Opinie Szaleństwo na desce oraz hodowla żółwi

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    zgadzam się z tobą jak uda im się to naprawić w poniedziałek to my i tak byśmy dwa razy zebrali pnącze więc samo przez się rozumie że rekompensata powinna być co nie zmienia postaci rzeczy że niesmak mam coraz większy
     
  2. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Bry :) Zgodnie z przewidywaniami skonczyłam dzisiaj event :) Pospałam do 10.00, zebrałam żółwiki i deskorolki, pnacze działa :) Teraz zakrece kołem na zielone wejściowki,może sie trafai cos ciekawego ;)
     
  3. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja właśnie przed chwilą zrobiłam event i też nie mam itemu więc to nie zależy kiedy
    kto zrobił event tylko na jakim "serwerze" jest "umieszczona - działa" jego farma - tak myślę.
    Event strasznie drogi i na dodatek nie dopisuje klonów tak jak to wynika z rozpiski w oazie gdy się je odbiera.
    Nie myślałam że taki błąd też może się zdarzyć:wuerg: do głowy mi nie przyszło
    żeby zrobić skrina.
     
  4. Biba

    Biba Czeladnik forum

    Też niestety skończyłam ivent i zostało mi po nim tylko rozczarowanie i niesmak , bo pnącze nie działa:(
    Więc jaki jest sens takiej zabawy ?
    Problemy techniczne dotknęły niewielka liczbę graczy , wiec jakby co nie ma się po co śpieszyć nawet z informacjami na ten temat.
    Przy poprzednim podobnym ivencie itemik dopisywała pomoc techniczna ręcznie, więc było szybko i sprawnie, więc niesmak był chwilowy.
    Tym razem mam jednak sporo czasu na przemyślenia. Czy rekompensata będzie adekwatna do strat nie tylko tych "materialnych "ale też czy zachęci mnie do dalszej zabawy ?
    Oto jest pytanie:)
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Nie od serwera, tylko od tego, kiedy ktoś zrobił tą środkową część, gdzie było do zdobycia Marzenie deskorolkarza.
     
    incasent, Aisha1969 oraz oset53 lubią to.
  6. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No widzisz i tutaj masz rację , faktycznie środkową część zrobiłam pierwszego dnia.
    No cóż to czekam tak jak inni za tym itemem a mówiono mi że "kto szybko robi ten dwa razy robi'
    oby nie.
     
    incasent, Aisha1969 oraz aleksandra lubią to.
  7. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    U mnie wszystkie itemy są w inwentarzu, do Rzędu poczekam na obniżki na SP, bo nie ukrywam, że tak dużo jej potrzeba do uzyskania wszystkich wypadajek: napój i pizza, że taka obniżka bardzo przydałaby się.
     
  8. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Posty, które nie były związane z wątkiem usunęłam.
    osssmo nie bardzo rozumiem do czego dążysz? Inni Gracze raczej nie są w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom, bo nie mają możliwości bezpośredniego działania.
    bogusiania nie doszukałam się żadnego usuniętego postu, jeśli jednak tak się stało, to musiał być ku temu powód.
     
    Aisha1969 lubi to.
  9. amgmysza

    amgmysza Czeladnik forum

    środkową część zrobiłam jako pierwszy ,ewent już skończyłam a pnącze nie działa brak itemu
     
    Aisha1969 lubi to.
  10. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    dla mnie za ciężki event ...:oops: wystrzelałem się z SP w poprzednim hodowlanym. Środek mam zrobiony tylko nie dam rady raczej dostarczyć 150 szt pizzy i energetyków ( jestem na etapie 32)
     
  11. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    Hejka :) czy ktoś wie czy będzie obniżka SP do 1 sztuki podczas hodowli??
     
  12. natronka

    natronka Forumowy żółtodziób

    Też zrobiłam środkową część na początku i też nie mam tego itema
     
    oset53 i Aisha1969 lubią to.
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam
    a moim zdaniem skoro dali ewent to nie wazne która częsc sie zrobiło czy pierwsza była srodkowa ,pierwsza czy trzecia item powinienbyć i tyle
     
  14. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    A teraz drugi post usunięty, a mógł być zwyczajnie cytowany :( Nie tylko wczorajszy mój post został bez przyczyny usunięty, ale także gracza, którego cytowałam. A napisałam tylko i wyłącznie o słabych, nieadekwatnych do poziomu gracza nagrodach imprezowych na kole, ale także odniosłam się do aktualnego eventu, więc powodu usunięcia mojego postu nie było najmniejszego. Więc dziękuję, nie będę więcej pisać na forum gry, która jest tylko dla bogatych i super szybkich graczy, a krytyka, nawet konstruktywna, niemile widziana. Przykro mi :(
     
  15. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    środkową część zrobiłam pierwszego dnia item siedzi na pnączu które pięknie działa aczkolwiek drogie to pnącze jak ... oj tyle super paszy to jeszcze nigdy nie wybuliłam w evencie hodowlanym już o żółwiach nie wspomnę że pustki w stodole
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czy aby na pewno szukasz swoich postów we właściwym wątku? jeśli chodzi np. o ten post:

    to jak widzisz cały czas jest, tylko w innym temacie.
     
    dantic3, Aisha1969 oraz bogusiania lubią to.
  17. dotas

    dotas Stały bywalec

    Chyba masz rację. Ja skończyłam event wczoraj. Miałam wszystkie itemy i pnącze działa.
     
    dantic3 i Aisha1969 lubią to.
  18. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    U mnie event również skończony , pnącze odpalone wszystkie itemy są , środkową część jak niektórzy też zrobiłam jako pierwszą ,super paszy poszły ogromne ilości , zapasy tak mozolnie zbierane :p uszczuplone prawie do zera , teraz trzeba na nowo je pomnażać .Powodzenia nadal walczącym a wszystkim miłej niedzieli życzę :)
     
    dantic3, Aisha1969 oraz kizi_mizi lubią to.
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wszystko się zgadza :) jeżeli zrobiłaś środkową część po godz. 16-ej, bo wtedy usunięty został błąd w grze:

    "Informujemy, że błąd z prawidłowym dopisywaniem przedmiotów został usunięty.
    Jeśli chodzi o Graczy, których błąd dotknął (czyli tych, którzy zakończyli zadania przed wgraniem poprawki) - jutro uruchomiony zostanie specjalny skrypt, który dopisze do kont brakujące przedmioty. ..."
    Kto zrobił środkową część wcześniej, to niestety do dzisiaj nie ma itemu i skrzyni bonusów (i nie wiadomo czego tam jeszcze).:(
     
  20. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    ewent już skończyłam a pnącze w dalszym ciągu nie działa brak itemu
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.