Survivor: Maldives- Brawn vs Brain vs Beauty

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika kamel98, 7 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    napisze tak na marginesie że wątek survivoru przebił o głowę pozostałe wątki na kurzej grzędzie pod względem oglądalności, Kamil wielkie gratulacje, to chyba sukces :D
     
  2. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    W końcu podobno przechodzimy do historii biorąc udział w tej edycji Aniu :)
     
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Idźcie już spać finaliści, nocne markixD
     
    dantic3 lubi to.
  4. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    Przeczytałam teraz rozumiem 100% :D
    i idę spać :D
     
    dantic3, *Happygarden* oraz waderówek lubią to.
  5. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Jutro w godzinach popołudniowych zostaną wysłane do jurorów specjalne kartki na których umieszcza Nick osoby, która według nich powinna wysłać. Ogłoszenie wyników głosowania jurorów odbędą się się jutro o 21:00 lub w sobotę o 20:00 w zależności od tego czy każdy juroro dostanie to czego. Chcę xd powodzenia wszystkim i bardzo wam dziękuję. Za. Super. Finał

    No i tak przechodzimy do historii i to w wielkim. Stylu :D
     
  6. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Ten koleś rozwalił system, siedział tak całą finałowa radę:D
    [​IMG]


    A i pytanko do naszej trójki:D

    Dlaczego nie zasługujecie na wygranie tej edycji??
    I nie mylić mi tego pytania z pytaniem dlaczego reszta zasługuje bo nie o to mi chodzi.
     
    Rashimka i dantic3 lubią to.
  7. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Czekałam wczoraj na ciebie, spryciarzu;). I się nie doczekałam:p. Ale co ma wisieć nie utonie. Prawda?
    Podoba mi się twoje pytanie. Pomyślałam, przemyślałam, rozłożyłam siebie na kawałki, a potem ponownie złożyłam w całość. I wiesz co mi wyszło? Nie ma żadnego powodu, dla którego nie miałabym wygrać tej edycji. A czy zasługuję? Odpowiedź należy do was, jury.:)
     
    kybek93 i dantic3 lubią to.
  8. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    Hmm wiesz co Wojtek... żałuję jednej rzeczy w tej grze a mianowicie tego, że nie zostawiłam ciebie i nie wyeliminowałam wtedy rybki jak było w planie... miałam jak cię wyratować wystarczyło ci dać bożka którego mi dałeś :D ale wtedy się ciebie obawiałam i nie wiedziałam na ile bystry jest mój sojusz żeby się zorientował, że twój bożek którego użyłeś, nie jest twój tylko ktoś ci go dał z plemienia w którym ja byłam, jakby to ktoś odkrył to bym została na lodzie z tobą i z Agatą :D nie wiem jakby się wszystko potoczyło wtedy. I teoretycznie wiem że kłamanie w survie jest dozwolone i wręcz wymaga się od graczy żeby kłamali, żeby gra była ciekawsza, ale ja nigdy nie byłam zwolennikiem kłamania. A w twoim przypadku cię okłamałam i to trzy razy ("a kogut zapiał") chociaż dwa poprzednie kłamstwa jakoś bym jeszcze przetrawiła; to było złamanie moich zasad, którymi się kieruję w życiu i w tej grze również. Więc to chyba jedyna rzecz, która sprawia, że czuję iż na finał nie zasłużyłam bo zmieniłam siebie, żeby wygrać coś, no właśnie co? jak Piotr pisał do tej pory nie wiem o co my gramy i czemu niektórym z nas tak na tym zależy :D tak poza tym uważam że grałam grę totalną jak nazwał to Adrian i na zwycięstwo zasługuje :p


    EDIT: odpowiadam dziś do około 14, a później dopiero po 22, idę na świąteczne zakupy :D więc proszę się nie niecierpliwić bo na pewno odpowiem :D
     
  9. SosMenJade

    SosMenJade Mieszkaniec forum

    Herbaciarko - Czy na początku gry się bałaś? Działaś od razu czy się miotałaś?

    Waderówek - Walcz o mój glos, zrób ranking. A jeśli nie chcesz robić rankingu - bo po co? - to odpowiedz na pytanie: po jakim czasie ogarnęłaś surva <bo chyba ogarnęłaś>, zrobiłaś to sama czy z czyjąś pomocą?

    Pietruchin - Jeśli nie zależy Ci na wygranej to czemu nie zrezygnowałeś? Inni daliby wszystko żeby być w finale, a Ty im tę możliwość zabrałeś.
     
  10. herbaciarkaAnia

    herbaciarkaAnia Komisarz forum

    Nie bałam się, czego się tu bać? Najwyżej odpadnę, zaczęłam działać od pierwszej rady, tworząc sojusz ja, Adrian, Piotr i Mati. Mam wrażenie że nigdy się nie miotałam, wiedziałam kogo mam się trzymać i jaki jest plan, kto idzie do eliminacji kogo trzymam do f6, dlatego dla was obserwatorów i graczy to było nudne i przewidywalne.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2014
  11. marmolaaada

    marmolaaada Zaawansowany

    eh, ja po prostu nie lubię jak ktoś się nad sobą użala

    Herbaciarko, rozumiem, ze nie możesz żyć za Agatę, ale ja tez nie mam prawa ją teraz spytać, a ta sytuacja była po prostu.. nie przyjemna. No i zabrakło zadania finalowego, które zapowiadało się tak ciekawie ;____; hm... chyba coś jeszcze miałam powiedzieć, ale zapomniałam xd

    krasnalu, dzięki za radę!
     
