Opinie Szaleństwo na desce oraz hodowla żółwi

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Dziękuję i przepraszam za zamieszanie, chyba mi się coś robi z głową przez tę wojnę. Tak bardzo się przejmuję i żal mi tych biednych ludzi. A w grze - idzie średnio, bo za mało sp.
     
  2. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Dobra, ze spółdzielni nazbierałem 112 SP, za farmarki też wykupione. Robię co mogę :oops:xD
     
  3. incasent

    incasent Ambasador forum

    Bo siano, marchewkę, czy pszenicę trzeba sprzedawać kiedy trwa jakiś event, który wymaga siania roślinek eventowych :)
    Wtedy na targu wszystko idzie w górę ;]
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak bylo jest i bedzie;)
     
  5. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    witam ivent zakończyłam w czwartek pnącze odpalone :D różowa zagroda zdobyta i fabryczka też :inlove: ale paszy ni ma :cry: strasznie paszo żerny ivent o_O
     
  6. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    Pnącze włączone rano, kłopotów z nim nie było i specjalnie patrzyłam czy PD doliczyło - działa.

    107 pizz w nadmiarze, a brakuje do skończenia i zgarnięcia różowego żółwia - 1 napój.
    SP poszło około 1000 sztuk.
    Kłopot w tym, że żółwie się skończyły, kameleony się skończyły. Anakondy brak, zresztą nie odblokowana.
    Myślałam o tym, żeby połączyć kameleony i żółwie razem ze sobą, ale Kameleon powiedział, że nie zamieni się w żółwia.
    Czekam do rana.
    Ciekawe ile jeszcze tych pizz wyskoczy?
    Czy uda mi się skończyć?
     
  7. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    haaaaa dobre ,spoko jeszcze czas skończysz

    dziś mają uzupełnić po problemach ,spoko

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2022
    mysza199710 i Aisha1969 lubią to.
  8. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    pnącze odpaliłam, zbieram brakujące napoje do różowych żółwi. decyzja o evencie podjęta impulsywnie, pod wpływem emocji i po analizie ilości zużytej SP, zbieranej przez długi czas nie jestem pewna czy było warto.
     
  9. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Pnącze odpalone, rekompensata podoba mi się:)))
     
    Aisha1969 i mysza199710 lubią to.
  10. jolunia59

    jolunia59 Czeladnik forum

    a u mnie pnącze nadal nie działa a o rekompensacie nic nie wiem .
     
    Aisha1969 i mysza199710 lubią to.
  11. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Rekompensata jakaś mi przyszła, ale pnącze nie działa
     
    Aisha1969 i mysza199710 lubią to.
  12. ..Spider-Man..

    ..Spider-Man.. Młodszy ekspert

    Informacje o rekompensacie dostałam ale itemu dalej nie ma i pnącze nie działa.
     
    Aisha1969 i mysza199710 lubią to.
  13. mjanakiewicz

    mjanakiewicz Młodszy ekspert

    Ja nie mam rekompensaty, ani nie mam "Marzenia deskorolkarza"
    Przelogowywanie i F5 nie pomaga :(
     
    Aisha1969 i dorota444 lubią to.
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja dostałam info o rekompensacie i item ale ...ale musiałam sie przelogować i item jest ,pnącze odpalnone 8)
     
    mysza199710 lubi to.
  15. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Przelogowanie nic nie pomogło :(
     
    Aisha1969 lubi to.
  16. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    Zanim następnym razem wejdę w podobny superpaszożerny event, to się naprawdę zastanowię. Czy warto ? Tyle SP żeby zdobyć jakieś tam różowe żółwie i pnącze dające nie wiadomo co po 44 godzinach.
    Nie warto było i zdania nie zmienię.
    Oczywiście były też i zagadkowe zagrody, ale te ostatnio pasek tylko zapełniają. Pozdrawiam wszystkich: co jeszcze walczą i tych co są zadowoleni i tych którzy jak ja zaczęli, a potem szkoda już było tego nie skończyć.
     
  17. Ania

    Ania Ekspert forum

    U mnie pokazało się info o rekompensacie ale nic nie dopisało i pnącza też nie mogę uruchomić.
    Przelogowanie nic nie daje.
     
    Aisha1969 i mysza199710 lubią to.
  18. jolunia59

    jolunia59 Czeladnik forum

    u mnie jest to samo
     
    mysza199710 lubi to.
  19. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    U mnie dopisało się wszystko łącznie z itemem, pnącze odpaliłam bez konieczności przelogowania ...
     
    Aisha1969 i mysza199710 lubią to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli u kogoś nadal nie widać w inwentarzu itemu to proszę wylogować się i ponownie zalogować do gry/ zamknąć i otworzyć klienta ponownie.
     
    Aisha1969 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.