-szalona-

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika -szalona-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Moje kicie też na dworek wychodzą :)
    tak brytyjczyk :D
     
  2. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    :)
    naprawde śliczny jest nie rozumiem jak ktoś mógł go źle traktować
    w ogóle jak można jakiekolwiek zwierze źle traktować
     
  3. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum


    no niestety, kiedy zwierzatko jest małe to jest super ekstra ale jak już urośnie to się wyrzuca i bierze nastepne

    niestety sa tacy ludzie
     
  4. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    eh...
    dobrze, że są też ludzie tacy jak Ty :)
     
  5. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    dzień dobry ;) wpadłam się po sąsiedzku przewitać jeżeli mogę ;)
    i się troszku wtrącić
    do mnie w ten sposób trafił mój piesek :oops: mój wujek powiedział, że jego sąsiad znęca się nad psem, wpadliśmy, zrobiliśmy awanturę i psa zabraliśmy. Pies miał 8 miesięcy wtedy i był strasznie bity przez tego człowieka. U nas w domu dożył 17 lat ale do końca strasznie bał się mężczyzn nawet tych których znał tak jak mój dziadek. Jak widział jakiegoś faceta to od razu kulił się i uciekał.
    taki człowiek to dla mnie człowiek :oops: bo jak można zrobić krzywdę bezbronnemu zwierzakowi.
     
  6. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    dokładnie, dla mnie są wielcy Ci, którzy ratują takie bezbronne zwierzaczki.
     
  7. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    można, oczywiście że można :)
    masz rację i absolutnie się z Tobą zgadzam
    po co takim ludziom w ogóle zwierzęta :eek:

    17 lat to sporo chyba jak na psa, my mieliśmy kiedyś suczkę dożyła nam 13 lat, pewnego dnia wyszła i już nie wróciła

    u mnie na szczęście w okolicy nigdy nie słyszałam żeby ktoś się znęcał nad zwierzętami

    Obie zatem jesteście wielkie :)
     
  8. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum


    ja to kocham zwierzeta, jakbym mogła przygranęlabym wszystkie:)
     
  9. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    dożył 17 lat ;) pod koniec był już strasznie schorowany :( ale kochane było z niego psisko :)
    niestety jest wiele takich przypadków, tak jak patrzę po stronach różnych organizacji pomagającym zwierzętom to czasem aż jestem w szoku jacy okrutni mogą być ludzie. Niestety mamy za małe kary i większość z nich czuje się bezkarnie.
     
  10. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    ja cały czas liczę, że jednak skusisz się na tego małęgo kotka, którego jeszcze nie ma, ale, ale na dniach może :D

    Ja nie zaglądam na takie strony, ale w tv nieraz widziałam co się dzieje...
    Teraz prawie nie oglądam telewizji więc być może dużo mnie omija, bo na pewno coś się dzieje ale czasem lepiej nie oglądać...
    Mojej sąsiadce kiedyś ktoś podrzucił na werandę 3 małe kotki, zawsze to lepsze rozwiązanie niż poźniej się znęcać itp...
    Oczywiście Ona te kotki oddała nam bo za bardzo też za zwierzętami chyba nie była.
     
  11. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum


    tak tak tak ::D:D:D:D
     
  12. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    ja telewizji też prawie nie oglądam ;) ale kiedyś myślałam o jakimś wolontariacie w schronisku, mam jednak chyba za miękkie serce bo bym nie mogła tam pracować :( wszystkie zwierzęta bym chciała zabrać do domu.
     
  13. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    cieszę się:D

    też miałabym pewnie podobnie:D
    może nie wszystkie chciałąbym zabrać ale trochę na pewno
    nie jestem aż tak wielką kociarą itd ale lubię zwierzęta

    dziś mój kochany Józek (kot) :D mnie obudził
    ułożył mi się wygodnie ( dla niego oczywiście) na łóżku na moich stopach, potwór
     
  14. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    mi po prostu jest żal tych zwierząt, że one takie biedne i w kojcach i w takich warunkach :(
    oj kotów tez miałam trochę, jeden to nawet mi się trafił wegetarianin :D zawsze mi podjadał ser i ogórki xD
    chciałabym aby moje mnie tak budziło xD moja to potrafił prze pół nocy gryźć szczebelki od klatki -.-
     
  15. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    hehe moj murzynek zawsze tak robi, ale najpierw zanim sie polozy to musi sobie 'udeptac' miejsce do lezenia i dopiero idzie spac :)
     
  16. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    no tak jak muszą się w tych klatkach męczyć to aż..
    ale lepsze chyba to niż jak ktoś bije i jeść nie daje
    hehe, mi zawsze sie tak ułoży w końcu łóżka na nogach że sie ruszyć nie mogę

    to my z chomikami tak mieliśmy w dzień spały a w nocy buszowały
    biegały sobie w kółku a to tak głośno robiły, że spać się nie dawało

    a moje to na zmiane w dzień na łóżku śpi ten czarny bo się ukrywa przed tym szarym a ten drugi z kolei od rana albo wieczorami
     
    Ostatnie edytowanie: 26 września 2014
  17. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    no to pomyślcie sobie co ja mam w domu :D
    w nocy szynszyl skacze troche słychać
    jak świnka słyszy że szynszyl skacze to ona piszczy żeby jej dać sałatę
    i to tak przeraźliwie piszczy jakby ja obdzierali ze skóry :D
     
  18. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    hehe no to nieźle, my chomika na noc do kuchni wynosilismy ;D a późniaj babcia go przygarnęła :D

    jakaś tam znajoma mówiła, że jak miałą chomika to też jej hałasował w nocy i go ''przestawiła''
    w dzień zakrywała mu klatkę żeby miał ciemno a w nocy paliła mu światło i niby pomogło w dzień sie bawil a w nocy spał ;D
    mi się tak bawić nie chciało;D
     
  19. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    w sumie masz racje ;)
    zastanawiam się właśnie na przygarnięciem jakiego kocura albo pieska xD tylko się jakoś nie mogę zdecydować :oops:
     
  20. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    o to super bo ja mogę Ci tą decyzję ułatwić:D
    niedługo będę mieć małe kotki:p
    Amidamaru już jednego wciskam, ale coś kręci
    Tobie też z chęcią oddam :)