Sygnaturkownia

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika ankagdw, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Dziękuję bardzo
     
    RosesFarm lubi to.
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Bogusiu jest śliczna poprosze avatarka :) a czy z ktorys z tych moich zdjec cosik bedzie mozna zrobic ?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 kwietnia 2018
    RosesFarm lubi to.
  3. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Proszę może coś takiego
    [​IMG]
    https://vpx.pl/i/2018/04/18/ewa3.png

    [​IMG]

    [​IMG]
    Mam nadzieję ze chodziło ci o samego pieska z obrazków
     
    Ostatnie edytowanie: 18 kwietnia 2018
    -mala159- lubi to.
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Bogusiu tak chodziło mi o samego psa,jest extra,wielkie dzieki :* :* :inlove:
     
  5. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Wiosna w pełni, a ja w zimowym ubranku, czy mogę poprosić wiosenną szatkę może być z moją dziewczyną, bo bardzo się do niej przyzwyczaiłam.
     
  6. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Proszę może coś takiego
    [​IMG]

    http://vpx.pl/i/2018/04/19/olka.gif

    [​IMG]
     
    olkaa001 lubi to.
  7. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    ojej śliczna ,dziękuję bardzo:)))))))))

    nameczyłam sie strasznie bo nigdy nie wklejałam ,ale gdzie zrobiłam błąd że takie malenstwo mi wyszło
     
    Ostatnie edytowanie: 20 kwietnia 2018
  8. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Usuń to co masz .Skopiuj link z pracowni i wklej
     
    olkaa001 lubi to.
  9. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    i mam tylko link ,nie wiem co zle robie
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Wklejasz go w ikonę [​IMG], a nie w pole co tam jest.
     
    olkaa001 lubi to.
  11. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    hahaha ja cie nie mogę i po co ja się tyle męczyłam jak to tak prosto:)))))))))))))))))))))))))


    Dziękujęęęęęęęęęęęęęęęe Wam:)))))
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Można też link bezpośrednio w post też dać, tak jak próbowałaś, ale wtedy trzeba użyć kodu [.IMG] [/IMG] (bez tej kropki, inaczej forum nie przepuści). I link pomiędzy nawiasy.
     
  13. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    super, człowiek ciągle się czegoś uczy:)))
     
  14. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Czy nieśmiało mogę prosić o sygnaturkę? :)
    Lubię matematykę i wszystko co z nią związane. Chciałabym, żeby sygnaturka była opatrzona napisem (niekoniecznie w takim układzie, może być ciągiem w jednej linii) jak na obrazku
    [​IMG]

    Tło...? Zdaję się na Was :) Bo nie mam pomysłu, żeby tekst nie zlał się z tłem.
     
  15. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Zobacz czy taka może być jak coś nie tak pisz
    [​IMG]

    https://vpx.pl/i/2018/04/21/becia.png

    [​IMG]
     
    RosesFarm lubi to.
  16. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum


    hejka.
    zobacz czy tak by ci odpowiadalo:

    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2018/04/22/ania1713.png
     
    ania1713 lubi to.
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Prześliczna :inlove: A da radę, żeby tak -1 była pod pierwiastkiem tak jak tu [​IMG]? Chodzi o ten "daszek" nad liczbą.
    Trochę to takie czepialstwo z mojej strony :p ale jakby dało radę, to byłoby bosko.
     
  19. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witam :)
    Zaglądam tu już od jakiegoś czasu i nie mam śmiałości wejść, ale wreszcie się przełamałam . Jestem pod wrażeniem tych wszystkich śliczności, a że sama dotąd bez ubranka latam no to może i dla mnie by się coś znalazło.Co prawda nie wiem czy dam radę wystroić się samodzielnie w taką sukienusię - zakładając że ją uszyjecie - ale mam nadzieję że mi ktoś pomoże i poinstruuje jak to zrobić :)
    Na początek powiedzcie jak się składa zmówienie i jakie warunki trzeba spełnić by zostało ono zrealizowane ?
    Pośpiechu nie ma, poczekam cierpliwie na owe instrukcje :)
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    :cry:nie zapisalam wersji roboczej .... w sensie takiej wersji gdzie otwieraja mi sie w programie wszystkie warstwy osobno i zmieniam to co nie pasuje a reszta zostaje bez zmian...w zwiazku z tym musiałabym robic wszystko od nowa :sleepy:
    druga sprawa jest taka ,ze ten pierwiastek to i tak cud ,ze udalo mi sie zakombinowac z exela i jest jaki jest...:oops:chyba , ze mu daszek spróbuje wydłuzyc...no zobacze jak mi czas pozwoli , bo ostatnio czasu jak na lekarstwo:(:cry:
    moze umowmy sie tak ,ze załozysz sobie na troche ta (mysle ze pare dni) a ja ci podrzuce na zamianke poprawiona,ok?;)

    w sumie oprocz tego co napisalam w poscie nr 1 to nie ma zadnych dodatkowych warunków.wystarczy przyjsc napisac w miare zrozumiale czego sie oczekuje i tyle.;):paaa i cierpliwie czekac na odbiór kiecki xD:cry: