Sygnaturkowe Trio

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika Wika7022, 30 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wika7022, oraz krasnoludek10, zapoznajcie się proszę z Regulaminem forum : >>>klik<<<.
    Szczególnie z poniższym punktem :
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak już upomnienie rzuciłaś to może chcesz komplecik ;) ??

    PS. Może odejdę... ale tylko z pracowni ;)
     
    dantic3 i JMJH lubią to.
  3. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

  4. Dziękuję bardzo :) Miła niespodzianka późną porą :) Będzie mi sie lepiej spało.
     
  5. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    Cieszę że ci się niespodzianka spodobała.Niech się dobrze nosi:)
     
  6. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Witam.. Esterko, bardzo mi sie podoba sygienka dla Afrodyty. Czy moglabys skroic cos podobnego tez dla mnie? Tez w jesiennym klimacie, napis Hania ?
     
    krasnoludek10 i dantic3 lubią to.
  7. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 12 października 2015
  8. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    juu.. Dziekuje bardzo, Esterko, przepiekna.. Lezy jak ulal.. :)

    [​IMG]
    I czy mozesz mi taka sama zrobic jeszcze z napisem Hani, o wysokosci tylko 160 px na czeskie forum? Moze byc i dluzsza - tam mozna szerokosc do 1.000 px (ale taka dluga nie musi byc).. prosze..
     
    krasnoludek10, dantic3 oraz Esterka23 lubią to.
  9. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    Pewnie ze zrobię i tak się nudze :)
     
  10. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje bardzo, bedzie sie cieszyc.. I potem mam jeszcze kolejna prosbe - jesli dasz rady.. ja jeszcze nie dalam zupelnie...
    Czy umiesz tez bananowe literki?
     
    krasnoludek10, dantic3 oraz Esterka23 lubią to.
  11. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    Oj Haniu z Bananowymi literki jeszcze nie umiem robić.Proszę Haniu Niech się dobrze nosi


    [​IMG]
    http://s5.ifotos.pl/img/Hanipng_shspqww.png
     
  12. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje bardzo, Esterko, juz przebralam sie tam tez.. Super... :)
    [​IMG]
    Hm, potem bede musialam probowac dalej z tymi bananami...

    I tutaj ta jesienna, ale z takimi bialymi brzozowymi literkami, jak ma Afrodyta - na czeskie forum dla Margziam - czy mozesz zrobic?
    Tez tylko max. 160 wysokosci, mniejsze literki niz te u Hani, zwierzatka i listki tez, jak mam u Hania i Hani.. dlugie wedlug potrzeby.
    I nie musisz spieszyc sie, glownie, zeby byla piekna.. Napis Margziam (chodzi o male dzieciatko, ktore zmarlo i teraz jeszcze jest male)..
    Do avku M z tym ladnym zwierzatkiem na lewej stronie (nie wiem, jak jest po polsku, w slowniku nie mam tego - po czesku "koloušek")..
    Prosze, jesli bedziesz mogla..

    I - jak robisz te drewniane literki?
     
    krasnoludek10, dantic3 oraz Esterka23 lubią to.
  13. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    Jutro zrobię sygnaturkę :)
     
  14. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje :)
    [​IMG]
    Smacznego zycze, dobrej nocki i kolorkow :)
     
    krasnoludek10, Esterka23 oraz dantic3 lubią to.
  15. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    krasnoludek10, krasnal592 oraz JMJH lubią to.
  16. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje bardzo, Esterko, myslalam, ze Ci cos przyszlo do tego i mialas cos innego wczoraj. U mnie dzis wieczorem, kiedy przyszlam, dlugo nie dzialal internet..

    Udalo Ci sie, jest piekna, bardzo. Czcionka jest fajna, dobrze wybralas. Dziekuje bardzo :)
    Tylko u tego avku myslalam to drugie zwierzatko - jak Bambi.. Ta wiewiorka, to jest jako ja :) Ladniejsza ode mnie, to prawda, ale jest taka gruba, podobnie jak ja jestem.. ale to male dzieciatko nie jest takie, mysle. Mysle, ze ten Bambi wiecej odpowiada.
    Wystarczy glowka i uszy i czesc ciala. Moze byc na lewej stronie, zamiast kasztankow (albo te kasztanki z listkami obrocic - jak obraz w lustrze) i przez tylek juz to M. Co myslisz?
    I mozesz ten avek zrobic 200x200 lub 160x160 px, bedzie Ci sie z tym lepiej pracowac, jesli nie masz odwrotne problemy ode mnie (mnie sie lepiej pracuje z wiekszym rozmiarem).. System nie ma problemu z tym i zmniejszy go. :)

    Aha, teraz widzialam, ze Ty robisz avki w PNG i te sa ciezsze - to dlatego musisz je robic mniejsze, tak?
     
    Ostatnie edytowanie: 14 października 2015
    krasnoludek10 i Esterka23 lubią to.
  17. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    Witaj Haniu proszę dorobiłam avatar :)
    [​IMG]
    http://s10.ifotos.pl/img/mag1png_shahhex.png
     
    krasnoludek10, krasnal592 oraz JMJH lubią to.
  18. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje bardzo, Esterko, piekny.. juz ide sie przebrac na Margziam :)
    I prosze, jak sie to zwierzatko (jak Bambi) nazywa po polsku? Po czesku to jest "koloušek". W slowniku tego nie mam :cry:

    I tutaj cos dla Ciebie - smacznego zycze.. :)

    [​IMG]
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bambi był jelonkiem :)
    [​IMG]
     
    krasnoludek10, JMJH oraz Esterka23 lubią to.
  20. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje bardzo, Zgredziu, za odpowiedz :)
     
    krasnoludek10 lubi to.