Sygnaturkownia

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika ankagdw, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    miłego dzionka życzę:D
    wpadłam na kawusię,dziś na krzywy ryj:D:oops:
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Vaiot przytargala tyle z Bozenka ze nam na tydzien starczy :D czesc Mamcia :D
     
  3. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Oj tam oj tam :p jedzenia nigdy za dużo... a poza tym miałaś mieć drzwi salonowe xD
     
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dobrze,że u Was mogę się pożywić,bo w Nałogach zeżarli wszystko,nawet skórki nie zostawili:cry::oops::D:p
     
  5. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    oj :( jak oni tak mogli :(
     
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a niech im będzie na zdrowie:)
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Czestuj sie Ewa jak znam Vaiot to jeszcze przytarga nie raz fure jadła :D
     
  8. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

  11. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    cześć Aniu Twoje śliczniutkie,jakie są wymogi teraz na awatar bo robię na 100/100
    cześć Ewuniu jak właścicielce Elżieta Górniak się nie spodoba to szybciutko przerobię dla Ciebie chyba że coś pokręciłam z nickiem
     
    Ostatnie edytowanie: 27 sierpnia 2014
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    nie trzeba:D
    mam duuuuuuuuuuużo kiecuniek:D
    ta jest śliczniutka,ale ma właścicielkę:D
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Bogusiu EwaGornik tylko avka chciala i ona ma nik ewagornik a chciala literke E z kwiatkami;) a nasza mamcia ma nik teraz *Ewa*
    Co do avkow rozmiar max moze byc 200x200 aleee...ciezki tylko na 39,1 chyba(jak dobrze pamietam)wiec zeby odchudzic avek czesto trzeba go poprostu obciac i zmniejszyc:( no niestety malo komfortowe to ...ale coz..
     
  14. Naoma

    Naoma Młodszy ekspert

    okruszki pozbierałam :cry:
     
  15. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

  17. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

    Kochani ja mam na imię Elżbieta a nie Ewa Górnik i jestem bardzo ale to bardzo wdzięczna za Avatarek i sygnaturkę :)

    Bogusia bardzo bardzo dziękuję za te cuda :)

    Posty połączyłam, jeżeli chcesz coś dodać - użyj opcji edytuj.
    BA_Musa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 sierpnia 2014
  18. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    to nie wiem czy nick Ci zmienić w sukienusiach napisz na jaki to poprawię ,jak się podoba to dobrze bo pomyślałam żebyś miała komplecik
     
    elzbietagornik52 lubi to.
  19. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

    Bogusiu wszystko jest ok jeszcze raz bardzo dziękuję za piękny komplecik...
     
  20. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Witam wesołe kobietki :D
    Aniu masz rację co do wagi i wymiaru avka ..ale można zrobić również wymiar 200x200 - tylko go zapisać jako jpg ..z tym obecnym tak zrobiłam :) w przypadku png to inna bajka - albo podłożyć tło i zapisać jako jpg , albo zmniejszyć i zapisać jako png ..tylko jak jest mniejszy to wydają mi się deczko zamazane :eek::oops:...ale ja deczko ślepawa to mogę się mylić..;D:D
    ale fajnie że owieczki oddali ...
    pozdrawiam Was serdecznie , na Śląsku słoneczko nieśmiało zza chmur wychodzi ..:)

    PS. mam nadzieję że nie gniewasz się na "moje rady"..co niektórzy sobie nawet nie życzą aby do ich wątków wchodzić - :p:p
    PS2..kurcze nie wiem co te "owieczki- buźki" znaczą - ale ze mnie mamut ..:D:D