Opinie Szaleństwo na desce oraz hodowla żółwi

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. matołekrzadzacy

    matołekrzadzacy Forumowy żółtodziób

    Zawsze ładuje z każdego rodzaju po rówmo
     
    Aisha1969 i oset53 lubią to.
  2. paladyn09

    paladyn09 Czeladnik forum

    Porobiłem screeny, a więc cytuję np.

    " Napój energetyczny
    Na zakończenie akcji specjalnej
    ten przedmiot zniknie z gry.
    Przedmiot pojawiający się na
    polach - można go zdobyć
    podczas hodowli gadów, Na
    zakończenie akcji zostanie
    wymieniony na sianogrosze i PD."

    Według powyższego zapisu informacji jest zrozumiałe, że przedmiot powinien być z hodowli jak i pojawiać się na polach.
    Aczkolwiek tak sobie myślę, że może to ja źle zrozumiałem tekst skoro z klienta gry proponujecie za każdym razem usuwanie ciasteczek i historii (raczej się to robi w przeglądarkach ale u Was wszystko jest możliwe) :)

    Pozdrawiam
     
    Kasiunia13 i Aisha1969 lubią to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    paladyn09, już wcześniej podałam Ci link do poradnika, gdzie bardzo dokładnie opisano jak zdobyć przedmioty eventowe. Rozumiem, że wbrew temu co wcześniej pisałeś poradnik jest jednak zgodny z rzeczywistością? Co do opisów w grze - mamy specjalny wątek, w którym można zgłaszać niezgodności >>GRA - pod lupą - temat zbiorczy<<.
    Ja osobiście nie widziałam, żeby ktokolwiek z nas proponował czyszczenie ciastek i historii przeglądania, gdy wiemy, że dana osoba korzysta z autonomicznego klienta. Niestety sami nie potrafimy zgadnąć z czego korzysta gracz, więc zawsze warto dokładnie i zrozumiale opisywać problem.
     
    Aisha1969 lubi to.
  4. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    ostatni krok lewej strony nie zrobiony i nie będzie różowych żółwi :eek: taki finał tej imprezy
     
    Aisha1969 i AngelGina lubią to.
  5. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Korzystajac z lepszego samopoczucia trzasnelam sobie dzis zolwiowy evencik, choc wydalam setki tysiecy a moze i wiecej na zolwie, ktorych mialam jakims cudem niewiele ( pewnie przez fabryki ). Za to nie wydalam mnostwa SP.
    Napiecie trzymalo mnie do 2 minut przed 14:00, gdyz zbyt pozno zobaczylam, ze na event... jeszcze nie jest za pozno :)
    Udalo sie jednak i bylo rewelacyjnie, choc nie lubie tak do ostatniej chwili czekac :)
     
  6. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Oj babciu, bo ty zobaczylas o 11 czy potem nawet, ze ciagle mozna. I ja sie tez namowilam i tez mam wszystko, choc duzo wydalam na targu i perfumy tez musialam kupic. To dzis wieczorem jogurthowe party na tarasie??
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    paladyn09, usunęłam post nie związany z tematem.
     
  8. _mlodzian_

    _mlodzian_ Forumowy żółtodziób

    W tych misjach z żółwiami coraz to gorsze nagrody floreny dopiero w ostatnich misjach wcześniej były w przedostatniej a kupon tylko jeden gdzie zawsze było 6 nawet na sp też oszczędzają chyba tym razem nie zrobie ich wcale
     
    marmlada lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event przeszedł do historii, dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.