Super Pasza - Zmiana

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 14 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

    82,4%
  2. Nie

    17,6%
  1. Krzysiek_86

    Krzysiek_86 Czeladnik forum

    Fajny pomysł ale ja jeszcze bardziej skróciłbym czas produkcji super paszy ze względu na to ile super paszy jest potrzebne aby ukończyć event polegający na kolorowaniu zwierząt. Pozdrawiam
     
    Azile lubi to.
  2. Azile

    Azile Komandor forum

    Jestem na tak 5h pozwoliło by zrobić 4 SP na dobę zakładając że nastwaiło by się młyn na dzień i na noc, trzeba też brać pod uwagę że produkuję się też inne pasze bo ceny niektórych na rynku są droższe od zwierzątek. 4 SP to tylko 2 miksowania, wcale nie uważam że to taka oszałamiająca liczba.
     
    Ostatnie edytowanie: 10 października 2016
    picantinio2012 lubi to.
  3. jaarte

    jaarte Okazjonalny autor

    jestem za bo moja doba ma 25 godzin i wyciągnę 5szt fakt ze nastepnego dnia 3szt..ale to jest i tak 2 razy więcej niż teraz. SP zrobiło sie czymś na wzór paliwa do samochodu..nie masz nie pojedziesz..a ja proponuje na gaz..troche taniej wychodzi..nie jesteśmy zamożnym społeczeństwem, więc taki ukłon zachodnich sąsiadów byłby mile widziany :D
     
    Azile lubi to.
  4. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    super pasza zamiast produkcji w młynie mogła by być produkowana na zasadzi wpłat wymaganej ilości produktów młyn by nie był zablokowany i produkcja by szła o wiele szybciej
     
    niki1990 i hlnrys lubią to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    johanaa1988 a w jaki sposób miałaby być wpłacana wymagana ilość produktów, bezpośrednio do oazy i w młynie już nie produkować w ogóle ? A gdybym chciała nakarmić super paszą jakąś zagrodę czy fabrykę to jak?
     
    picantinio2012 lubi to.
  6. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    coś w stylu spółdzielni tak jak to się odbywa w niej nie wiem jak to dokładnie sprecyzować
     
  7. kankinka2003

    kankinka2003 Czeladnik forum

    Zdecydowanie na nie . Ja zbieram super paszę z misji. Czasami się trafi na kole fortuny i od czasu do czasu robię w młynie. Czy to wystarczy , oczywiście że nie ale nie o to chodzi.Niektórzy by chcieli wszystko za darmo bez wysiłku. Ludzie nie może być za łatwo bo gra straci sens. Kiedyś floreny były tylko za kasę a teraz można ją sobie wyprodukować. To i tak duży postęp
     
  8. yedi5656

    yedi5656 Czeladnik forum

    myślę że 8 godzin czyli 3 SP na 24 godziny było by ok!
     
  9. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    To oddaj sobie np. krowę kosmiczną kosztującą 15 milionów i zgarnij 20SP, jakieś 200000pd i 50 tys SG lub jeszcze mniej. Warto robić hodowlane misje? Mi tylko kukułki.
     
    Mateusz lubi to.
  10. działkowiec65

    działkowiec65 Forumowy żółtodziób

    ja jestem na tak mało tego dlaczego nie mogę produkować super paszy w młynie na bahamie skoro mogę korzystać z SP i karmić nią zwierzęta na bahamie no i produkować kolorowe zwierzaki to powinienem mieć możliwość produkcji a czas produkcji nie powinien być dłuższy niż 4 godz. na 1 szt.
     
  11. rebelek

    rebelek Aktywny autor

    ja też jestem za zmianą dotyczącą SP, może to być skrócenie czasu w młynie, może to być dodanie na bahamach, może to też być za np dodanie na rynko za SG (skoro produkuje się go ze zwykłych rzeczy, to niby czemu mam płacić za to FL?!). na pewno w obecnej formie niewiele można zdziałać z SP i powinno coś się zmienić.
     
    juras lubi to.
  12. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    No nie do końca masz rację, ja robię te misje kiedy brakuje mi florenów... i myślę, że nie jestem odosobnionym przypadkiem.
    Jestem na nie, byłoby za łatwo. Paszę można też zdobyć robiąc komiksy. Często 6 SP trafia się w pierwszym jako nagroda.
     
    MKMK2002 lubi to.
  13. .vene.

