Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej...może ten mentor był już zniechęcony wysyłaniem wiadomości do kurczaków, które i tak w dużej mierze zostają bez odpowiedzi, sądził, że tym razem będzie tak samo a tu akurat trafił się ktoś kto naprawdę chciał pomocy :)
    Myślę, że wystarczyło troszkę dobrej woli, nie zakładać z góry, że mentor chce źle i może współpraca wyglądałaby całkiem miło :)
     
  2. Krwisty

    Krwisty Czeladnik forum

    Ale czy z góry trzeba każdego kurczaka mierzyć tą samą miarą co innych ? Przecież nie każdy jest taki sam. Gdybym był młodszy to może bym się tym nie przejął , ale chciałem tylko wyrazić swoje zdanie na ten temat. W końcu to dział o Dyskusjach nieprawdaż ?
     
    kabokazekana lubi to.
  3. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Dziękuję, a co do tłumaczenia jak odpisać na sówkę...czasem też instruowałam jak wysłać...ale najważniejsze, że grasz i że sprawia Ci to przyjemność.....jak tylko będziesz miał ochotę to zapraszam do sówkowania:)
     
    morellaa i stokrotka76 lubią to.
  4. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Oczywiście, że można podyskutować i chodzi o to, żeby ta dyskusja pozwoliła zarówno młodym jak i mentorom unikać błędów. Ja sama wiem, że moje powitania wysyłane są coraz bardziej lakoniczne ale jak pisklak odpowie wtedy i moje podejście jest inne bo widzę, że potrzebuje przewodnika i dzień po dniu nić porozumienia jest coraz silniejsza :)
    Życzę Ci, żeby ten epizod z mentorem był jedyną przykrością jak Cię spotkała.
    Pozdrawiam, powodzenia w grze :D
     
  5. ewka900422

    ewka900422 Młodszy ekspert

    ta szkoła to maskara...Zgłosiłam się od samego początku i nic...Zero...także albo jest mało nowych osób albo nie wiem kogo oni wybierają
     
  6. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    ewka900422 proszę o usunięcie linku blogu z sygnatury, na forum nie wolno podawać linków blogów.
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    witam też jestem mentorem od początku,kurczaki grają ,albo nie,,wysyłam prezenty codziennie,proszę tylko o punkty,nie wiedzą o co chodzi ,prezenty ze szkoły są uzależnione od poziomu kurczaka,jeżeli kurczaczek nie przechodzi poziomów,szkoda na niego,mufinków i chlebka,,mam wrażenie,że sama pracuję w szkole,nie wyrzucam kurczaka nawet z czerwonym termometrem,dopiero jak zapełnię pasek, prezentowy i odbiorę bonus,na który sama pracowałam,pozdrawiam kurczaki i mentorów
     
    Mojabonanza lubi to.
  8. tarapan

    tarapan Czeladnik forum

    Witam.

    Dziękuję za udział w Szkole Farmerów

    Pozdrawiam Mentor.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 marca 2019
    ma-ter i Kazik lubią to.
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Mam tak samo. Szczerze mówiąc to już nawet przestałam się tym interesować. Nie to nie. Widać jest za mało początkujących graczy..Tak to sobie tłumaczę;).
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja nie czekam już na bycie mentorem -.-Pewnie się nie doczekam,więc jak dostałam młodą sąsiadkę,to bez mentorowania pomogłam jej podciągnąć kilka poziomów i do tej pory jesteśmy w miłym kontakcie.Sama miałam świetnego mentora i chciałam się odwdzięczyć,więc spłaciłam swój dług w inny sposób.
     
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Moi "młodzi" sąsiedzi już mają czerwone termometry,mimo,że podsyłałam im różne fajne rzeczy....:cry: zawsze pamiętałam przy eventach i bez nich..podejrzewam,że z kurczakami jest podobnie.
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    ja mam pecha do kurczaczków:(
    nie powiem,że wszystkie,bo miałam kilka fajnych i aktywnych,teraz też mam jednego takiego,ale większość niestety takich którzy po kilku dniach przestają grać i robią się czerwone........................
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    ...może ze wstydu..xD Że tak leniuchują
     
    *galinka* lubi to.
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    hehehe.......................możliwe:D
    właśnie wywaliłam 3 wstydliwe kurczaczki:(
    dostałam 3 nowe niemowlaczki:2,2,4 poziomy,od jednego już dostałam miły prezencik:D
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2014
    Sookie lubi to.
  15. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Mnie się ostatnio taki ancymonek trafił że głowa mała ,najlepiej szło mu pisanie wulgaryzmów ,jak dowiedział się że ma wysyłać skrzyneczki z różowym serduszkiem to oczy mi z orbit wychodziły jak zobaczyłam co napisał ,zaraz przeprosił ale niesmak pozostał .Na koniec pocztą Zosi przysłał mi wiadomość że jak będę potrzebowała dobre i tanie "zioło " to on mi to załatwi ,po jeszcze kilku wiadomościach w jego stylu wywaliłam go ze szkoły i zablokowałam na poczcie .Uważam że ktoś kto wymyślił te różowe serduszka to chyba jeszcze lalką Barbie się bawi ,jakby nie można było innego koloru wymyślić szczególnie chłopcy stają na nie okoniem ,co różowe to im się źle kojarzy.
     
    majajandzinska i Sookie lubią to.
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja takiego delikwenta wyrzuciłabym już po pierwszym wulgaryzmie............................
     
  17. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    masz rację ale odniosłam wrażenie że to strasznie zagubiony dzieciak ,ale jego demoralizacja przerosła mnie i w końcu dałam spokój niektórzy nie dadzą się wyprostować
     
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    niestety masz rację
     
  19. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    niestety większość z nas nie dostąpiła tego "zaszczytu":cry: przykre jest to, że Ci którzy zostali mentorami, dostają następne kurczaki pod opiekę, nawet jak się nie sprawdzili w roli, a nie daje się szansy innym, którzy również zgłosili swoją kandydaturę:(
     
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    chris975 zapewniam Cię,że profity nie są tak proste do zdobycia......................
    ja np. dostaję kurczaki,które przeważnie świecą na czerwono i nic nie robią na farmie.....................
    najczęściej to kurczaki nie spełniają się w swojej roli..........................
    ja już zapomniałam kiedy kurczak o coś mnie pytał.........................
    zmykam,dobrej nocki:D
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2014
    Mojabonanza lubi to.