Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ania5757

    ania5757 Baron forum

    dziekuje za odpowiedz
    nie doczytalam
    pozdrawiam
     
    skaliwa i moni15382 lubią to.
  2. kasia8006

    kasia8006 Stały bywalec

    Tak jak ja i cisza....
     
    skaliwa i nikki2676 lubią to.
  3. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Moje dotąd aktywne kurczaki przestały od kilku dni grać8) zastanawiam się czy to święta:p8) czy po prostu tak jak piszesz już jest po Ts-ach-.--.--.-
     
    skaliwa i nikki2676 lubią to.
  4. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Ja co prawda mentorem nie jestem długo, ale jak na razie trafił mi się jeden grający, który przeszedł jak burza. Teraz mam drugiego, który pisze i pyta wysyła prezenty i widać postępy. Dwójka utknęła na 4 poziomie i od trzech dni cisza. Dwójkę wyrzuciłem po 12 godzinach bo termometr był czerwony na poziomie krytycznym. Ale cóż takie to są uroki tej gry.
     
    skaliwa lubi to.
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    U mnie 3 kurczaki grają-jeden gra nawet nawet, dwójka srednio :p
    na sówki nie odpisują wcale-jeden tylko raz na jakis czas i prezenty mi wysyla ;)
    powolutku zbieram punkty-lepsze to niz nic :)
     
    skaliwa lubi to.
  6. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Szok! Zgłosiłam się pierwszego dnia,gdy mentorowanie się pojawiło i wczoraj dostałam zaproszenie.Magia Świąt :music:
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ktoś był grzeczny w tym roku :) Musisz być taka nadal, może w przyszłym roku dostaniesz kurczaki z zielonymi termometrami ;)
     
  8. kasia8006

    kasia8006 Stały bywalec

    Super, może i ja się kiedyś doczekam:p
     
    skaliwa lubi to.
  9. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Gratuluję, ja też chyba byłam bardzo grzeczna :) jeszcze niedawno pisałam, że też czekam już lata na mentorowanie i dokładnie po północy, pierwsze sekundy 24-tego grudnia.... uwaga.... dostałam wiadomość, że jestem Mentorką :D normalnie prezent pod choinkę :D
    Po tak długim czekaniu nadal nie wierzę :) ale jak wchodzę do domku, to wszystko jasne, dali mi szansę :)
     
    skaliwa i Nutka lubią to.
  10. .latka.

    .latka. Stały bywalec

    moje kurczaki,grają bo grają ja do nich piszę ale od nich żadnej sówki nie dostałem,więc myślę ze oni tylko pismo obrazkowe znają :D
     
    skaliwa i ania5757 lubią to.
  11. Klara***

    Klara*** Okazjonalny autor

    A ja czekam na mentora, obiecuję, że będę pisać :)
     
    skaliwa, alexander56 oraz Nutka lubią to.
  12. alexander56

    alexander56 Generał forum

    no cóz mentor niestety nie ma wpływu na to jakim kurczakiem przyjdzie mu sie opiekowac :music:jest nas zapewne wielu takich , którzy by takiego jak ty pisklaka wzieli pod swoje skrzydła skoro potrafisz i chcesz pisac ;):D
     
    skaliwa, Klara*** oraz ania5757 lubią to.
  13. Klara***

    Klara*** Okazjonalny autor

    Cały czas czekam aż ktos weźmie mnie pod opiekuńcze skrzydełka a takich jest wiecej i zapewne trafią do was :)
     
    skaliwa lubi to.
  14. Dorota1020

    Dorota1020 Analityk forum

    Z moich 3 kurczaczków dwoje gra a jeden wkrótce się zaczerwieni. Jeden z nich raz odpisał i na tym koniec. Oczywiście wszystko wiedzą, więc nie pytają. To moje pierwsze i ostatnie kurczaki bo nowych już nie wezmę.
     
    skaliwa lubi to.
  15. kocizakątek

    kocizakątek Forumowy żółtodziób

    Pozdrawiam Mentorów i kurczaki.
    Dla mnie ta szkoła to jak fatamorgana - moja ciotka gra już kilka lat i nie doczekała się wpisu na listę mentorów tylko żadania ponownego wpisania . Pomimo obietnic zmian nie wiadomo nadal jak się to losowanie odbywa - ja dość długo czekałam na mentora - dostałam 3 - pisałam do każdego i dopiero 3 mi odpowiedział. Mamciu Ewo kocham Ciebie :inlove::inlove:
    Teraz czekam na wpis na listę i nadal nie mam żadnej odpowiedzi. U cioteczki też nic nie odpisują.
    Co do milczenia kurczaków i mentorów to wiem że czasem jakimś cudem dobiorą ich z różnych krajów.
    Miłego farmowania w czasie oczekiwania i może Nowy Rok przyniesie nam jakieś zmiany
     
    skaliwa i dantic3 lubią to.
  16. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Radość ze mentorowania mi minęła.Żadnych interakcji z kurczakami,nic nie przysyłają,czerwone termometry.
     
    Dorota1020, skaliwa oraz dantic3 lubią to.
  17. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Witam :) Dostałam dzisiaj od kurczaczka 5x mała skrzynka z punktami poważania. Co to jest? dlaczego 5x? Mam 56 pkt poważania, własciwie to nie pamiętam ile miałam, więc nie wiem czy to te punkty?
    A tak ogólnie to dopiero teraz trafił mi się grający kurczak, a wymieniłam wielu, bo nie grali i nie odpisywali....
     
  18. Klara***

    Klara*** Okazjonalny autor

    Dziś dostałam mentora. Napisałam, przywitałam sie i ......cisza :(
     
  19. piotrs

    piotrs Książę forum

    dlatego x 5 że dostałaś 5 punktów-ciesz się,bo to najcenniejsze co może Ci podarować kurczak-dziennie możesz z jednego kurczaka "zebrać" 15 punktów-prezent,wiadomość i od kurczaka-a to rzadko się udaje ;)
     
    Dorota1020 lubi to.
  20. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Dzięki za info :) żeby wszystkie kurczaki były takie kumate.... mam nadzieję, że to nie jednorazowy "wybryk" ;):p:)
     
    Dorota1020 lubi to.