    .vene. Młodszy ekspert

    SP powinna być robiona również na bahamie, skoro tam są kolorowe zwierzęta, a jest ich coraz więcej.
     
    picantinio2012, -gabi313- oraz MKMK2002 lubią to.
  14. -gabi313-

    -gabi313- Zaawansowany

    SP jedzą zwierzaki z bahamy więc i tam powinno się ją produkować.
     
    picantinio2012 lubi to.
  15. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    BP nigdy tego nie zmieni... to są ich wpływy od graczy i to całkiem spore, więc nie ma co marzyc, że będzie inaczej....niestety muszę Was zmartwić, ale tego typu pomysły nigdy nie przejdą. Już wystarczy, że kiedyś dali do zdobycia wielkie drzewa z nawozami i pewnie wpływy im zmalały. Drugi raz tego błędu nie popełnią. Ja wykupuję tylko i wyłącznie turbo młyn, resztę mam z nagród i misji w spółdzielni i to mi wystarcza na eventy hodowlane.... żadnych pakietów nie kupuję. Co do młyna na Bahamie, to też pewnie się nie zmieni - zbyt łatwo by było.....
     
    zletrafileskotku, azikowo oraz zzizzie lubią to.
  16. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Nie skrócą czasu produkcji SP, nie ma co na to liczyć. Dokładnie straciliby źródło zarobku, a skąd wiem, a no stąd,że było słynne walentynkowe pnącze roku pamietnego 2015 za realną kase. Ludki kupowali aż miło,ja zresztą też xD:cry: ale .......... pnącze okazało sie niewypałem dla BP, bo skracało czas produkcji SP do 3 h:) z TM, a bonus z pnącza skracał 10% czas produkcji młyna.
    Oj szybko BP sie wtedy wycofywało z pomysłu, dużo nieprzyjemnego zamieszania na forum też było, wiec skoro wycofano sie z płatnego pnącza, to jak myślicie jaka jest szansa,że dadzą za darmoszke skrócony czas?
    Wiele w tym dziale powstaje pomysłów,żeby za darmo ulepszyć to czy owo. Trzeba sobie zdać sprawe,że utrzymanie gry w szerokim pojeciu kosztuje i to nie mało. Twórcy muszą zarabiać, żebyśmy mieli gre i chyle czoła za to,że jak ktoś chce to może grać całkowicie za darmo, a kto chce to wyda mniej lub wiecej kasy i ma udogodnienia i przyczynia sie do rozwoju i trwania gry. A wszytkiego od razu nie trzeba mieć, wolniej też sie zdobedzie rożne rzeczy.Cierpliwości tylko trzeba.
     
    Mariolka7214, morellaa oraz skaliwa lubią to.
  17. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Kilka razy kupiłam SP ale to się jednak nie opłaca. Mi wystarcza to co robię w młynie (zwykle 4 szt. na raz, nie więcej) i dostaje za misję ze spółdzielni oraz z niektórych eventów.
     
    skaliwa lubi to.
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    youdan- Twój post usunęłam, ponieważ nie wnosił nic do dyskusji. Zgodnie z zasadami działu głosujemy w ankiecie, a w postach wypowiadamy się szerzej na temat pomysłu.
     
  19. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Analityk forum

    Także jestem na NIE, gram praktycznie od początku powstania gry.., i pamiętam czasy kiedy nie było możliwości produkowania Super Paszy w młynie, - a wtedy już kolorowańce były i jakoś sobie radziliśmy, - są misje, eventy itp, myśle że trzeba się cieszyć że w ogóle jest opcja produkcji paszy w młynie,długo bo długo ale jest, i uważam że pomysł nie ma szans na realizację i tak wielki pokłon dla BP ze wypuscili produkcję w młynie.., trzeba pamiętać że dla nich to jest strata bo ludzie nie kupuj jej już za realny hajs,i własnie dlatego nie ma szans na przywrócenie baobabów, i drzewek z kupką i zośką...to dla nich olbrzymia strata-nigdy nie wydawałam florków na Sn czy SP, ale być może czasem bym to rozważyła ale majac baobaby nie ma takiej opcji, i jest mnostwo osob które podchodzą tak jak ja, i przez posiadanie babobabow nie kupuja Sn, co za tym idzie nie wydają pieniedzy -gra nie zarabia.., a trzeba pamiętaż ze to jest jednak BIZNES, Ci ludzie pracują godzinami nad grą.., i też chcą mieć z tego pieniadze..wiec zrozumcie to ze gra została stworzona po coś.., jak wiekszość rzeczy w Necie ;) -pozornie darmowych.
     
  20. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    zletrafileskotku przypominam, że zgodnie z punktem 2.3 Regulaminu forum nie piszemy dużymi literami, nie ma znaczenia czy to jest cały tekst czy pojedyncze, wtrącone wyrazy.