Super Pasza - produkcja w młynie na Bahamaramie

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Menasa, 19 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

 1. TAK

  202 głos(ów)
  91,8%
 2. NIE

  18 głos(ów)
  8,2%
 1. mariogr2014

  mariogr2014 Stały bywalec

  To nie chodzi o mozliwosci techniczne mlynow, tylko o to ze BP nie jest sw. Mikolajem. Tworcy gry tez musza na czyms zarobic, a pakiety z sp przynosza im niezle zyski.
   
  azikowo lubi to.
 2. madzik00

  madzik00 Okazjonalny autor

  albo do hodowli dawać tylko jedną super pasze a nie dwie!
   
  picantinio2012 lubi to.
 3. -wiercipiętka-

  -wiercipiętka- Mieszkaniec forum

  Jestem na tak, a Ci którzy są na nie nie muszą na bahamie jej produkować ,tylko niech płaca i kupują, nie ma obawy, że zwiększy się ilość eventów z kolorowcami, W tej chwili i tak nie ma szans wszystkiego zrealizować przy tej produkcji paszy
   
 4. janekkostuchna

  janekkostuchna Chodząca legenda forum

  Zagłosowałem na tak, powody;
  jak na bahamie wypadają narzędzia to dlaczego nie można by produkować SP nawet jakby czas produkcji był dwa razy dłuższy więc posty mówiące że dla BP to nieopłacalne to dziwne tłumaczenie bo sprzedaż byłaby na podobnym poziomie co obecnie a BP chyba największe dochody ma na; abonamencie na młyn, kombajnie, ts-ach, /prawie zawsze kupuję nie tylko ja ale duże grono sąsiadów i znajomych/ koszyczkach, wyprzedaży starych czy nowych pnączy itp.
  A przecież każdy widzi że eventy hodowlane pochłaniają coraz więcej SP i mowa że nie muszę ich robić to tak jakbym powiedział nie trzeba grać a chyba nie o to chodzi.
   
  picantinio2012, tosia oraz Megan lubią to.
 5. chrumcia91

  chrumcia91 Chodząca legenda forum

  a może byłaby możliwość robienia albo tu albo tu? nie w dwóch ale można by było tylko w jednym nastawić i byłby wybór?
   
  tosia lubi to.
 6. cyfrzak

  cyfrzak Wielki mistrz forum

  ja glosowalem na nie, ale wybor mlyna by był dobry bo czasem potrzeba paszy dla indykow czy innych farmowych zwierzakow a sp blokuje kolejke :D
   
  tosia i chrumcia91 lubią to.
 7. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  -pynia- w tym dziale pożądane są dyskusje, to że jesteś na Tak zaznaczasz oddając swój głos na tę opcję. Twój post usuwam i bardzo proszę o rozwinięcie swojego poparcia.
   
 8. Megan

  Megan Komandor forum

  Zagłosowałam na tak.
  BP i tak ma niezły zarobek z nas graczy, za mało płaciliśmy za pakiety SP, to nam podnieśli cenę.
  Eventy hodowlane pochłaniają coraz większe ilości SP, zatem i my powinniśmy mieć możliwość produkowania super paszy w obydwu młynach, klonujemy zwierzaki zarówno na farmie, jak i na wyspie, więc dlaczego nie możemy i tu i tam robić SP.
   
 9. johanaa1988

  johanaa1988 Wielki mistrz forum

  Na wyspie nie ma tak intensywnej produkcji paszy i produkcja super paszy nie blokowała by tak młyna. Albo coś w stylu młyna do zadań specjalnych gdzie można by był produkować tylko super paszę. Ewentualnie może jakieś "żetony" na wymianę albo wpłata jakiegoś tam produktu a w zamian X super paszy. Zamiast młyna wpłacić wodę, pomidory itd co wymagane do super paszy.
   