  12. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Jurorzy- męczycie finalistów do jutra do 20:00
    O 20:30 rozpoczynamy odczytywanie głosów.
    Po ogłoszeniu zwycięzcy spotykamy się wszyscy na gg na Reunion Show- zjazd uczestników : D
    W międzyczasie jeszcze wkleję zapowiedź nowej edycji ; D


    A i jury...głosujecie tylko i wyłącznie na tych karteczkach. Korzystajcie z jakiś fikuśnych czcionek, ozdabiajcie glosy...no żeby były ładne...tak na finał : D. + oczywiście uzasadnienia, ale one osobno, broń boze nie na głosie xD

    [​IMG]
     
    MOD_Magiczna lubi to.
  13. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    no to się Amando nad sobą nie użalaj... No ja też za tym nie przepadam... Więc głowa do góry i do przodu (tą edycję zostaw już za sobą)

    Krasnal - chyba Cię coraz bardziej lubię. Jesteś tu najmłodszy, tak? A w którymś tam miejscu napisałeś tak mądrze, jak dorosły... Cóż, siła charakteru bierze się nie z wieku...Brawo


    Kamil a karteczki do Ciebie na gg czy tu na Forum?


    Aaaaa - pytanie do Piotrka, Irminy i Herbaciarki - jaki jest Twój ulubiony kolor? (bardzo ważne do karteczki)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 grudnia 2014
    *Happygarden* lubi to.
  14. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    kartki do mnie i tylko do mnie. TO ja je będę wklejal na forum :D
     
  15. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    ok
    Kamil a Ty masz może odcinki Survivora, jakbym sobie chciała pooglądać?
     
  16. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Jade . Odpowiadałem już na to pytanie . Nie zrezygnowałem bo uważałem , ze gra jest naprawdę super . Chcialem być jej uczestnikiem tak długo jak sie da ,ale bez napinania na wynik . Gdybym odpadł jako 5 czy 10 uczestnik nie czułbym zawodu , bo to gra i od pierwszych chwil mialem świadomość ,że jest wielu lepszych ode mnie. No i jak już wiesz po wyjaśnieniach Ani wspierałem ją w drodze do sukcesu jako lojalny sojusznik . Cos obiecalem jej na samym początku w podziękowaniu za wsparcie w każdej niejasnej dla mnie sytuacji a tych było milion . A potem juz nie chcialem sam zrezygnowac bo poznalem super ludzi a i zadania szły mi coraz lepiej . I tylko ten finał i te przykre dla wszystkich teraz wymiany zdań ,są dla mnie prawdziwym rozczarowaniem survivoru.

    Wojtek. Akurat w moim przypadku odpowiedź na Twoje pytanie znają chyba wszyscy aktywni uczestnicy gry . Na zwyciestwo w sensie zajecia pierwszego miejsca nie zasługuję bo co najmniej kilka, a może kilkanaście osób bylo ode mnie lepszych w knowaniach ,zawiazywaniach sojuszy , zasadzkach , poszukiwaniach bozka czy zadaniach . Postawilem na socjal i to w tej edycji byl strzał w dyszkę . Dodam jeszcze ,że obserwując zmagania na wyspie odkupienia i koszenie wszystkich przeciwnikow przez takich Mistrzow jak Kasia czy Ty nie mialem wątpliwości ,ze moje zesłanie tam oznaczalo położenie glowy pod topór i przyjecie porażki z pokorą bo zwyczajnie bylem słabszy . No i to co powiedzialem wyżej do Jade . Już sam udział w tym finale powinien być udziałem kogoś kto bardziej niż ja miałby sie z czego tłumaczyć .

    Ale super miejsce na post :) wprost pod Magiczną Czerwoną sygnaturką :) i to tez odpowiedz na pytanko od niedawna czerwony !
     
  17. Yottskry

    Yottskry Okazjonalny autor

    Brawo za ten post.
    Tylko pisze go osoba, która NIGDY dosłownie NIGDY nie napisała do mnie jako pierwsza.
    Nie zauważyłem by Katana miała świetny social. No, ale po co odzywać się do zwykłego debiutanta, którego niełatwo wybadać i z którym nie ma zamiaru się grac i kombinować.

    Amanda nie wiedziała właśnie komu zaufać gdyby zaufała mnie to prawdopodobnie była by dziś w finale ze mną albo jako ktoś kto mnie później wywalił.

    Pytanie do herbaciarki.
    Określisz siebie jako bohatera czy złoczyńce ?
    Odpowiedź uzasadnij.
     
  18. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Magiczna- mam na komputerze kilka sezonów, a tak to sie je ściąga i zdobywa po internetach : D (można tez ogladac na internecie, ale jakość czasami zostawia wiele do zyczenia)
    wyslalem ci na GG linki do odcinków najnowszego sezonu i instrukcje ich zdobycia xD
     
  19. Yottskry

    Yottskry Okazjonalny autor

    Skoro Kamel napisał post to mogę pisać :D
    Pytania do wszystkich :
    1.Czy uważasz, że wygrasz te edycję ?
    2.Jak uważasz jaki będzie stosunek głosów ?
    3. Napisz jak uważasz na kogo dany sędzia zagłosuje.
    Przykład :
    Osoba X zagłosuje w finale na osobę Y
    Tak z każdym sędzią.
     
  20. marmolaaada

    marmolaaada Zaawansowany

    Wybacz Yottskry, ale ciężko zaufać takiemu krętaczowi. Po prostu byłam przekonana, ze prędzej czy później mnie też wystawisz.

    Pytanie do waderówek
    Jak sądzisz. Czy dla Tadeusza lepsza byłaby dieta bogata w ziarno+banany, czy może owoce z dużą ilością bananów? Odpowiedź uzasadnij.

    Herbaciarko
    Spróbuj zgadnąć kolor moich włosów i oczu.
    :>
    bardzo proszę o odpowiedź na te pytania.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.