Super Pasza - Zmiana

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 14 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

 1. Tak

  82,3%
 2. Nie

  17,7%
 1. Mateusz

  Mateusz Ambasador forum

  Jak wiecie BP szaleje z kolorowymi zwierzątkami wiec proponuje zmienić czas produkcji Super Paszy z 10.00 h na 5.00 h nie każdego stać na kupowanie Super Paszy
   
  Ostatnie edytowanie: 14 października 2014
 2. MOD_November

  MOD_November Nadzorca forum

  Czas produkcji SP w młynie to 10 godzin, dopiero po odkryciu runy na drzewie mądrości skracamy czas produkcji paszy do 9 godzin ;)
   
 3. -barubar-

  -barubar- Okazjonalny autor

  Przecież to o to chodzi. Żeby kupować za FL czyli za kasę. Na tym zarabia BP, zeby z czegos utrzymywac tych nieudacznych informatyków ;)
   
  niki1990 i -Wilan- lubią to.
 4. .BrookeSellka.

  .BrookeSellka. Czeladnik forum

  Nie, to by było za łatwe. Kiedyś super pasza dostępna była wyłącznie za prawdziwe pieniądze lub jako nagroda. Uważam, że obecne sposoby jej zdobycia są wystarczające. Ustawiam młyn na noc i rano mam kilka dodatkowych porcji. Moim zdaniem tyle spokojnie wystarcza.
   
 5. nikki2676

  nikki2676 Chodząca legenda forum

  A ja jestem na tak. Nie wydając realnych pieniędzy, trudno jest uzbierać większą ilość SP wystarczającą do klonowania (np. przy kukułkach), a czas produkcji w młynie jest stanowczo za długi. Samo ustawienie młynu na noc da niewiele super paszy, biorąc pod uwagę, że czas produkcji 1 szt. wynosi co najmniej 9 godzin.
   
 6. ralff83

  ralff83 Czeladnik forum

  Jestem na Tak. Ciężko jest uzbierać większą ilość sp nawet samemu produkując bo gdzie pasza dla innych zwierząt, które przybywają jak grzyby po deszczu....;)
   
  niki1990 i goslu lubią to.
 7. Piraniiax

  Piraniiax Młodszy ekspert

  Jestem na NIE. tak jak powiedział poprzednik, kiedyś nie można było produkować SP więc BP poszło bardzo na rękę tym co nie wydają kasy na grę, ale oczywiście znajdą się tacy co nie doceniają i chcą jak najbardziej sobie ułatwić życie. Cieszcie się że w ogóle można produkować a nie jeszcze marudzić :p
   
 8. ania1713

  ania1713 Wszystkowiedząca wyrocznia

  Gdyby tak można było to już Super Pasza nie zasługiwałaby na miano "super" :p Właśnie o to chodzi, żeby trochę się pomęczyć ;)
  Jestem na nie. (Ale za wprowadzeniem SP w młynie na wyspie jestem na tak - inny pomysł, który z tego co wiem już jest w spisie)
   
  chomcio40 i isthislila lubią to.
 9. Kropka

  Kropka Forumowy żółtodziób

  Za SP na wyspie to i ja jestem :D Reszta może zostać :)
   
 10. xBabciaEwa

  xBabciaEwa Chodząca legenda forum

  Jestem na nie . Wszystko nie może być za łatwe , bo gra straci sens . :)
   
 11. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Mateusz Twój post usunęłam, niczego do pomysłu nie wnosił.
   
 12. Reniuchna

  Reniuchna Czeladnik forum

  Jestem za tak, uważam, że wystarczająco dużo realnej kasy wydaję na TS, lub TZ.
   
