Opinie Szaleństwo na desce oraz hodowla żółwi

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. danusia1502

    danusia1502 Okazjonalny autor

    Mam to samo, miałam nadzieję, że dzisiaj popołudniu już będzie dostępny. Ech, jak zawsze coś :(
     
  2. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Myślę, że masz racje, pokręciłam trochę i ani raz się żółwie nie pojawiły. Cóż, jedni mają żółwie, inni salamandry ;)
     
  3. PiraniaSW

    PiraniaSW Młodszy ekspert

    o_Ooooooo myślałam że mam wszystkie zwierzaki z koszyczka na farmie ;o nie wiem jakim cudem je przeoczyłam.

    Cóż już za późno dla mnie, zanim je rozmnożę to będzie po evencie, tak więc event odpuszczam. Powodzenia walczącym.
     
  4. danagk70

    danagk70 Czeladnik forum

    u mnie po zakończeniu eventu brak -marzenie deskorolkarza i co dalej
     
  5. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    Bry wszystkim
    u mnie na 200 kręceń wyszło tak
    [​IMG]
     
  6. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Gratuluję, ale pięknie :)
    U mnie na 200 kręceń to nawet tyle się nie pojawiło, a jeszcze trafić...
    Ogólnie zakręciłam 1271 razy i zagroda na nim pojawiła się 22 razy, a trafiłam tylko jedną z nich, co za przepaść między farmami, ech...

    Co do eventu hodowlanego, to uważam, że jest bardzo trudny i wymagający, dobrze, że miałam dużo sp i żółwi, bo inaczej nie byłoby kolorowo ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 marca 2022
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Grateczki:)
    z poziomem mialem na mysli to,ze zolwie dostepne tylko do 244 lvl..bo ci co sa powyzej maja od dawna zatrzesienie rozowych salamandr
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    No jakoś szczęście mi dopisuje:D
    nakręciłam sobie na 2 menażerie i na razie starczy
    [​IMG]


    Dzięki;)
    do 244 jeszcze mi trochę brakuje, ale już niedługo też będę kosić te salamandry:p

     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie srednia wypadalnosc jest na poziomie 1,5 zagrody na dobe.
     
  10. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Pewnie te salamandry to jak kiedyś różowe chomiki, które były tylko dla wybrańców, moją farmę takie cuda omijają, nawet teraz z tymi czerwonymi żółwiami żenada, na 1364 kręcenia- tylko 1 zagroda czerwonych żółwi :sleepy:, co prawda do 245 poziomu mam jeszcze daleko, bo w tej chwili prawie 230 poziom na farmie ;), ale pewnie i salamander u mnie nie będzie, a jak już to jedna na milion i ją traf ;)
     
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    U mnie się nawet na kole nie pojawiły czerwone żółwie,a co dopiero mówić o trafieniu xD
     
  12. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    U mnie tak samo. Może mało razy próbowałam 33 zielone i 5 niebieskich, ale żadnych salamander, czy żółwi.
    Ustrzeliłam tylko pomarańczowe żabki :) i kukułki oraz 10 farmarków, a reszta... się przyda.
    Nie miałam dzisiaj czasu policzyć tych żółwi, łazi to wszędzie po farmie, ogrodzie, pod kamieniem, na kamieniach i nie wiem czy jest ich tam 50, czy 100, bo znalazłam jakiś bonus dla zwierząt 100% i raz jest ich 2, innym razem 3, albo 5.
    A jak jeszcze zacznę je kolorować, to już zupełnie się pewnie pogubię.
    Gdzieś widziałam, że 500 sztuk powinno starczyć.
    Tych policzonych w stodole mam 175 i czekam na BB, bo tak to nie ma co zaczynać, chyba, że do misji w spółdzielni.
     
    AngelGina, Aisha1969 oraz kybek93 lubią to.
  13. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    u mnie nadal brak itemu pnącze nie działa mimo skończonego iventu
     
    maslane04 i Aisha1969 lubią to.
  14. maslane04

    maslane04 Książę forum

    To czekamy wspólnie przynajmniej do poniedziałku ( Niestety otrzymaliśmy informację, że z przyczyn technicznych nie uda się w dniu dzisiejszym uruchomić skryptu dopisującego brakujące nagrody. Jeśli tylko uda się wyeliminować problemy techniczne, jego uruchomienie planowane jest na poniedziałek.

    Przepraszamy za utrudnienia i pozdrawiamy).
    "Mamy" przecież weekend >:(. Brak słów.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 marca 2022
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Gdyby nawaliła jakaś płatność/wyprzedaż, to nie byłoby "do poniedziałku".
    Kto by się przejmował jakimś itemem z ewentu.
    Zresztą nie jest powiedziane, że zostanie to w poniedziałek zrobione.
    Kluczowe w OO jest "Jeśli tylko uda się wyeliminować problemy techniczne, ..."
    A jeśli się nie uda?
    ***************************************************************
    Dalej mam opory przed robieniem - drogo.
    Ale jest światełko w tunelu.
    Gdy tak się stanie, to wtedy ewent machnę.
    "Jeśli tylko uda się wyeliminować problemy techniczne, ..."
    xD:cry:xD
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Czy one są to chyba zależy od poziomu.
     
    Aisha1969 i marmlada lubią to.
  17. dworsky0

    dworsky0 Aktywny autor

    jako, że nie zrobię eventu ustawiłem sobie moje picollo
    [​IMG]
     
    22vader i Aisha1969 lubią to.
  18. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    U mnie pnącze działa, item jest. Ale przypuszczam że wynika to z tego że rozpoczęłam event później niż Ci z graczy którzy tylko czekają na rozpoczęcie i przysłowiowe pięć minut później są już po. A stare przysłowie pszczół mówi: Pośpiech wskazany jest tylko przy łapaniu pcheł xD.
    I tak mam niedosyt bo event skończyłam i jakoś tak pusto, siać nie muszę i pilnować żeby zbierać na czas. Co ja zrobię z tym czasem ;). No nic chyba trzeba zajrzeć na tę realną działkę, pogoda ładna to coś się porobi. Powodzenia tym co jeszcze walczą :):)
     
  19. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    U mnie nie działa, jestem stratna - nie mam nagród z pnącza, uważam, że powinni tacy jak ja gracze dostać rekompensatę
     
  20. annamariaczajka

    annamariaczajka Czeladnik forum

    Witam nie mam itemu? Ewent ukończyłam w pierwszym dniu do dziś brak nagród????
     
    Aisha1969 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.