  Ostatnie edytowanie: 24 września 2016
  Andrzej_Kubata21 i Azile lubią to.
 10. azikowo

  azikowo Fanatyk forum

  Jestem na nie. Ja się cieszę, że chociaż w głównym młynie można kręcić SP, dawniej można było mieć SP albo z eventów albo ze spółdzielni,albo za realną gotówkę i człowiek dobrze się zastanawiał nad każdą wydaną SP, teraz można sobie ukręcić w młynie i jak się oszczędnie gospodaruje to można na hodowlane uzbierać, inna rzecz,że dużo wołają w hodowlanych, ale prawda taka,że gra darmowa jest tylko w wersji podstawowej z czego nie wszyscy są zdają sprawę lub nie chcą sobie zdawać sprawy. Wiele elementów jest płatnych i największe oburzenie powodują TS, SP, SN i kombajn czyli udogodnienia, na których firma chce zarabiać i musi zarabiać, abyśmy my mogli grać wydając mniej lub więcej lub wcale.Czemu oburzenia nie budzą płatne pnącza, jajka, przepisy? które w sumie lepsze i większe korzyści dają.
  Po prostu nie można mieć wszystkiego tak w grze jak i w życiu i trzeba umieć się z tym pogodzić.
   
 11. tosia

  tosia Nadzorca forum

  na tak...
  są dwa młyny, to niech każdy ma wybór gdzie chce sp produkować.
   
 12. Azile

  Azile Komandor forum

  O ja jestem na tak rękoma i nogami, na wyspie jest mało zwierzątek i młyn prawie nie pracuje, a tak zawsze trochę tej SP wpadnie. Myślę że przy obecnych ilościach jakie są w tej chwili potrzebne do eventu to i tak aby ukończyć cały trzeba kupować, BP za dużo na tym pomyśle nie straci, a gracze ciut zyskają.
   
 13. jaarte

  jaarte Okazjonalny autor

  jestem za..dlaczego?..bo jestem sknera. Kasa na pomocników, kasa na sp czasem na ts czasem odrobina szaleństwa na inne drobiazgi i promocje..na rachunki musze brać drugi etat. Myślę ze parę groszy zaoszczędzę dzięki temu pomysłowi
   
  Ostatnie edytowanie: 10 października 2016
  Andrzej_Kubata21, Majeczka13 oraz Azile lubią to.
 14. ania1713

  ania1713 Wszystkowiedząca wyrocznia

  Odświeżamy :D
  Byłabym za tą opcją, że wybieram gdzie aktualnie chcę kręcić SP, bo na farmie jest tyle zwierzaków, że jest co kręcić. Wyspa ma ich mniej (choć powoli próbuje nadgonić ostatnio), więc zawsze mam problem co by tu na wyspie nakręcić, bo i tak już mam za dużo jak na moje potrzeby, a przecież szkoda, żeby młyn na wyspie stał jako ozdoba. Także bardzo by mi się przydała opcja kręcenia SP na wyspie :)
  Zresztą zwierzaki z wyspy też karmimy SP, więc byłoby to logiczne że wyspowy młyn może produkować SP.
   
 15. picantinio2012

  picantinio2012 Generał forum

  pasza na wyspie jest bardzo czasochłonna, zwierząt wciąż przybywa i młyn, tak czy tak jest wciąż w ruchu.. wolne chwile w produkcji powinny być dostępne do produkcji super paszy, jestem absolutnie na tak..
   
 16. Majeczka13

  Majeczka13 Chodząca legenda forum

  Ja też głosuję na tak. SP jest potrzebna nie tylko do kolorowania. Czasem trzeba szybko dohodować zwierzyny i wtedy też się bardzo przydaje. Możliwość produkowania na wyspie mile widziana.
   
  Andrzej_Kubata21 lubi to.
 17. skaliwa

  skaliwa Fanatyk forum

  Zamiast kupować pakiety SP polecam raz w miesiącu wykupić abonament na turbo młyn.... wychodzi taniej, ok 8 zł i można kręcić paszę do upadłego. Obecnie po hodowlanym ukończonym w całości zostało mi jeszcze ok. 1300 SP.
  U mnie młyn chodzi 24h/dobę i mało tego, że kręcę SP, to jeszcze mam czas kręcić zwyczajną paszę dla zwierząt.
  Mimo tego zagłosowałam na tak, bo wiem, że jest sporo graczy nie inwestujących w grę ani złotówki i dla nich to jest problem.
   
 18. lusiowe_pole

  lusiowe_pole Okazjonalny autor

  jestesm na tak...skoro zwierzeta na wyspie mozna karmic super pasza to powinno sie ja takze tutaj produkowac...pozdrawiam
   
  Andrzej_Kubata21 lubi to.