  abc2016 lubi to.
 13. nemo75

  nemo75 Naśladowca mistrzów

  tak tak i jeszcze raz tak ..nie ukończyłam jeszcze ani 1 misji z hodowlanymi zwierzetami powód brak super paszy nawet produkując ja w młynie 1 na dobe nie mam szans na ukończenie misji nie wspomnąc o biezacych eventach....proponuję przynajmniej na jakiś czas choćby na miesiąc
   
  niki1990 i abc2016 lubią to.
 14. azikowo

  azikowo Fanatyk forum

  ja gram prawie od początku i też nie mam ukończonej żadnej misji z kolorowańcami w spółdzielni.Na początku gry jak pisali przedmówcy SP była tylko za realne pieniądze i czasem z evntów, teraz można ją kręcić w młynie, więc można jej trochę uzbierać, a że mozolnie, cóż nic łatwo nie przychodzi, myślisz,że jak dadzą 1 miesiąc ze skróconym czasem produkcji SP to pokończysz wszystkie misje? raczej nie, a skoro chcesz tylko przez miesiąc to kup turbo młyna który kosztuje 7 zł, mniej niż piwo w knajpie czy 2 czekolady. Czy tak trudno zrozumieć,że to nie jest przedsięwzięcie charytatywne? ludzie pracują dla nas i chcą pensję dostać, jak każdy z nas, a i tak ta gra daje dużo możliwości ludziom,którzy realnych pieniędzy nie wydają i mogą się cieszyć grą.
  Fakt na wyspie można by też produkować SP, ale wtedy wycofają pewnie turbo młyn,(słynna równowaga w grze) co mi się już nie bardzo podoba. A swoją drogą kto pamięta jeszcze mini event TM za darmo przez 24 :) mógłby wrócić
   
 15. ***kacper***

  ***kacper*** Baron forum

  Mateusz napisał " ...nie każdego stać na kupowanie SP." Racja, ale po co kupować? Czasem kupowałam , bo tylko taka opcja była. Ale odkąd można produkować nie kupuję i myślę, że nie ja jedna. Kupuję Turbo Młyn od czasu do czasu. Staram się mieć około 1000 szt. SP. Wykorzystuję nie tylko w Oazie, do zagród też. U mnie młyn nie ma postojów, pracuje ciągle. Tańszą paszę kupuję na rynku za SG, resztę produkuję w miarę potrzeb, a "na okrągło" - super paszę. Jeżeli zmienią się zasady produkcji SP - nie będzie to już super pasza.
   
  isthislila i azikowo lubią to.
 16. azikowo

  azikowo Fanatyk forum

  dokładnie, u mnie młyny chodzą non stop, a SP staram się rozsądnie gospodarzyć, można też SP z misji wyciągnąć i z drzewa mądrości, z eventów też trochę wpada :) niewiele ale zawsze coś i powoli sobie robię to co uznam za słuszne, a misji hodowlane są dla mnie nieopłacalne.
   
  Anetta41 i ***kacper*** lubią to.
 17. krasnoludek10

  krasnoludek10 Chodząca legenda forum

  Przy dotychczasowej ilości SP w nagrodach za eventy (nie każdy rusza misje) jestem zdecydowanie na tak:)
   
  abc2016 lubi to.
 18. cyfrzak

  cyfrzak Wielki mistrz forum

  ja zawsze jak odpalam w mlynie to 2 sztuki na raz, żeby mieć na klonowanie :) ale fakt opornie to idzie hehe, no tyle ze bez wysiłku to było by trochę nudno, jestem na nie
   
 19. *ewa*

  *ewa* Chodząca legenda forum

  jestem na tak..............
  powód:gram niemal od początku,mam 94 poziom,w młynie kręcę cały czas super paszę kosztem zwykłej paszy,w spółdzielni zebrałam wszystką super paszę,poza tą na którą mnie nie stać,zadań z kolorowańcami nawet nie tknęłam,bo nie mam szczęścia w klonowaniu,a mimo to ilość super paszy wynosi ok. 100 szt.,teraz coraz częściej są eventy gdzie super pasza jest niezbędna,w ostatnim evencie z powodu między innymi braku super paszy na moim koncie z 25 000 000 sg.w pewnym momencie zabrakło mi na opłatę za stragan,kiedy chciałam sprzedać chutneya aby mieć na kontynuowanie eventu.....................
  alternatywą tego pomysłu byłaby możliwość wysyłania super paszy znajomym..............
   
 20. tosia

  tosia Nadzorca forum

  tak...
  nie klonuję na co dzień ale przy takiej ilości eventów hodowlanych i zjadania paszy, zbyt mozolnie idzie jej produkcja w młynie.
   
  abc2016 lubi to.