SZKIELETOWY KLUCZ ...

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika tarantula66, 21 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. tarantula66

    tarantula66 Stały bywalec

    prosze powiedzcie mi, gdzie on jest I jak go urzyc, niby go dostalam ale nigdzie go nie umiem znalezc, wczesniejsze plansze cale odkryte, a tej podziemnej komnaty nie umiem ruszyc, wejde tam, ale wszedzie sa klodki I ani rusz ... nie mam czasu poczytac postow, a event jutro sie konczy,
    Z gory serdecznie dziekuje I pozdrawiam.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    tarantula66 dostęp do Piwnicznej izby przy użyciu Szkieletowego klucza jest na planszy Kwiaciarnia, zadanie w pierwszym rzędzie, w okienku drugim od prawej - zakryte łańcuchem i kłódką:

    [​IMG]

    Aby otworzyć to okienko i odblokować dostęp do Piwnicznej izby to wcześniej muszą być wykonane prowadzące do niego zadania.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Klucz dostałaś w niedzielę, w momencie, kiedy ruszyła druga część eventu.
    Żeby odblokować przejście do piwnicy, musisz go oddać w kwiaciarni (górny rząd, drugie pole od prawej).
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zagma dziękuję za pomoc.

    Czy Autorka wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. tarantula66

    tarantula66 Stały bywalec

    SMOD_Atena i zagma ... pieknie dziekuje za pomoc, mam wszystko odkryte oprocz ostatniej komnaty, do ktorej potrzebny jest ten klucz, poszlam sprawdzic i UDALO sie, jeszcze raz dzieki ... ale jestem gapa i przepraszam, ze dopiero odpisuje, ale w pracy nie moglam, a teraz jestem juz w domu i mam chwilke, wiec biegne tez skonczyc jeszcze ten event, bo czasu zostalo niewiele ...
    Nie mam wiecej pytan.
    Pozdrawiam cieplo
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Również dziękuję i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.