Sygnaturkownia

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika ankagdw, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2014
  2. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

    Aniu czy ten Avek z literką-* E-* jest dla mnie jeżeli tak to bardzo dziękuje literki są piękne :)
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Tak,rano moze jeszcze cos sklece ,dzisiaj padam juz od tego szycia :D
     
  4. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

    Jeszcze raz Aniu bardzo dziękuję Avki są piękne :)
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Nie ma za co ;) zajrzyj jutro popoludniu cos tam jeszcze uszyje ;)
     
  6. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Witaski z ranka :) to jezyk jest :D nie misio:p:D a przez te jego oczka to jakosc marna sie zrobila ale dalam bo słitasny taki byl to co bedzie tak sam jak gapa siedzial :D
    Ale nudny ten event..nie lubie tych 8 godzinnych badyli...jeszcze 20 tysi wymyslili...yhhh:confused:
     
  8. benia

    benia Fanatyk forum

    Dzień dobry:) miłego dnia życzę :)
    przyszłam się przywitać oka ucieszyć ślicznymi kiecuszkami:)
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Witaj Bozenko ;) dzisiaj uszyje Ci ta druga kiecunie ,ale to jak sie obudze -narazie jestem w polowie kubka :D:D:p
     
  10. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

  11. Naoma

    Naoma Młodszy ekspert

    Witam obecnych i nieobecnych na forum;)
    życzę miłego dni
    a;)
     
  12. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Dzień dobry i miłego,słonecznego dzionka:)
    Aniu jak znajdziesz chwilkę to proszę uszyj dla mnie jeszcze jakąś kiecunię na zimowe wieczory...coś z choinką i padającym śniegiem oraz coś ze skorpionkiem ala Mikołajkiem;)
    Moja szafa świeci pustkami a ja zapragnęłam ja nieco zapełnić :p:D
     
  13. benia

    benia Fanatyk forum

    Aneczko nie ma pośpiechu na nagusa nie latam:D a o kawie na rozbudzenie zapomniałam :p:D
    ale już nadrabiam zległości kawowe:D:D
    jeszce raz miluśkiego dnia wszystkim u mnie świeci dziś pięknie słonecko :D:D

    [​IMG]
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Basiaaa czekaj ,bo ja jszcze nie obudzona :D wez mi wytłumacz jeszcze raz jedna ma byc zimowa z choinka,a druga ze skorpionem i Mikolajem?dobrze zrozumialam?

    Czeeesc dziewczyny :D na Was zawsze mozna liczyc,ze rano kawki jest sie z kim napic:D:rolleyes: u mnie pochmurno:( wczoraj caly dzien padalo:confused:
     
  15. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    jaki język? o_O ja tu nic nie widzę.... chyba też się jeszcze nie obudziłam ale za to przynoszę to: :p
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    smacznego :p i miłego dnia :p
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahahaaha jeżyk-jeż - takie kolczaste male zwierzatko :D:D a nie język :D:p
    ło matkkkooo ale zes naznosila tutaj jadla toz to sniadanie na cale 2 tygodnie chyba ze dziewczyny pomoga to na tydzien :D:D
     
  17. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    ah jeżyk... ja tam widziałam misia [​IMG] (chyba czas ubrać okulary.... chociaż wątpię że coś dadzą [​IMG] )

    a śniadanie tak ładnie wyglądało że musiałam się podzielić i przynieść tu [​IMG]
     
  18. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

    Aniu będę Ci ogromnie wdzięczna za tak piękne avki już się cieszę na kolejne :)
     
  19. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Aniu dokładnie tak - jedna zimowa i druga nieco tez ale bardziej Mikołajkowa ...
    Jako żem skorpionek ( a te zbyt przyjaźnie się nie kojarzą ) to chcę się jednak jakoś mile kojarzyć rozdając prezenty pod choinkę :D
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    czekaj czekaj to skorpion przebrany za mikolaja ma byc?:D:D:p znaczy w czapuszce czewonej z pomponem?:D
    Ale fajne emotki dali - owiecki nasze :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 27 sierpnia 2014