się nie załapałam..
    Ale skoro Ty czekasz dwa lata to mi do takich dwóch lat sporo brakuje...
    W każdym razie mam nadzieję że BP kiedyś zajmie się szkołą, i będzie można zostać mentorem..
     
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja czekam od niepamietnych czasow i nic :(
     
    amdep lubi to.
  18. amdep

    amdep Moguł forum

    Zgłosiłam się do "mentorowania" natychmiast po uruchomieniu szkoły w Polsce. I nic. :(

    Nie wierzę w "trudności programowe" czy inne. Chyba zwyczajnie brak nowych Graczy do szkoły.

    Tak czy tak, BP dało wielką, ogromną plamę. >:(

    Wprowadzili szkołę bez sprawdzenia jakie są możliwości działania projektu i tym samym stworzyli sytuację wielce niesprawiedliwą, kiedy część Graczy została mentorami i ma z tego tytułu określone korzyści a nie tylko obowiązki.
    A pozostali nie mają żadnych szans. :cry:
     
    majajandzinska i monia1125 lubią to.
  19. dyniowyfarmer

    dyniowyfarmer Forum Pro

    witam mentorzy są potrzebni moj dawał mi wiele rzeczy na g&t miałem kryzys założyłem nowe konto ale po kilku minutach przestałem na nim grać bo tak naprawde przyzwyczajiłem się do niku dyniowyfarmer
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A ja podobnie jak firma postawiłam już krzyżyk na szkole. I w związku z tym już nie czekam na możliwośc bycia mentorem. Ile można?o_O