Szkoła farmerów

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika alga8, 11 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. nikki2676

    nikki2676 Chodząca legenda forum

    Witam. I mnie się w końcu udało i zostałam mentorką. Kurczaczki póki co punktów nie wbijają, ale wysyłają mi "5 x mała skrzynka z punktami opieki". Co daje ten prezent i gdzie go szukać?
    Punktów poważania nie mam póki co żadnych:-(
     
    xBabciaEwa, -mala159- oraz feniks1414 lubią to.
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Punkty opieki są najcenniejszą rzeczą, jaką mogą Ci wysłać kurczaki. To są te małe punkty (długość zielonego paska) danego kurczaka. Mogą wysyłać je tylko swojemu mentorowi przez szkołę farmerów. Nazbiera Ci się cały pasek, to dostaniesz punkty poważania, które będziesz mogła wymienić na nagrody w sklepie mentora. Na 3 poziomie sklepu mentora jest zaś rzecz najcenniejsza - tajemniczy sąsiad, który codziennie przez dwa tygodnie przysyła losowe dobro podobne do tych od Franka, którego odwiedzamy po logowaniu. Czasem pojawiają się też rarytasy w postaci +200% PD lub pakietu pomocników.

    Polecam lekturę:
    Szkoła Farmerów
    Marcel Długouchy i Matka Kurka
     
    xBabciaEwa, SirMarkIIII oraz nikki2676 lubią to.
  3. nikki2676

    nikki2676 Chodząca legenda forum

    MOD_Zgredek bardzo dziękuję za wyjaśnienie i przydatne linki.
     
    xBabciaEwa lubi to.
  4. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Witajcie,od paru dni jestem świeżym mentorem,dostały mi się kurczaki, które nie grają,jak były na 3 i 4 poziomie tak są nadal .Pisałam do nich wiadomości ,nic cisza,nie wysyłają ani prezentów ,ani się nie odzywają.Jestem w kropce ,nie wiem co mam robić:sleepy::sleepy::sleepy:
     
    xBabciaEwa lubi to.
  5. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja daję takim kurczakom 2 dni na zastanowienie a potem odsyłam.
     
    agi31 i xBabciaEwa lubią to.
  6. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Dziękuję,jutro rano po odsyłam moje kurczaki;)
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja na ogół czekam do zapełnienia całego paska. Codziennie sówka, prezencik i leci raz dwa. A jak zbiorę bonus i nie widzę poprawy, eksmituję na bruk 8)
     
    GoskaK lubi to.
  8. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Czerwony pasek z 3 lub 4 poziomem(czasem wyższym) to najprawdopodobniej multikonta, wypraszaj z gniazdka od razu po 12 godzinach.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2015
    xBabciaEwa i fg-1 lubią to.
  9. fg-1

    fg-1 Komisarz forum

    Jak ktoś jest bardzo niecierpliwy , to już można po 12 h usunąć kurczaka ;)
     
    xBabciaEwa i SirMarkIIII lubią to.
  10. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    No właśnie 12 a nie 24, coś mi się pomyliło :D to chyba od tej ilości kurczątek. :D
     
    fg-1 lubi to.
  11. plainofwhite

    plainofwhite Młodszy ekspert

    A ja czekam na uruchomienie juz 3 miesiace :( I nie pamietam kto byl moim mentorem bo bardzoszybko wbilam levele i nieswiadomie nie zdarzylam sie pozegnac, ale jesli mentor mnie pamieta i przypadkiem to przeczyta, to pozdrawiam serdecznie, dziekuje za prezenty i rady :)
     
    xBabciaEwa i toDzasta lubią to.
  12. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Dziękuję,za radę;)
     
    xBabciaEwa i -katie1234- lubią to.
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Ja mam w końcu jednego "normalnego" kurczaka :D
    pisze ze mną, jest z polski i co najwaznijsze gra :D
    mam 10 punktow poważania xD
     
  14. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Ja się zgłosiłam na mentora już bardzo dawno i czekam.... I nadal czekam... I nikt się nie odzywa...
     
    xBabciaEwa i Megan lubią to.
  15. fg-1

    fg-1 Komisarz forum

    Podeślij je do mnie ,ale te aktywne :D
    Wyjątkowo trafiła mi się wspaniała piątka /odpukać ,aby nie zapeszyć/;)
     
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    wymieniłam jednego i dostałam z czerwonym termometrem :mad:
     
  17. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    :)) Albo wyrzuć od razu, albo pozbieraj możliwe punkciki (5) - codziennie sówka i prezent (5 dni) i pa pa.
    Pozdrawiam :))
     
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    na razie nie moge wywalić musze 12 h poczekać :p
     
  19. visa77

    visa77 Komandor forum

    Witam, chciałam się coś dopytać odnośnie szkoły, mam 3 kurczaczki a tylko od jednego dostaję skrzyneczkę z punktami, zastanawiam się czy ich usunąć i szukać dalej? Mają wysoko termometr ale nie odpisują na wiadomości i nie widzę żeby byli bardzo aktywni :(
     
  20. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Ja robię tak, że jak nie wysyła punktów opieki ale aktywnie gra to trzymam takiego kurczaka, wyrzucam tylko tych co nie grają albo jak potrzebuje kilku dni na przejście np. z poziomu 3 na 4:)