Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Małe pytanie w sprawie pytania, pytasz się generalnie o co ?????? kiedy zostaniesz mentorem, czy kiedy otrzymasz mentora ???, jak na 5 poziom to coś mi tu za dużo kombinujesz.
     
  2. MałaCalineczka

    MałaCalineczka Czeladnik forum

    Pytałam kiedy otrzymam mentora . Przepraszam , ale nie rozumiem , jaka w tym pytaniu kombinacja , dostałam odpowiedz od Moda i będę czekać,
     
    Ostatnie edytowanie: 15 grudnia 2015
  3. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    przyszlam sie wam pochwalic, ze dzis przeszlam na 3 poziom w szkole farmerow i dostalam kolejnego kurczaka - ma ich juz pod opieka 4. teraz dluuuuuga droga przede mna - musze uzbierac 2750 punktow powazania. troche czasu mi zejdzie:p, a co najgorsze - to nie zalezy tylko ode mnie:oops:
     
  4. visa77

    visa77 Komandor forum

    Ja mam tylko jednego który gra :D dwóch cały czas wymieniam bo nie widać aktywności :oops:
     
    Dorota1020 i feniks1414 lubią to.
  5. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Moje 3 nie grają, jeden przysyła prezent. Wysyłam wszystkim prezenciki i sówki i cisza. Ten co przysyła prezent ma coraz niższy termometr - nie gra.
     
    brydzia175, Dorota1020 oraz feniks1414 lubią to.
  6. visa77

    visa77 Komandor forum

    Wymieniłam i chyba trafiłam na grające kurczaki :D nareszcie xD
     
    brydzia175, Dorota1020 oraz feniks1414 lubią to.
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    heh.................
    na jednej z młodych faremek mam mentora chyba Niemca,do tej pory nie było problemów,po prostu nie pisaliśmy do siebie,ale teraz nie mogę wysłać mu punktów opieki..............
    na szczęście młodsza córa uczyła się w szkole niemieckiego,to mi przetłumaczyła,mam nadzieję,że zrozumie.................
    inaczej byłoby głupio,pomyślałby,że nie chciałam,albo zapomniałam mu wysłać...................
    a na głównej farmie na 5 kurczaków tylko 2 grają i wysyłają punkty,więc czasem w nagrodę dostają coś smakowitego,niestety mają już 31 i 35 poziom,więc niedługo wyfruną z gniazda:D
    3 niestety chyba przestały grać,bo im termometry opadają:(
     
    Ostatnie edytowanie: 17 grudnia 2015
    brydzia175 lubi to.
  8. brydzia175

    brydzia175 Wyjątkowy talent

    juz chyba ze dwa lata czekam w szkole mentora, ale do dzisiejszego dnia nie dostalam odpowiedzi, jak Wy to robicie, ze tam sie dostalyscie?
     
    Nutelina21089, visa77 oraz -katie1234- lubią to.
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    zaraz na początku zarejestrowałam się przez niemiecką szkołę i prawie nie czekałam:D
    potem jak otworzyli szkołę polską też się zarejestrowałam i też długo nie czekałam:D
    przed chwilą wysłałam temu niemieckiemu mentorowi przetłumaczoną wiadomość,że nie mogę wysłać mu prezentu i............zaraz potem spróbowałam jeszcze raz i...............punkty poszły...............ironia losu..............
     
    brydzia175 i -katie1234- lubią to.
  10. visa77

    visa77 Komandor forum

    Ja czekałam od samego początku jak tylko pojawiła się taka możliwość i nawet już straciłam nadzieję że zostanę mentorem :D a tu prosze przyszła wiadomość że się udało :D
     
    brydzia175 lubi to.
  11. brydzia175

    brydzia175 Wyjątkowy talent

    to mnie pocieszylas, moze i do mnie w przyszlym stuleciu usmiechnie sie szczescie
     
    visa77 lubi to.
  12. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    a ja mam pytanie techniczne - ta wiadomosc przychodzi sowka czy na maila?
     
  13. visa77

    visa77 Komandor forum

    Sówka jako systemowa wiadomość :D
     
    janczurka lubi to.
  14. szkolna16

    szkolna16 Okazjonalny autor

    Ja czekam od samego początku powstania tychże mentorów.
     
    nikki2676 lubi to.
  15. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    dzięki... to jestem spokojna w takim razie, uff.. nie omineło mnie zawiadomienie. Po prostu go nie otrzymuję, od 1,5 roku..

    spoko:)
     
    visa77 lubi to.
  16. visa77

    visa77 Komandor forum

    W końcu się doczekasz :D
     
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    a ja znów dostałam nieaktywne kurczaki:(
    termometry im opadają,zastanawiam się czy już ich usunąć,czy poczekać aż będą czerwone...................
    tylko 2 kurczaczki z 5 grają i idą ostro do przodu:D
     
  18. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Hej
    świeże mentory !!!
    Jako mentor (od początku powstania szkółki ) mam dla Was smutną wiadomość otóż zawsze po TS (czy to zwierzyna czy też drzewa ) powstaje średnio około miliona kont które nie przekroczą nigdy 3 poziomu a głoszą się do szkółki :sleepy:
    Czyli zanim znów dostaniecie ucznia który che grać to musicie się trochę naklikać - taki lajf :p
    Ale aby się wyrównało jest jeden plus tych kont o_O - zawsze możecie się z takim kontem wymienić podczas G&T
    Wy wysyłacie delikwentowi na główne a otrzymujecie właśnie z konta które ma góra 3 poziom ;)
     
  19. ania5757

    ania5757 Baron forum

    jestem mentorem
    mam 3 kurczaki
    czytam ze niektorzy maja 5
    od czego to zalezy?
     
    nikki2676 lubi to.
  20. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Od poziomu na którym jesteś:)

    Cytat z poradnika:
    "Mamy tu do zdobycia 5 poziomów (zgodnie z tabelka poniżej). Na każdym z poziomów są do odblokowania kolejne sekcje w sklepie Mentora oraz na poziomie 3 i 5 kolejne gniazda na kolejnych Uczniów. "
     
    nikki2676 lubi to.