Super Pasza - Zmiana

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 14 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

 1. Tak

  82,3%
 2. Nie

  17,7%
 1. picantinio2012

  picantinio2012 Generał forum

  w nocy to może się wyprodukować tylko jedna porcja, no może dwie jak wstawisz wcześniej i zbierzesz później, noc nie trwa 18 godzin, więc zahaczasz o dzień.. to nam daje plus minus 40 szt. miesięcznie..
   
 2. zzizzie

  zzizzie Chodząca legenda forum

  Na turbo młynie wychodzi o połowę krócej ;)
  I jeszcze jakieś pnącze jest podobno do skracania produkcji.

  Nie bardzo mam na co zagłosować w tej ankiecie... bo z jednej strony pewnie, że byłoby fajnie...
  ... ale z drugiej strony po pierwsze i tak tej SP byłoby za mało na sensowną zabawę w oazy, a po drugie firma jednak na czymś potrzebuje zarabiać.
   
  Lunari78 i zletrafileskotku lubią to.
 3. skaliwa

  skaliwa Fanatyk forum

  W turbo młynie przez 18 godz mozna ukręcić 4 SP a wiec przeciętnie w ciągu miesiąca przybywa ok 120 SP z młyna, tego pnącza skracającego czas produkcji na szczęście nie wykupiłam, bo wielkie zamieszanie z nim było.... BP trochę samo siebie przelicytowało i potem rakiem sie z tego wycofało. Nie głosuję, bo nie ma opcji: Jest mi to obojętne.
   
 4. picantinio2012

  picantinio2012 Generał forum

  witam, jeżeli mamy turbo młyn i pnącze skracające czas produkcji paszy, oba bonusy za realną kasę, no i do tego nie będziemy brać udziału w kolejnych, coraz częstszych, eventach hodowlanych, no i jeszcze zapomnimy całkowicie o misjach hodowlanych, to rzeczywiście kiedyś się dorobimy duuużo super paszy. Mam 94 level, pnącze walentynkowe, czasem się szarpnę na młyn, żeby podgonić produkcję paszy dla niezliczonych już zwierząt i mam 31 niedokończonych misji hodowlanych. Dodam, że w eventach, jak biorę udział, to muszę dokupować super paszę. Uważam, że jest konieczne skrócenie czasu produkcji super paszy, jak również dopuszczenie produkcji tej paszy w młynie na wyspie. Głosuję na tak, absolutnie..
   
 5. skaliwa

  skaliwa Fanatyk forum

  Co do produkcji SP na wyspie, to jestem zdania, ze powinno tak być... klonujemy przecież takze zwierzęta wyspowe, wiec jak najbardziej...
  Co do turbo młyna, to mój kręci SP przez 24h, czasami robie przerwę na paszę dla zwierząt, ale to jak mam wystawione na polach zagrody. Biorę udział we wszystkich eventach hodowlanych, wiec SP zużywam na bieżąco, ale nie klonuję do oporu, tylko przychodzi moment, kiedy mówię stop, bo nie ma przeskoków, ew. to co miałam zrobić, juz zrobiłam - jestem oszczędna ;):p
  Dużo SP zdobywam robiąc misje w spółdzielni i czasami na kole fortuny też mi się poszczęści z imprezowych wejściówek. Na brak SP nie narzekam, obecnie mam ponad 600 szt i ciągle kręce.
  Na prawdę turbo młyn jest o wiele korzystniejszy cenowo, niż kupowanie pakietów na konkretny event, bo mozna ukręcić 2 razy więcej SP niz normalnie i jeszcze zwykłą dla zwierza.... a i zapomniałam, że często w eventach coś trzeba ukręcić, jak np. ostatnio doniczki.
  Nie wiem ile kosztują pakiety SP, bo nigdy nie kupowałam... turbo kosztuje 8 zł na cały miesiąc, co nie jest jakimś wielkim obciążeniem finansowym.
  A w temacie skrócenia czasu, to BP tego na pewno nie zmieni, nie ma się co łudzić.
   
 6. MOD_Yasmina

  MOD_Yasmina Guest

  Yuodan, post usunęłam, ten wątek służy do dyskusji o aktualizacji i pomysłach graczy dot. gry.
  Zapraszam TUTAJ
   
 7. Jerzy2006

  Jerzy2006 Ekspert forum

  jestem na tak. nieraz na eventy hodowlane wydaję miliony tylko na same zwierzęta, a jeśli nie mam za dużo SP wydaję jeszcze większe
  sumy. ostatnio wydałem około 10.000.000SG na zwierzęta do eventów. gdyby super pasza szybciej się robiła, to wydawałbym zdecydowanie mniej
   
 8. dodotrzy

  dodotrzy Forum Pro

  Albo długa ta noc, albo turbo, turbo młyn. Skąd KILKA dodatkowych porcji, skoro czas wykonania 1 sztuki to 9 godzin ( z runą).