szklarnia znów nie dostepna

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika sekutnicowata, 27 czerwca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    Nie pomaga czyszczenie odswiezanie do szklarni nie da sie wejsc,Dostałam z ulepszenia 20%krótszy czas i niestety nie mam tego ulepszenia Wykupiłam dodatkowy slot i niestety na darmo bo ulepszenie wciełoTa gra to juz nie gra tylko zwykły bubel
     
    Lunari78 lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    sekutnicowata wyczyść proszę pamięć przeglądarki (od początku) lub sprawdź na kilku innych (Chrome, Edge, Firefox).

    Daj znać czy po wyczyszczeniu i ponownym zalogowaniu do gry problem nadal występuje?
     
  3. elcia1951

    elcia1951 Zaawansowany

    żeby wejść do szklarni odświeżam stronę i tak za każdym razem kiedy chcę wejść i tak jest od kilku dni ...a teraz pytanie z innej beczki powiedz mi który item daje skrzynkę z obornikiem ?
     
    Lunari78 lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    elcia1951 samo odświeżanie niewiele pomoże, za to czyszczenie pamięci i ciasteczek owszem.

    Z pytaniem z innej beczki powinnaś natomiast otworzyć swój własny wątek, Autorka tego wątku o skrzynie nie pytała.
    W drodze wyjątku odpowiem, że to item "Zjeżdżalnia wodna", podaję też link do tabeli, w której znajdziesz opisy wszystkich skrzyń (w tym sposób ich zdobycia): kliknij >>[​IMG].

    sekutnicowata czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. Lunari78

    Lunari78 Wyjątkowy talent

    ja mam tak samo często jak w chodzę w szklarnię to mam pusta ramkę i nic więcej a nawet jak mi się pokaże to nie widać jakie ulepszenia mam a jakich jeszcze nie i tak cały czaso_O
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Lunari78 czy próbowałaś wyczyść pamięć przeglądarki (od początku) lub sprawdziłaś jak to wygląda na innych przeglądarkach?
     
  7. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    juz mi sie nie chce na ta gre wchodzic czas odpuscic bo nie sposob kazda czynnosc na innej przegladarce robic, grałam na klijencie teraz nie moge sie tam zalogowac loguje sie przez chrome i to jedyny sposob chociaz czesto mam ze strona nie odpowiada no i te błedy czyszcze pamiec juz do znudzenia
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    sekutnicowata niestety gra w technologii Unity ma wyższe wymagania niż było to w wersji Flash (jest cięższa) i problemy z płynnością mogą pojawiać się na słabszych komputerach i/lub wolniejszym, bardziej obciążonym połączeniu internetowym.
    Aby działała dobrze to trzeba te minimalne wymagania spełnić, posiadać odpowiedni system operacyjny, oprogramowanie oraz bezproblemowe połączenie z internetem.
    Przy korzystaniu z obojętnie jakiej przeglądarki trzeba od czas do czasu czyścić pamięć i ciasteczka cookies, warto też czyścić komputer z niepotrzebnych plików i nieprawidłowych wpisów rejestru systemu Windows a w grze wyłączyć animacje i wybrać jakość grafiki standardową tak aby gra była "lżejsza" i szybciej wgrywała się każda czynność. Zalecane też jest aby w czasie gry nie były otwarte inne aplikacje lub strony internetowe.
    Wymagania gry opisane są w tych tematach: Dodanie wersji Unity na stałe (z czasowym zachowaniem wersji Flash), Autonomiczny klient do pobrania.
    Jeśli masz słabszy sprzęt to warto korzystać z klienta a jeżeli i na nim występują problemy to odinstaluj obecnie posiadaną aplikację, usuń ikonę instalacyjną z folderu, do którego została pobrana, pobierz i zainstaluj ponownie.

    Jeżeli to niczego nie zmieni to zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT: Pomoc Techniczna.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  9. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    nie dziekuje w moim wieku to tylko pasjanse układac przy obecnych wymaganiach bo tu juz nic nie bedzie proste
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    sekutnicowata nie każdy musi znać wszystkie "komputerowe" tajniki ale w internecie jest mnóstwo informacji. Wpisz w wyszukiwarce przeglądarki to co chciałabyś wiedzieć a z pewnością znajdziesz strony z różnymi informacjami, które warto przeczytać.
    Jeśli sobie nie poradzisz to może znajdziesz kogoś w swoim otoczeniu, kto mógłby Ci pomóc z czyszczeniem przeglądarki, systemu, itp... Możesz też napisać do PT, być może znajdzie się jakiś sposób na rozwiązanie Twoich problemów.

    A skoro nie masz już pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.