Stylowa Szafa

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika Kami, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -babjaga-

    -babjaga- Czeladnik forum

    Dobry wieczór miłym Paniom :)

    powodzeniem się cieszycie niezmiennym - to radości w tworzeniu życzę :)
     
  2. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Cześć,
    Kami, przyszłam prosić o nowy przyodziewek.
    Zmiany niewielkie, bo ławka / taka jak jest może zostać/,na ławce szczeniaczki 3 tej samej rasy co jest, drewniany płot po lewej, maki i parę chabrów. Ciutka nieba. Napis ciemno niebieski, bez zawijasów, samo imię. Żadnej ramki, mało tła.
    Ja chyba nie lubię się przebierać....po prostu podoba mi się to co miałam ;)

    PS. Zapomniałam, ze avek tez ślicznie proszę.
    że ławka jest piękna, a szczeniaczki to już prawie jak moje....
     
    Ostatnie edytowanie: 27 sierpnia 2014
  3. Patryk47

    Patryk47 Forumowy żółtodziób

  4. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Kami na Ciebie zawsze mogę liczyć, jeszcze nie zawiodłam się na Twoich pracach :) Jedną prośbę tylko mam, żeby zmienić nick na imię - anka
    Przepraszam że się wtrącam, ale może pomogę :) jest taki prosty konwerter Mov To Gif
     
  5. chomcio40

    chomcio40 Zaawansowany

    Udało się :) Zachomikowałam chomika w miejscu, gdzie porządki go nie znalazły. Ale nowa sygnaturka i tak bardzo by mnie ucieszyła ;)
     
  6. visan03

    visan03 Wyjątkowy talent

    witam pięknie Kamilko i Edytko kiedyś polecono mi was ale nie skorzystałam teraz nadrabiam straty
    chciałabym mieć i sygnaturkę i awatara

    jestem zwiewna jak wiatr na łące
    niebieska jak niebo błękitne lub morze
    jestem jak diabeł i anioł w jednej osobie

    caluski przesyłam
     
  7. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam kochane wróżki na nowych pokojach. Ciężko było ale Was znalazłam.

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2014
  8. 666Tusia666

    666Tusia666 Czeladnik forum

    Witam,
    życzę miłego dnia :)

    Przyszłam zapytać czy jakaś sukieneczka by się dla mnie znalazła? Jakieś drzewa/niebie - chodzi mi o motyw jesienny (dość kolorowy) oczywiście z napisem 666Tusia666 - kolor napisu hmmm żeby go było widać :p
    Przy okazji chciałabym prosić o avatarka :D Może to być literka T (zielona bądź czerwona bądź dwukolorowa:p )
     
  9. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Stylistki :)
    Wpadłam życzyć miłego dnia i podziękować za avatarka , bo wczoraj jakoś tak nijak wyszło ;)
    Pozdrawiam serdecznie :)
     
  10. babula40

    babula40 Komandor forum

    Miłego dzionka i weny twórczej życzę przemiłym gospodyniom:D:D:D
     
  11. Kami

    Kami Ambasador forum

    Dzień dobry wszystkim :)

    Aniu, miło mi, że Ci odpowiada sygnatura.

    Proszę, poprawione:

    [​IMG]
    I zrobiłam jeszcze inną wersję:

    [​IMG]

    Zamówienia będą robione po kolei. Ale oprócz forum - jest dom i życie realne, dlatego prosimy o cierpliwość :)
     
    Rock lubi to.
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam kochane wróżki:D
    i miłych gości:D
    milutkiego dzionka życzę:D
    Kamiś nie przejmuj się,rób w wolnym czasie,my poczekamy:D
     
  13. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Dzień doberek Krawieckim Mistrzyniom i gościom.
    Miłego dnia dla wszystkich i oczywiście cierpliwości oczekującym a szefowym spokojnej pracy:).
     
  14. Kami

    Kami Ambasador forum

  15. Monique

    Monique Aktywny autor

    Dzień Dobry :)
    Kochane krawcowe znajdą chwilkę na zrobienie jakiejś sukienki z kolczykami dla mnie? Jakoś tak nie wypada na golasa wśród ludzi ganiać ;)
    Dziewczynki nie mam pomysłu, może same coś zaproponujecie :) Bez żadnych udziwnień, coś prostego :)

    Z góry dziękuję i buziaki zostawiam życząc miłego dnia :*:*:*
     
  16. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Tak dzisiaj pukam od pracowni do pracowni, bo do tej pory głównie czytelnikiem byłam, a teraz mi się jakoś na pisanie zebrało i wstyd tak na golasa biegać, więc chciałabym skompletować swoją szafę ;).
    Marzy mi się coś w tematyce Wiedźmina, najlepiej z moją bohaterką z nicku (Triss Merigold). Podobno do twarzy mi w czerni i czerwieni. Co do reszty zdaję się na wizję artysty :). Jakby do kompletu był avek - to już pełnia szczęscia :D
    Będzie mi bardzo miło, jeśli moja prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona, oczywiście nie śpieszy mi się ;)
    Z góry dziękuję, pozdrawiam i dużo weny twórczej życzę :)
     
  17. smieszki

    smieszki Młodszy ekspert

    Witam:)
    Bardzo bym prosiła o jakąś sygnaturkę odpowiednią dla mego nicku, wraz z awatarkiem.
    Na golasa latać nie wypada:p
     
  18. Kami

    Kami Ambasador forum

  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

  20. inwald060670

    inwald060670 Aktywny autor

    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2014